Čistička vzduchu Ionic-CARE

Alergie na kočky

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch reálně čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE čistí vzduch nejen naprosto nehlučně a dokonale účinně ale také bez výdajů na náhradní filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž zajišťuje skupina elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou chytře nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž ale ještě v současné době některé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich využívání je tak nejen málo efektivní ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je chycen nejenom pevný prach, jež je přítomný ve vzduchu, avšak i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE odstraní ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi levný i co se týče spotřeby elektřiny. Alergie na kočky, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku avšak také v zahraničí. Je to dáno nejenom její skvělou účinností, jenž je až 96% ale také dostupnou cenou, díky které je čistička dostupná všem.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo uvedené výše, není potřeba nakupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je dokonale nehlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jež mohou jiné čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, který dokonale ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se skvěle hodí i pro alergiky a astmatiky. Obrovskou výhodou je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička funguje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Alergie na kočky, čistička, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jde o moderní technologii, jenž opravdu velmi účinně ničí pachy, bakterie, plyny a jiné nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je neuvěřitelně velkým bojovníkem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by se mělo vyskytovat min. 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se setkáváme s až neuvěřitelnou koncentrací okolo 10000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se tyto hodnoty pohybují okolo nuly, a to je samozřejmě chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má pozitivní vliv na lidské tělo, bdělost, povzbuzuje krevní oběh a nabuzuje mozkovou činnost, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je především v pylových obdobích spása všech alergiků, kteří v těchto obdobích jinak poměrně dost trpí. Proto je nám tak skvěle u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - díky velké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však normální obyčejný člověk nedostane již tak často, jak by měl a i proto se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky

Čističky Ionic-CARE slouží také k účinnému odstraňování nečistot, čímž chrání především plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Protože se způsob lidského života stále mění, trávíme v místnostech více a více času. Právě proto bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Pokud trávíte hodně času zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale i doma, potom jistě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který známe po bouři ale také po dešti. Alergie na kočky, čistička vzduchu nejenom pro domácnosti.

Alergie na kočky

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií slouží lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejefektivněji pak čistička účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či jiné alergeny, které spolehlivě filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Postupně alergeny mizí a člověk s alergií se má příjemnější podmínky pro život a snáze překonává alergii.

Čistička vzduchu Triton X6 ovšem není určena primárně jenom do bytů. Nepostradatelné místo najde také tam, kde se pohybuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nachází kromě alergenů i bakterie a viry, jež způsobují větší šance na onemocnění. Právě proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE i do ordinací, kde je reálný vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • 96% účinnost při zachycení poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Zanedbatelné provozní náklady, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Kvalitní zpracování, pokrokový design, 3 verze barev
  • Alergie na kočky

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění imunity, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho lékařů čističky "doporučuje" namísto léků na depresi. S čističkou vzduchu si navíc i zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se tedy nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejde jen o zdraví Vás, ale taky o lepší zdraví celé rodiny nebo Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, který přinese pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě k tomu všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích malých částic, jež mají nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také schopnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky. Moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jsou omyvatelné. Úžasnou funkcí je také to, že dokáží odfiltrovat téměř 96% pevných částic které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, která spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Čistit můžete pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu jenom několik málo vteřin.

Téměř neslyšitelný provoz

Ionic-CARE Triton X6 využívá nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost chodu činí jen 8dB. Co se týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe můžete za podobnou cenu za jeden den udělat? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou částí čistěteného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku dýcháme vzduch, který obsahuje téměř 10000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Byly provedeny pokusy, jež jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, pak se úměrně zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to víc než dvanáckrát. Opět se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro lidské zdraví. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, sníženou soustředěnost, astma či alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím převážně děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička vzduchu jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě poznáte.