Čistička vzduchu Ionic-CARE

Alergie na plísně

Hledáte účinnou čističku vzduchu, která vzduch v pokoji reálně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejenom naprosto bez hluku a dokonale účinně ale také bez nákladům na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje sestava elektrod, jenž cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou dokonale nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž však ještě dnes některé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich používání je tedy nejen neefektivní ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle ulpí nejenom pevný prach, který se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je tak velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektrické energie. Alergie na plísně, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek v Česku ale i v zahraničí. Což je dáno nejen její velmi vysokou účinností, jenž je až 96% ale také příznivou cenou, díky níž je čistička dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a tedy není třeba je měnit. Jak už bylo uvedeno výše, není třeba pořizovat nové filtry. Čistička vzduchu je téměř nehlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, který mohou další čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor, který dokonale ničí viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu je vhodná i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velkou výhodou je i jednoduchá oblusha čističky. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička funguje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dní. Alergie na plísně, čistička vzduchu, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o moderní metodu, jenž velmi účinně ničí zápachy, bakterie, plyny a jiné nežádoucí látky ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal nepostradatelným parťákem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by se mělo nacházet minimálně 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

Venku v přírodě je možné se běžně setkat s až neskutečnou koncentrací zhruba 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se hodnoty hýbou okolo nuly, a to je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má pozitivní význam na lidské tělo, soustředěnost, zkvalitňuje krevní oběh a zlepšuje výkon mozku, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je převážně v pylových sezónách záchrana všech lidí trpících alergiemi, jež v tomto období jinak dost trpí. I proto je nám tak skvěle u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se ale normální obyčejný člověk nepodívá již tak často, jak by měl a z toho důvodu se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a proto ionizátor naleznete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu Triton X6 funguje také k účinnému odstraňování nečistot, díky čemuž ochraňuje hlavně dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Poněvadž se způsob života naší civilizace pořád mění, trávíme v budovách mnohem více času, než dřív. Právě proto bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestli trávíte velmi mnoho hodin zavření v kancelářích, čekárnách, mateřských školách, školách, hotelech ale i doma, potom jistě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký dobře známe z bouřky nebo po dešti. Alergie na plísně, čistička vzduchu nejen do domácnosti.

Alergie na plísně

Čistička vzduchu pro alergiky slouží lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním z faktů je to, že napomůže snížit počty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejúčinněji potom čistička působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, jež efektivně filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Postupně jsou alergeny ničeny a člověk s alergií se cítí lépe a jednodušeji překonává alergii.

Čistička Ionic-CARE však není primárně určena jenom do bytů. Nenahraditelné místo může nalézt všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů i bakterie a viry, které způsobují větší šanci na onemocnění. Proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu také do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Vysoká účinnost při zachytávání polétavých nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale nehlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Kvalitní provedení, pokrokový design, 3 verze barevného provedení
  • Alergie na plísně

Čistička vzduchu Triton X6 dokonale zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit vliv škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění imunitního systému, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno a velmi mnoho lékařů čističku "předepisuje" namísto léků. S čističkou si navíc i zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravěji? Potom se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejde jen o Vaše zdraví, ale také o zdraví rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který Vám přinese pozitivní přínos ionizace a který zdravější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě k tomu všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích mikročástic, jenž mají nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc schopnost snížení výskytu bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte bát vysokých nákladů za náhradní filtry. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je i to, že čističky dokáží odfiltrovat až 96% pevných částic jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom vše vyřídí voda se saponátem. Čistit můžete pak jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu pouze několik málo vteřin.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek. A to díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost provozu je pouze 8dB. Co se týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za podobnou cenu za 1 den udělat? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou částí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, který obsahuje až 10 000 aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak svěže. I kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly prováděny nesčetné studie, jež zcela jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, pak se zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to více než 12x. Znovu se dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou koncentraci, astma či alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde lidé tráví až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička a její provoz je levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a rychle to na sobě poznáte.