Čistička vzduchu Ionic-CARE

Alergie v květnu

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch reálně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE vzduch čistí nejenom téměř neslyšitelně a účinně ale také bez zbytečných výdajů na náhradní filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje soustava elektrod, jež pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou nahrazeny nemoderní ventilátory, které však i v současné době některé konkurenční čističky stále používají a jejich použití je tedy nejenom neúčinné ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je zachycen nejen pevný prach, jež je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu velmi levný i co se týče spotřeby elektřiny. Alergie v květnu, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu u nás ale také v zahraničí. Což je způsobeno nejen její velmi vysokou účinností, jež je až 96% ale také dostupnou cenou, díky níž je čistička dostupná téměř každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo napsané v popisu výše, není třeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE je dokonale nehlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jež mohou další čističky vzduchu vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, jež spolehlivě likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velkou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již přístroj funguje úplně samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu úplně každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Alergie v květnu, čistička vzduchu, jenž si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o pokrokovou technologii, jež velmi účinně ničí zápachy, bakterie, plyny a další nežádoucí látky ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal nepostradatelným parťákem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by určitě mělo být minimálně 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

Venku v přírodě se lze běžně setkat i s koncentrací zhruba 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se tyto hodnoty pohybují okolo nuly, a to je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má blahodárný účinek na lidské tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní oběh a zlepšuje práci mozku, zkvalitňuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergií, což je převážně v pylových obdobích záchrana všech alergiků, kteří v těchto obdobích jinak velmi trpí. Právě proto je nám tak příjemně u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale normální obyčejný člověk nedostane již tak často, jak by bylo vhodné a také proto se do čističek začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a tak ionizátor naleznete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu funguje také k účinnému odstraňování nečistot, díky čemuž ochraňuje především plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Jelikož se styl života lidské civilizace pořád mění, trávíme v místnostech více a více času. Právě proto bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky vzduchu Triton X6 pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. V případě, že trávíte mnoho hodin zavření v kancelářích, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, v tom případě zcela určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe z bouřky ale také po vydatném dešti. Alergie v květnu, čistička vzduchu nejenom do domácnosti.

Alergie v květnu

Čistička vzduchu pro lidi s alergiemi pomáhá lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit počty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejefektivněji pak čistička vzduchu účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, které spolehlivě filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Alergeny tak postupně mizí a alergik se má příjemnější podmínky pro život a lépe překonává útrapy alergií.

Ionic-CARE Triton X6 však není určena primárně jenom pro domácnosti. Své nenahraditelné místo může nalézt také všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nalézají kromě alergenů také bakterie a viry, jenž mají za následek větší šance na onemocnění. Právě proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde se předpokládá zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Vysoká účinnost při zachycení poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Tichý provoz, 3 stupně výkonu
  • Minimální náklady, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Kvalitní provedení, moderní design, 3 barevná provedení
  • Alergie v květnu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit vliv radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za cál zlepšení lidské imunity, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističku vzduchu "předepisuje" místo léků na depresi. S čističkou vzduchu si navíc i zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravěji? Pak se tedy rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Triton X6. Nejedná se jenom o Vaše zdraví, avšak taky o zdraví celé rodiny nebo Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který přinese pozitivní přínos ionizace a který zdravější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na člověka a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si ke všemu přičtěte zbavení vzduchu od nežádoucích malých částic, jež nesou nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také schopnost snížení výskytu bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte bát přemrštěných nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je také to, že dokáží polapit téměř 96% škodlivých částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, jenž spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom všechno vyřídí voda se saponátem. Čistit můžete potom jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu pouze pár vteřin.

Velmi tichý provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu naprosto tichému provozu. Hlučnost chodu činí pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za obdobnou cenu za 1 den učinit? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, který obsahuje téměř 10 000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak skvěle. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - základ zdraví

Bylo provedeno mnoho studií, jež zřetelně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete poblíž zdroje znečištění, pak se zvyšuje hrozba rakoviny a to více než 12x. Znovu se tedy dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spaním, sníženou soustředěnost, astma nebo alergii. Právě alergie jsou častým problémem trápícím především děti. Právě proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě pocítíte.