Ionic-CARE Triton X6

Alergie na prach projevy

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch doopravdy čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE čistí vzduch nejenom téměř nehlučně a dokonale účinně ale také bez nákladům na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje soustava elektrod, jenž cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou skvěle nahrazeny nemoderní ventilátory, které však i v současné době některé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich použití je tak nejen neúčinné ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je zachycen nejen prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě také viry, bakterie, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu levný i co se týče spotřeby elektrické energie. Alergie na prach projevy, skvělá čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička Ionic-CARE je bez nadsázky jednou z nejvíce pořizovaných čističek v Česku avšak také v zahraničí. Což je způsobeno nejenom její velmi vysokou účinností, jenž je až 96% ale taky příznivou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jež se omývají a není tedy třeba je měnit. Jak už bylo napsané v předchozím popisu, není třeba dokupovat nové filtry. Čistička vzduchu je prakticky bezhlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jenž mohou ostatní čističky vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, jež spolehlivě likviduje viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Velmi výhodná je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička funguje zcela samostatně, ovládání tak zvládne opravdu úplně každý. Čističku stačí jenom občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Alergie na prach projevy, čistička, jenž si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o pokrokovou technologii, jenž účinně odstraňuje pachy, bakterie, plyny a jiné nežádoucí látky ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je neuvěřitelně velkým pomocníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by určitě mělo být minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

Venku v přírodě je možné se běžně setkat i s koncentrací zhruba 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se hodnoty hýbou okolo nuly, což je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má skvělý účinek na lidské tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní oběh a zlepšuje mozkovou činnost, zkvalitňuje paměť, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je především v pylových obdobích záchrana všech lidí trpících alergiemi, jež v těchto obdobích jinak poměrně dost trpí. I proto se cítíme tak dobře u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se však normální pracující člověk nedostane už tak často, jak by chtěl a z toho důvodu se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor naleznete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička Ionic-CARE pro alergiky

Čističky vzduchu funguje i ke spolehlivému filtrování pevných nečistot, díky čemuž ochraňuje hlavně plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Jelikož se styl našeho života pořád mění, trávíme v budovách o mnoho více času, než naši předkové. Už z tohoto důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se výborně hodí všem alergikům ale i kuřákům. Jestliže trávíte mnoho času v kancelářích, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale i doma, potom jistě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, který moc dobře známe po bouři ale také po vydatném dešti. Alergie na prach projevy, čistička vzduchu nejen pro domácnosti.

Alergie na prach projevy

Čistička vzduchu pro lidi s alergií napomáhá lidem s alerií ve více směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit množství alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji potom čistička vzduchu funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další lehké alergeny, které účinně odstraňuje z čištěných místností. Postupně jsou alergeny ničeny a alergik se cítí lépe a snadněji překonává útrapy alergií.

Čistička Ionic-CARE však není určena jen do bytů. Nenahraditelné místo může najít také tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů i viry a bakterie, jenž mají vliv na větší šance na onemocnění. A právě proto dnes řada odborníků doporučuje čističku vzduchu i do ordinací, kde se předpokládá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • 96% účinnost při zachytávání polétavých částic
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Poctivé provedení, moderní vzhled, 3 barevná provedení
  • Alergie na prach projevy

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže snížit působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To všechno má za cál zkvalitnění imunitního systému člověka, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a mnoho lékařů čističku vzduchu "doporučuje" namísto léků na deprese. S čističkou si také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu

Chcete žít zdravěji? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se pouze o Vaše zdraví, avšak také o zdraví rodiny či Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž přinese pozitivní přínos ionizace a jenž zdravější vzduch. Je jasné, že kvalitnější vzduch má na lidské tělo a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zlepšuje činnost mozku, paměť a motoriku. Navíc si ještě k tomu všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných částic, jež nesou nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo kouře z cigaret a výsledkem je perfektně čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už bát neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je i to, že jsou čističky schopny odfiltrovat až 96% pevných částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak všechno zařídí voda se saponátem. Čistit můžete potom 1x za 3 – 7 dní a zabere opravdu pouze několik vteřin.

Téměř neslyšitelný provoz

Ionic-CARE Triton X6 využívá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale tichému chodu. Hlučnost provozu činí pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za 1 den udělat? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou částí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10.000 aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak vítečně. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - lepší zdraví

Bylo provedeno mnoho studií, jenž poměrně jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že když žijete poblíž zdroje znečištění, tak se zvyšuje riziko rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tedy ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdraví lidí. Možná to ani netušíte, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, nespavost, sníženou koncentraci, astma či alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím převážně děti. Proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička Ionic-CARE

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě poznáte.