Čistička vzduchu Ionic-CARE

Alergie v dubnu

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch v pokoji doopravdy čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen dokonale bez hluku a dokonale účinně ale také s nulovými náklady na výměnné filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž zajišťuje sestava elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou skvěle nahrazeny zastaralé ventilátory, které ale i v současné době mnohé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich používání je tedy nejenom neúčinné ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je chycen nejenom prach, jež je přítomný ve vzduchu, avšak i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě také bakterie, viry, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu velmi levný i z pohledu spotřeby elektřiny. Alergie v dubnu, skvělá čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek u nás ale také v zahraničí. Což je způsobeno nejen její vysokou účinností, jenž je až 96% ale taky příznivou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo uvedené v popisu výše, není potřeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je prakticky bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jenž mohou ostatní čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, který spolehlivě ničí viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Obrovskou výhodou je i snadná oblusha čističky. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička pracuje zcela samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně každý. Čističku stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Alergie v dubnu, čistička, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o moderní metodu, jenž účinně odstraňuje pachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor je neuvěřitelně velkým parťákem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by mělo být obsaženo min. 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

V přírodě se lze běžně setkat i s koncentrací kolem 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se hodnoty pohybují okolo nuly, a to je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má skvělý účinek na lidské tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní oběh a zvyšuje činnost mozku, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je převážně v pylových obdobích záchrana všech alergiků, jež v tomto období jinak poměrně velmi trpí. Právě proto je nám tak dobře v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - je tomu díky velké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se ale běžný obyčejný člověk nedostane už tak často, jak by měl a právě proto se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor najdete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky

Čističky vzduchu spolehlivě slouží i k účinnému filtrování pevných nečistot, čímž ochraňuje zejména plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Protože se způsob našeho života stále mění, trávíme v budovách mnohem více času, než naši předkové. Také proto bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se výborně hodí všem alergikům ale i kuřákům. Pakliže trávíte velmi mnoho času v kancelářích, čekárnách, mateřských školách, školách, hotelech ale také doma, pak jistě oceníte výhody čističky s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který moc dobře známe po bouřce ale také po vydatném dešti. Alergie v dubnu, čistička vzduchu nejen do domácnosti.

Alergie v dubnu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií napomáhá alergikům v nesčetně směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejlépe pak čistička vzduchu účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další alergeny, které efektivně filtruje z čištěných místností. Postupně alergeny mizí a alergik se cítí lépe a jednodušeji překonává alergii.

Čistička vzduchu ovšem není primárně určena pouze pro domácnosti. Své nenahraditelné místo může nalézt i všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů i viry a bakterie, jež mají vliv na zvýšení šanci na onemocnění. Právě proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE i do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Tichý provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 barevné varianty
  • Alergie v dubnu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zkvalitnění imunity člověka, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho doktorů čističku vzduchu "doporučuje" místo antidepresiv. S čističkou si navíc zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Chcete žít zdravěji? Pak se tedy rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Triton X6. Nejde jenom o zdraví Vás, ale taky o lepší zdraví celé rodiny či Vašich spolubydlících. Dopřejte si čerstvý vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Ještě si k tomu všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných malých částic, jež mají nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je skvěle čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení výskytu bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte bát neúnosných nákladů za náhradní filtry. Tyto moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Úžasnou vlastností je i to, že jsou čističky vzduchu schopné polapit téměř 96% pevných částic které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, která spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, pak všechno vyřídí saponát s vodou. Interval čištění je potom jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu jenom několik málo vteřin.

Téměř nehlučný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 využívá tu nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. Díky jejímu naprosto tichému provozu. Hlučnost chodu je pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za tuto cenu za jeden den udělat? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou součástí čistěteného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10000 vzdušných aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak svěže. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům táhne. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - lepší zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, jež jasně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že když žijete blízko zdroje znečištění, pak se zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než dvanáckrát. Opět se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička Ionic-CARE

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a rychle to na sobě poznáte.