Čistička vzduchu Ionic-CARE

Alergie příznaky

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch reálně čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE čistí vzduch nejen téměř nehlučně a dokonale účinně ale také s nulovými výdaji na náhradní filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje soustava elektrod, které cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou logicky nahrazeny nemotorné ventilátory, které ale ještě v současné době mnohé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich použití je tak nejen neúčinné ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě ulpí nejenom prach, který se vyskytuje ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje třemi stupni výkonu a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tak velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektřiny. Alergie příznaky, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek v ČR ale i v zahraničí. Což je způsobeno nejen její skvělou účinností, která je až 96% ale taky nízkou cenou, díky které je čistička vzduchu dostupná téměř každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo uvedené výše, není potřeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE je prakticky nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, který mohou další čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor, který skvěle ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se skvěle hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička pracuje úplně samostatně, obsluhu tak zvládne opravdu každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. Alergie příznaky, čistička, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o metodu, jež opravdu velmi účinně ničí pachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je velkým pomocníkem v boji s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by se mělo vyskytovat min. 900 záporně nabitých iontů na cm3.

Venku v přírodě se často setkáváme i s koncentrací okolo 10.000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se tyto hodnoty pohybují kolem nuly, což je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má pozitivní význam na lidské tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zvyšuje činnost mozku, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je hlavně v pylových sezónách spása všech alergiků, kteří v tomto období jinak dost trpí. I proto je nám tak dobře u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - je to díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se ale běžný obyčejný člověk nepodívá už tak často, jak by bylo vhodné a právě proto se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu naleznete také v čističce Ionic-CARE.

Čistička Ionic-CARE pro lidi trpící alergiemi

Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě slouží i ke spolehlivému filtrování nečistot, díky čemuž ochraňuje zejména naše dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Jelikož se styl našeho života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách více a více času. Už z tohoto důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestli trávíte dost hodin zavření v kanceláři, čekárnách, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě také doma, v tom případě určitě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, který dobře známe po bouři ale také po vydatném dešti. Alergie příznaky, čistička vzduchu nejen pro domácnost.

Alergie příznaky

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií napomáhá lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji ale čistička vzduchu funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další lehké alergeny, které spolehlivě odstraňuje z čištěných místností. Postupně alergeny mizí a člověk s alergií se má mnohem příjemnější podmínky pro život a lépe snáší útrapy alergií.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není určena pouze do domácností. Nenahraditelné místo může najít také tam, kde se pohybuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nacházejí kromě alergenů i viry a bakterie, jenž mají vliv na zvýšení šanci na onemocnění. Proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE i do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady na provoz, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní provedení, pokrokový design, 3 barevné verze
  • Alergie příznaky

Čistička Ionic-CARE spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Díky čističce vzduchu také snížíte vliv škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění lidské imunity, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho lékařů čističku "předepisuje" místo léků na depresi. S čističkou vzduchu si navíc i zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? V tom případě se nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Triton X6. Nejedná se pouze o Vaše zdraví, avšak taky o lepší zdraví Vaší rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si kvalitních vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě ke všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích miniaturních částic, které nesou často tvář alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také schopnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte obávat neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou vlastností je také to, že jsou čističky vzduchu schopné polapit téměř 96% škodlivých částic které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, pak všechno zařídí saponát s vodou. Interval čištění je pak jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu jenom pár chvil.

Téměř neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. Díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost provozu je pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za tuto cenu za 1 den udělat? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Součástí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, jenž obsahuje téměř 10000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak skvěle. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům táhne. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - lepší zdraví

Bylo provedeno mnoho pokusů, jenž zcela jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to více než 12x. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro lidské zdraví. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, sníženou koncentraci, astma nebo alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je velmi levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak opravdu mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a brzy to na sobě poznáte.