Čistička vzduchu Ionic-CARE

Alergie na prach

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejenom dokonale nehlučně a účinně ale také bez nákladům na náhradní filtry. Pohyb vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje skupina elektrod, jenž pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou logicky nahrazeny zastaralé ventilátory, které však ještě dnes některé konkurenční čističky neustále využívají a jejich použití je tedy nejen neefektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je polapen nejenom pevný prach, jež je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu dokonale i viry, bakterie, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE disponuje třemi stupni výkonu a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu levný i co se týče spotřeby elektřiny. Alergie na prach, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička Ionic-CARE je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu u nás avšak také v zahraničí. Což je dáno nejen její velmi vysokou účinností, která je až 96% ale také příznivou cenou, díky které je čistička vzduchu dostupná doslova všem.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a není tedy potřeba je měnit. Jak už bylo napsané v předchozím popisu, není třeba kupovat nové filtry. Čistička je doslova bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jež mohou jiné čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor, jež skvěle likviduje bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je také snadná oblusha čističky. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již čistička pracuje zcela samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Alergie na prach, čistička vzduchu, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o moderní technologii, která opravdu velmi účinně odstraňuje zápachy, bakterie, plyny a další nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal velkým bojovníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by mělo být obsaženo minimálně 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se setkáváme s až neuvěřitelnou koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se tyto cifry pohybují okolo nuly, což je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má blahodárný význam na tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní cirkulaci a zlepšuje mozkovou funkci, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je převážně v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, jež v těchto chvílích jinak velmi trpí. Proto se cítíme tak skvěle u moře, vlese, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se však normální pracující člověk nevypraví již tak často, jak by chtěl a právě proto se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a tak ionizátor naleznete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě slouží i k účinnému filtrování nečistot, díky čemuž chrání hlavně plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Protože se způsob života lidské civilizace pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách více a více času. Z toho důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu Triton X6 pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Jestli trávíte hodně hodin zavření v kancelářích, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale samozřejmě doma, potom jistě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jenž moc dobře známe po bouři ale také po dešti. Alergie na prach, čistička nejenom pro domácnosti.

Alergie na prach

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi s alergiemi pomáhá alergikům v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů v ovzduší a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejefektivněji ale čistička vzduchu funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, které účinně odstraňuje z čištěných místností. Postupně jsou alergeny ničeny a alergik se má příjemnější podmínky pro život a lépe překonává alergie.

Čistička Ionic-CARE však není určena jen do bytů. Nenahraditelné místečko může nalézt všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů i viry a bakterie, jenž mají vliv na zvýšení šance na onemocnění. A také proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku vzduchu taky do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • Vysoká účinnost při zachycení polétavých částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Minimální provozní náklady, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, moderní design, 3 barevné varianty
  • Alergie na prach

Čistička vzduchu Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit vliv radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za cál zlepšení imunitního systému člověka, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno a velmi mnoho lékařů čističky vzduchu "doporučuje" místo léků na deprese. S čističkou si také zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravěji? Potom se tedy nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se jenom o Vaše zdraví, avšak taky o zdraví Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je jasné, že lepší vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Ještě si ke všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných miniaturních částic, které mají často podobu alergenů, plísní, pylů nebo kouře z cigaret a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc schopnost snížení výskytu bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat přemrštěných nákladů za výměnné filtry. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Úžasnou vlastností je i to, že dokáží polapit až 96% nečistot nalézajících ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, která spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, pak vše zařídí voda se saponátem. Interval čištění je pak 1x za 3 – 7 dní a zabere opravdu jenom pár chvil.

Velmi tichý provoz

Čistička vzduchu Triton X6 využívá tu nejvhodnější koncepci, co se týče domácích čističek. A to díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost chodu je pouze 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za podobnou cenu za 1 den udělat? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou částí čistěteného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak svěže. I kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům táhne. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - základ zdraví

Byly provedeny pokusy, jež jasně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete blízko zdroje znečištění, pak se zvyšuje hrozba rakoviny a to více než 12x. Opět se tedy ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro lidské zdraví. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím především děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak opravdu mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě pocítíte.