Ionic-CARE Triton X6

Astma příznaky

Rozhlížíte se po účinné čističce, která vzduch reálně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejenom naprosto neslyšitelně a dokonale účinně ale také bez nákladům na náhradní filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje sestava elektrod, jenž cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou skvěle nahrazeny nemotorné ventilátory, které však ještě dnes některé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich použití je tak nejen neúčinné ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je polapen nejen části prachu, který je přítomný ve vzduchu, avšak i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, základy plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektřiny. Astma příznaky, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek v ČR avšak také v zahraničí. Což je způsobeno nejenom její vysokou účinností, která je až 96% ale taky dostupnou cenou, díky čemuž je čistička dostupná doslova každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a tedy není třeba je měnit. Jak bylo napsané v předchozím popisu, není třeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE je prakticky nehlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jež mohou další čističky vzduchu vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, jenž spolehlivě likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu je velmi vhodná i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj pracuje úplně samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně každý. Čističku vzduchu stačí jenom občas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Astma příznaky, čistička vzduchu, jenž si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jde o technologii, jež opravdu velmi účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a další nečistoty ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je nepostradatelným parťákem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by určitě mělo být min. 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

V divoké přírodě se lze běžně setkat s koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se tyto hodnoty pohybují okolo nuly, a to je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má blahodárný vliv na lidské tělo, vitalitu, zlepšuje krevní cirkulaci a zlepšuje mozkovou funkci, zlepšuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je hlavně v pylových sezónách spása všech alergiků, jež v těchto chvílích jinak poměrně dost trpí. I proto se cítíme tak skvěle u moře, vlese, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se ale běžný pracující člověk nepodívá již tak často, jak by bylo vhodné a právě proto se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor naleznete i v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Čistička Ionic-CARE pro alergiky

Čističky Ionic-CARE spolehlivě slouží také k účinnému odstraňování nečistot, čímž chrání předně naše dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Jelikož se způsob našeho života stále mění, trávíme v uzavřených prostorách více a více času. Také proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestliže trávíte hodně času zavření v kanceláři, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale také doma, v tom případě jistě oceníte přednosti čističky s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž dobře známe po bouři nebo po vydatném dešti. Astma příznaky, čistička nejenom do domácnosti.

Astma příznaky

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi s alergiemi pomáhá lidem s alerií ve více směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit počty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejefektivněji ale čistička působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či další lehké alergeny, jež efektivně filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a člověk s alergií se má mnohem lepší podmínky pro život a snáze překonává alergie.

Čistička vzduchu ale není určena jen do bytů. Nepostradatelné místo může nalézt i všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nacházejí kromě alergenů také viry a bakterie, jenž způsobují větší šanci na onemocnění. A také proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 taky do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání polétavých nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Minimální provozní náklady, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 barevná provedení
  • Astma příznaky

Čistička vzduchu Ionic-CARE dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit vliv radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. Toto všechno má za následek zkvalitnění imunity člověka, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho doktorů čističky vzduchu "doporučuje" namísto antidepresiv. S čističkou vzduchu si navíc zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravěji? Pak se tedy nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Triton X6. Nejde jenom o Vaše zdraví, ale o zdraví rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž má pozitivní přínos ionizace a který zdravější vzduch. Je jasné, že kvalitnější vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě k tomu všemu připočtěte zbavení vzduchu od nežádoucích miniaturních částic, které mají nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je skvěle čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už obávat přemrštěných nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jsou omyvatelné. Úžasnou funkcí je také to, že jsou čističky schopny polapit až 96% škodlivých částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, která spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, pak všechno zařídí saponát s vodou. Čističku můžete čistit pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere jen několik vteřin.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost chodu činí pouhých 8dB. Co se týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za obdobnou cenu za jeden den učinit? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Součástí čistěteného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak dobře. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - pevné zdraví

Bylo provedeno mnoho pokusů, jež zcela jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se zvyšuje hrozba rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tedy ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Možná to ani netušíte, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, sníženou soustředěnost, astma nebo alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím převážně děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Lepší vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě poznáte.