Ionic-CARE Triton X6

Alergie

Rozhlížíte se po účinné čističce, která vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen dokonale nehlučně a velmi účinně ale také bez zbytečných výdajů na náhradní filtry. Cirkulaci vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje skupina elektrod, které cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou skvěle nahrazeny nemoderní ventilátory, které ale ještě dnes mnohé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich používání je tedy nejen neefektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je polapen nejen prach, jenž se vyskytuje ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, základy plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje třemi výkonovými stupni a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektrické energie. Alergie, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku ale také v zahraničí. Je to způsobeno nejenom její skvělou účinností, jenž je až 96% ale také dostupnou cenou, díky níž je čistička dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a tedy není třeba je měnit. Jak bylo napsané v předchozím popisu, není potřeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je prakticky bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jenž mohou ostatní čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, jež spolehlivě ničí viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro alergiky a astmatiky. Obří výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si vybrat jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj funguje naprosto samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. Alergie, čistička vzduchu, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o moderní metodu, jež opravdu velmi účinně odstraňuje pachy, bakterie, plyny a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor je velkým bojovníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by mělo být obsaženo min. 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se lze setkat s až neskutečnou koncentrací kolem 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se hodnoty hýbou kolem nuly, a to je chyba. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má pozitivní význam na lidské tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní cirkulaci a zvyšuje funkci mozku, zlepšuje funkci paměti, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je především v pylových sezónách záchrana všech lidí trpících alergiemi, jež v tomto období jinak dost trpí. Právě proto je nám tak příjemně u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - díky velké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však běžný pracující člověk nepodívá již tak často, jak by měl a také proto se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor naleznete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Triton X6 funguje i ke spolehlivému filtrování nečistot, díky čemuž ochraňuje předně dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Protože se způsob našeho života stále mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než dřív. Z toho důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Jestli trávíte dost hodin zavření v kancelářích, čekárnách, školkách, školách, hotelech ale samozřejmě doma, v tom případě určitě oceníte bonusy čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe po bouři ale také po dešti. Alergie, čistička vzduchu nejen pro domácnosti.

Alergie

Čistička vzduchu pro lidi s alergií slouží alergikům v mnoha směrech. Jedním z faktů je to, že pomůže snížit počty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejlépe pak čistička vzduchu účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, jež účinně odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Postupně jsou alergeny ničeny a alergik se má lepší podmínky pro život a jednodušeji překonává útrapy alergií.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není primárně určena jen do domácností. Své nenahraditelné místo najde také všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nalézají kromě alergenů také bakterie a viry, jenž mají vliv na větší šance na onemocnění. A také proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde bývá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Úžasně bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Minimální náklady na provoz, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní provedení, pokrokový design, 3 varianty provedení
  • Alergie

Čistička Ionic-CARE spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Všechno toto má za následek zkvalitnění imunity člověka, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a velmi mnoho lékařů čističku vzduchu "doporučuje" namísto léků na deprese. S čističkou si navíc i zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu

Chcete žít zdravěji? V tom případě se nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejedná se jenom o Vaše zdraví, ale také o lepší zdraví celé Vaší rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je zřejmé, že čistější vzduch má na člověka a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě k tomu všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích malých částic, které nesou často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je dokonale čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také schopnost snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát vysokých nákladů za výměnné filtry. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Skvělou vlastností je také to, že čističky dokáží odfiltrovat až 96% škodlivých částic nalézajících ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom všechno vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je potom 1x za 3 – 7 dní a zabere opravdu jenom několik málo chvil.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejúspěšnější koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost chodu činí pouze 8dB. Co se týče příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe můžete za tuto cenu za 1 den učinit? A to není řeč o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou částí filtrovaného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku dýcháme vzduch, který obsahuje až 10.000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak svěže. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly provedeny studie, jež zcela jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že když žijete poblíž zdroje znečištění, tak se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než 12x. Opět se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský organismus. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma či alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím především děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak skutečně mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a brzy to na sobě poznáte.