Čistička vzduchu Ionic-CARE

Alergie na roztoče příznaky

Rozhlížíte se po účinné čističce, která vzduch skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE čistí vzduch nejenom dokonale nehlučně a velmi účinně ale také s nulovými náklady na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž zajišťuje soustava elektrod, jenž cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou chytře nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž však ještě dnes mnohé konkurenční čističky stále využívají a jejich využívání je tak nejenom neefektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě ulpí nejen části prachu, který se vyskytuje ve vzduchu, ale i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je tak velmi levný i co se týče spotřeby elektřiny. Alergie na roztoče příznaky, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na českém trhu

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku ale i v zahraničí. Což je dáno nejenom její velmi vysokou účinností, jež je až 96% ale taky příznivou cenou, díky které je čistička dostupná doslova všem.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo uvedeno v popisu výše, není potřeba nakupovat nové filtry. Čistička vzduchu je téměř nehlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, který mohou ostatní čističky vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, který spolehlivě likviduje viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Velmi výhodná je i jednoduchá oblusha čističky. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička funguje zcela samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dní. Alergie na roztoče příznaky, čistička vzduchu, jenž si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o technologii, jež opravdu velmi účinně odstraňuje pachy, bakterie, plyny a jiné nečistoty ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je obrovským parťákem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by určitě mělo být minimálně 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se často setkáváme s množstvím okolo 10000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se hodnoty pohybují kolem nuly, což je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má pozitivní účinek na tělo, bdělost, povzbuzuje krevní oběh a zlepšuje výkon mozku, zlepšuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergie, což je převážně v pylových sezónách spása všech alergiků, jež v těchto chvílích jinak dost trpí. Právě proto je nám tak příjemně u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - je to díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však normální pracující člověk nedostane již tak často, jak by měl a i proto se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a proto ionizátor najdete i v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Čističky Ionic-CARE slouží také k účinnému odstraňování pevných nečistot, díky čemuž chrání hlavně plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Jelikož se styl našeho života stále mění, trávíme v uzavřených místnostech mnohem více času, než dřív. Právě proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestli trávíte mnoho času zavření v kanceláři, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě také doma, v tom případě určitě oceníte výhody čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, který dobře známe po bouři ale také po dešti. Alergie na roztoče příznaky, čistička nejenom pro domácnost.

Alergie na roztoče příznaky

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi s alergiemi pomáhá lidem s alerií ve více směrech. Jedním z faktorů je to, že pomůže snížit počty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejlépe ale čistička působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a jiné lehké alergeny, které spolehlivě odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Postupně jsou alergeny ničeny a člověk s alergií se cítí lépe a snáze překonává alergie.

Čistička vzduchu ale není určena jen do bytů. Nepostradatelné místo může nalézt všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nalézají kromě alergenů také bakterie a viry, jež způsobují zvýšení šance na onemocnění. A právě proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu i do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Úžasně bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné náklady na provoz, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, moderní design, 3 barevná provedení
  • Alergie na roztoče příznaky

Čistička vzduchu Ionic-CARE dokonale zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Díky čističce vzduchu také snížíte působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. To všechno má za cál zkvalitnění lidské imunity, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističku "doporučuje" namísto léků na depresi. S čističkou vzduchu si také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se tedy rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde pouze o Vaše zdraví, ale taky o lepší zdraví celé rodiny nebo Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, jenž Vám přinese pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na tělo člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si ještě k tomu všemu připočtěte zbavení vzduchu od nežádoucích mikročástic, jenž mají nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc funkci snížení výskytu bakterií, a to až o neskutečných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát přemrštěných nákladů za výměnné filtry do čističky. Moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Náklady na filtry jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je i to, že čističky dokáží odfiltrovat až 96% nečistot které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom vše vyřídí saponát s vodou. Čističku můžete čistit potom 1x za 3 – 7 dní a zabere jen několik chvil.

Téměř nehlučný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá tu nejúspěšnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu naprosto nehlučenému chodu. Hlučnost chodu je jen 8dB. Co se týká příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za tuto cenu za 1 den udělat? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou částí čistěteného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak vítečně. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům táhne. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, které jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že když žijete blízko zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to více než 12x. Znovu se tak dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro lidské zdraví. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy s koncentrací, astma nebo alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak opravdu mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a rychle to na sobě pocítíte.