Čistička vzduchu Ionic-CARE

Alergie na pyl

Rozhlížíte se po účinné čističce, jež vzduch v místnosti skutečně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen dokonale bez hluku a velmi účinně ale také s nulovými výdaji na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž umožňuje skupina elektrod, jenž cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou dokonale nahrazeny zastaralé ventilátory, které však i dnes některé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich využívání je tedy nejen málo efektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je chycen nejenom části prachu, který je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, základy plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je tak levný i z pohledu spotřeby elektřiny. Alergie na pyl, kvalitní čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička Ionic-CARE je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku ale i v zahraničí. Je to dáno nejenom její skvělou účinností, jež je až 96% ale také příznivou cenou, díky níž je čistička dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak už bylo napsáno výše, není třeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE je dokonale nehlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jenž mohou ostatní čističky vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jež spolehlivě likviduje bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu je vhodná i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička funguje naprosto samostatně, ovládání tak zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Alergie na pyl, čistička vzduchu, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o metodu, jež účinně odstraňuje zápachy, bakterie, plyny a další nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor je velkým pomocníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo nacházet min. 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se lze setkat s množstvím okolo 10000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto cifry hýbou okolo nuly, a to je samozřejmě chyba. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má pozitivní účinek na tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní cirkulaci a zlepšuje mozkovou funkci, zkvalitňuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je především v pylových sezónách spása všech alergiků, jež v tomto čase jinak poměrně dost trpí. Právě proto je nám tak dobře v lese, u moře, u vody, zkrátka v přírodě - je tomu díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se však běžný pracující člověk nedostane už tak často, jak by měl a z toho důvodu se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky

Čističky vzduchu Triton X6 slouží také ke spolehlivému filtrování nečistot, díky čemuž chrání zejména dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Poněvadž se způsob života naší civilizace pořád mění, trávíme v budovách o mnoho více času, než naši předkové. Z toho důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Pakliže trávíte dost hodin zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě také doma, pak zcela určitě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jenž moc dobře známe z bouřky ale také po dešti. Alergie na pyl, čistička nejen pro domácnost.

Alergie na pyl

Čistička vzduchu Triton X6 pro alergiky slouží lidem postiženým alergií v nesčetně směrech. Jedním z faktů je to, že pomůže snížit hodnoty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejlépe ale čistička působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či další alergeny, které efektivně filtruje z čištěných místností. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a člověk s alergií se cítí lépe a lépe snáší alergii.

Čistička vzduchu Triton X6 však není určena primárně pouze do domácností. Nenahraditelné místo může najít i všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se vyskytují kromě alergenů i bakterie a viry, jež způsobují zvýšení šanci na onemocnění. Proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 také do ordinací, kde se předpokládá zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Triton X6

  • 96% účinnost při zachycení polétavých nečistot
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Naprosto bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Minimální náklady na provoz, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Kvalitní zpracování, pokrokový design, 3 varianty provedení
  • Alergie na pyl

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Díky čističce vzduchu také snížíte působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. To všechno má za cál zkvalitnění imunity, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho lékařů čističku "předepisuje" místo léků na deprese. S čističkou vzduchu si navíc i zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravě? Pak se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejedná se jen o Vaše zdraví, ale taky o lepší zdraví celé rodiny nebo Vašich spolubydlících. Dopřejte si čerstvý vzduch, který přinese pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zlepšuje činnost mozku, paměť a motoriku. Navíc si ještě ke všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích částic, které mají často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je perfektně čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také schopnost snížení výskytu bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už obávat vysokých nákladů za náhradní filtry. Moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je také to, že čističky dokáží polapit až 96% škodlivých částic které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, která spočívá pouze v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom vše vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je pak jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere pouze pár chvil.

Dokonale tichý provoz

Čistička vzduchu Triton X6 používá tu nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu naprosto tichému provozu. Hlučnost provozu činí jen 8dB. Co se týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za podobnou cenu za 1 den učinit? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Součástí čistěteného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, který obsahuje až 10000 vzdušných aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak vítečně. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům táhne. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - pevné zdraví

Bylo provedeno mnoho studií, jenž zřetelně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, pak se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro lidské zdraví. Možná to ani netušíte, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde lidé tráví až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak skutečně mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě pocítíte.