Čistička vzduchu Ionic-CARE

Astma

Rozhlížíte se po účinné čističce, jenž vzduch v pokoji opravdu čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejenom naprosto bez hluku a účinně ale také bez zbytečných nákladů na výměnné filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje sestava elektrod, jenž pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou skvěle nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž však ještě v současné době některé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich používání je tak nejenom neefektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je chycen nejenom prach, jenž je přítomný ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu dokonale také bakterie, viry, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje 3 výkonovými stupni a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektřiny. Astma, kvalitní čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek v Česku avšak i v zahraničí. Což je způsobeno nejenom její velmi vysokou účinností, jež je až 96% ale také dostupnou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná doslova všem.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo uvedeno výše, není třeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE je prakticky bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jenž mohou ostatní čističky vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, jenž spolehlivě likviduje viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu je vhodná i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Obří výhodou je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička funguje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Astma, čistička vzduchu, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o pokrokovou technologii, jenž velmi účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal nepostradatelným pomocníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by určitě mělo být minimálně 800 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se lze setkat i s koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se hodnoty hýbou kolem nuly, a to je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má pozitivní vliv na lidské tělo, soustředěnost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zlepšuje výkon mozku, zlepšuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergií, což je především v pylových sezónách spása všech lidí trpících alergiemi, jež v tomto období jinak poměrně velmi trpí. Právě proto je nám tak skvěle v lese, u moře, u vody, zkrátka v přírodě - je to díky velké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však normální pracující člověk nedostane již tak často, jak by měl a i z toho důvodu se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor naleznete také v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu spolehlivě slouží i k účinnému filtrování pevných nečistot, čímž ochraňuje hlavně dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Protože se styl života lidské civilizace stále mění, trávíme v uzavřených prostorách o mnoho více času, než naši předkové. Právě proto bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu Triton X6 pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestli trávíte poměrně dost času v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale i doma, pak jistě oceníte přednosti čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, který známe z bouřky ale také po dešti. Astma, čistička vzduchu nejen pro domácnosti.

Astma

Čistička vzduchu pro alergiky slouží alergikům v nesčetně směrech. Jedním z faktů je to, že pomůže snížit množství alergenů v ovzduší a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejlépe potom čistička vzduchu účinkuje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a jiné nepříjemné alergeny, které efektivně odstraňuje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a člověk s alergií se má mnohem příjemnější podmínky pro život a lépe překonává alergii.

Čistička vzduchu ale není primárně určena pouze do bytů. Své nenahraditelné místo může najít také tam, kde je větší pohyb osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se vyskytují kromě alergenů taky bakterie a viry, které způsobují zvýšení šance na onemocnění. Také proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu i do ordinací, kde bývá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné náklady, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 barevné varianty
  • Astma

Čistička vzduchu Triton X6 spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zlepšení imunity, zkvalitnění pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho lékařů čističky vzduchu "předepisuje" místo antidepresiv. S čističkou si navíc také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravě? V tom případě se nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se jen o Vaše zdraví, ale také o zdraví Vaší rodiny či Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je jasné, že kvalitnější vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a motoriku. Navíc si k tomu všemu připočtěte zbavení vzduchu od nežádoucích částic, jenž nesou velmi často podobu alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení výskytu bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už obávat neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Úžasnou funkcí je také to, že čističky dokáží odfiltrovat až 96% nečistot které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, která spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak všechno vyřídí saponát s vodou. Čistit můžete potom jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu pouze několik málo vteřin.

Velmi tichý provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá tu nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu naprosto nehlučenému chodu. Hlučnost provozu činí pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za podobnou cenu za 1 den učinit? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou součástí čistěteného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10 000 aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak vítečně. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům táhne. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Bylo provedeno mnoho studií, jenž jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete poblíž zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to více než 12x. Znovu se dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdraví lidí. Možná to ani netušíte, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou koncentraci, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička vzduchu a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a rychle to na sobě pocítíte.