Čistička vzduchu Ionic-CARE

Alergie na roztoče

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch opravdu čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen dokonale nehlučně a účinně ale také bez zbytečných nákladů na náhradní filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje skupina elektrod, jenž cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou nahrazeny nemoderní ventilátory, které však i v současné době některé konkurenční čističky stále využívají a jejich používání je tedy nejen neúčinné ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je zachycen nejenom části prachu, jenž se vyskytuje ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě také bakterie, viry, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tak levný i co se týče spotřeby elektrické energie. Alergie na roztoče, skvělá čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek u nás avšak i v zahraničí. Což je způsobeno nejenom její velmi vysokou účinností, která je až 96% ale taky dostupnou cenou, díky čemuž je čistička dostupná každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo napsáno v předchozím popisu, není třeba kupovat nové filtry. Čistička vzduchu je doslova nehlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jenž mohou jiné čističky vzduchu vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, jenž spolehlivě likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velmi výhodná je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si vybrat jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj funguje naprosto samostatně, ovládání tak zvládne opravdu každý. Čističku stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což bývá podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dní. Alergie na roztoče, čistička vzduchu, jež si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o technologii, která opravdu velmi účinně odstraňuje pachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor je neuvěřitelně velkým pomocníkem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by rozhodně mělo být minimálně 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se lze setkat s koncentrací okolo 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se tyto hodnoty pohybují okolo nuly, a to je chyba. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má blahodárný vliv na lidské tělo, bdělost, povzbuzuje krevní cirkulaci a nabuzuje mozkovou činnost, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergie, což je převážně v pylových sezónách záchrana všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto obdobích jinak dost trpí. Proto se cítíme tak dobře v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale normální pracující člověk nevypraví již tak často, jak by měl a z toho důvodu se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor naleznete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky Ionic-CARE slouží také ke spolehlivému filtrování pevných nečistot, díky čemuž chrání předně dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Jelikož se způsob života lidské civilizace pořád mění, trávíme v uzavřených místnostech více a více času. Také proto bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se výborně hodí všem alergikům ale i kuřákům. Jestli trávíte hodně hodin zavření v kancelářích, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale i doma, pak jistě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který dobře známe po bouřce ale také po dešti. Alergie na roztoče, čistička vzduchu nejen pro domácnosti.

Alergie na roztoče

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi s alergiemi pomáhá lidem s alerií v nesčetně směrech. Jedním z faktů je to, že napomůže snížit počty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejúčinněji pak čistička vzduchu působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další alergeny, jež spolehlivě filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a alergik se má mnohem lepší podmínky pro život a lépe překonává alergii.

Čistička Ionic-CARE však není určena jenom do domácností. Své nepostradatelné místo nalezne také tam, kde se vyskytuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů i viry a bakterie, jenž mají vliv na zvýšení šance na onemocnění. A právě proto dnes řada odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 taky do ordinací, kde se předpokládá právě vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Vysoká účinnost při zachycení polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé zpracování, moderní vzhled, 3 verze barev
  • Alergie na roztoče

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Díky čističce vzduchu také snížíte vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za následek zlepšení imunity, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho lékařů čističku vzduchu "doporučuje" místo léků. S čističkou si navíc i zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravě? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE. Nejedná se jenom o zdraví Vás, avšak o lepší zdraví celé rodiny či Vašich spolubydlících. Dopřejte si kvalitních vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je jasné, že kvalitnější vzduch má na lidské tělo a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zlepšuje činnost mozku, paměť a motoriku. Navíc si ke všemu připočítejte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích mikročástic, jež nesou často podobu alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o neskutečných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už bát přemrštěných nákladů za náhradní filtry. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je také to, že jsou čističky schopny polapit téměř 96% škodlivých částic jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, která spočívá v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak vše zařídí saponát s vodou. Čističku můžete čistit pak 1x za 3 – 7 dní a zabere pouze pár vteřin.

Velmi tichý provoz

Ionic-CARE Triton X6 používá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost provozu činí pouhých 8dB. Co se týče příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe můžete za podobnou cenu za jeden den udělat? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, který obsahuje téměř 10.000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. I kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům táhne. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Byly prováděny studie, jež poměrně jasně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, pak se zvyšuje riziko rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský organismus. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, nespavost, sníženou soustředěnost, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak skutečně mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a rychle to na sobě poznáte.