Ionic-CARE Triton X6

Alergie na prach příznaky

Rozhlížíte se po účinné čističce, která vzduch v pokoji opravdu čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen dokonale bez hluku a účinně ale také bez nákladům na náhradní filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž umožňuje soustava elektrod, jenž pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou dokonale nahrazeny zastaralé ventilátory, jenž však ještě v současné době některé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich použití je tedy nejenom neúčinné ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je zachycen nejen části prachu, jenž se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE disponuje třemi stupni výkonu a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tak velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektrické energie. Alergie na prach příznaky, skvělá čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku avšak i v zahraničí. Je to dáno nejenom její vysokou účinností, jenž je až 96% ale taky lidovou cenou, díky níž je čistička dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo napsané v popisu výše, není třeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je dokonale bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jež mohou další čističky vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor, jež spolehlivě likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu je velmi vhodná i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velkou výhodou je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si vybrat jednu ze tří rychlostí čištění a potom již přístroj funguje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Alergie na prach příznaky, čistička vzduchu, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jedná se o pokrokovou technologii, která účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor je obrovským bojovníkem ve válce s alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by rozhodně mělo být minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

Venku v přírodě se můžeme setkat s koncentrací zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto hodnoty pohybují kolem nuly, což je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má blahodárný účinek na tělo, soustředěnost, zlepšuje krevní oběh a nabuzuje činnost mozku, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergie, což je převážně v pylových sezónách spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto chvílích jinak poměrně velmi trpí. Proto je nám tak příjemně u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to díky vysoké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však běžný obyčejný člověk nedostane již tak často, jak by měl a také proto se do čističek začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor vzduchu najdete i v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Ionic-CARE Triton X6 slouží i k účinnému odstraňování pevných nečistot, čímž ochraňuje především naše dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Jelikož se způsob života lidské civilizace pořád mění, trávíme v místnostech mnohem více času, než naši předkové. Také proto bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Pokud trávíte mnoho hodin zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale také doma, v tom případě zcela určitě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe z bouřky ale také po dešti. Alergie na prach příznaky, čistička vzduchu nejen pro domácnost.

Alergie na prach příznaky

Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky slouží lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejlépe ale čistička vzduchu funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další lehké alergeny, které účinně odstraňuje z čištěných místností. Postupně alergeny mizí a člověk s alergií se má příjemnější podmínky pro život a snáze překonává alergii.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není primárně určena jenom do domácností. Své nepostradatelné místečko může najít všude tam, kde je větší výskyt osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nalézají kromě alergenů taky bakterie a viry, jež způsobují větší šanci na onemocnění. A také proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 taky do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Triton X6

  • 96% účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Tichý provoz, 3 pozice výkonu
  • Zanedbatelné náklady, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 barevná provedení
  • Alergie na prach příznaky

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže snížit vliv radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zkvalitnění imunitního systému, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a mnoho lékařů čističku "doporučuje" místo léků na depresi. S čističkou vzduchu si navíc zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravě? Potom se nebojte investovat do kvalitní čističky Triton X6. Nejedná se pouze o Vaše zdraví, avšak o zdraví Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Dopřejte si kvalitních vzduch, který má pozitivní přínos ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na lidské tělo a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si k tomu všemu připočtěte zbavení vzduchu od nežádoucích malých částic, jež nesou velmi často tvář alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už obávat vysokých nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je i to, že čističky dokáží polapit téměř 96% nečistot nalézajících ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak všechno zařídí voda se saponátem. Čistit můžete pak jednou za 3 – 7 dní a zabere jenom několik málo vteřin.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička Ionic-CARE používá nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu naprosto nehlučenému chodu. Hlučnost chodu je jen 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za tuto cenu za 1 den učinit? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Součástí čistěteného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku dýcháme vzduch, jenž obsahuje téměř 10000 aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům táhne. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly provedeny pokusy, které zřetelně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete poblíž zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než 12x. Znovu se dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro lidské zdraví. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma či alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím především děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak skutečně mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a brzy to na sobě pocítíte.