Čistička vzduchu Ionic-CARE

Bakterie do domovní čističky

Díváte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch v pokoji doopravdy čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen dokonale nehlučně a účinně ale také bez zbytečných nákladů na náhradní filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce totiž realizuje sestava elektrod, které cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou dokonale nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž ale i dnes některé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich použití je tak nejenom neúčinné ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale ulpí nejenom prach, který je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE odstraní ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektřiny. Bakterie do domovní čističky, skvělá čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na trhu v Česku

Čistička Ionic-CARE je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek u nás ale i v zahraničí. Což je dáno nejen její vysokou účinností, která je až 96% ale taky příznivou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a tedy není třeba je měnit. Jak bylo napsáno v popisu výše, není potřeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je téměř bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jenž mohou jiné čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor, jež dokonale ničí bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již přístroj pracuje naprosto samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. Bakterie do domovní čističky, čistička, jenž si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o technologii, jenž velmi účinně ničí pachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je neuvěřitelně velkým bojovníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by mělo být minimálně 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se setkáváme s až neskutečnou koncentrací okolo 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se hodnoty pohybují okolo nuly, což je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má pozitivní účinek na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a nabuzuje práci mozku, zkvalitňuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergie, což je zejména v pylových obdobích spása všech alergiků, kteří v tomto období jinak velmi trpí. I proto se cítíme tak dobře u moře, vlese, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - je tomu díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale běžný pracující člověk nevypraví už tak často, jak by měl a z toho důvodu se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a tak ionizátor vzduchu naleznete i v čističce Ionic-CARE.

Čistička Ionic-CARE pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu spolehlivě slouží také k účinnému odstraňování nečistot, čímž ochraňuje zejména naše dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Poněvadž se způsob našeho života stále mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než naši předkové. Také proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Jestliže trávíte hodně času v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale také doma, pak určitě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž známe po bouřce ale také po dešti. Bakterie do domovní čističky, čistička vzduchu nejenom do domácnosti.

Bakterie do domovní čističky

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergiemi pomáhá lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že pomůže snížit počty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejlépe potom čistička vzduchu funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či jiné lehké alergeny, jež spolehlivě filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a alergik se má mnohem příjemnější podmínky pro život a snadněji snáší alergie.

Ionic-CARE Triton X6 ovšem není primárně určena jen do domácností. Své nepostradatelné místo může nalézt všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nacházejí kromě alergenů i bakterie a viry, jenž mají vliv na větší šanci na onemocnění. Také proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • Vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Minimální náklady, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní provedení, moderní design, 3 barevné verze
  • Bakterie do domovní čističky

Čistička vzduchu Triton X6 spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit vliv radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za cál zkvalitnění imunity člověka, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho lékařů čističku "doporučuje" místo antidepresiv. S čističkou si navíc také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se tedy nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejde jenom o zdraví Vás, ale taky o zdraví celé rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a který zdravější vzduch. Je logické, že čistější vzduch má na lidské tělo a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě ke všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných částic, jež mají často tvář alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o neskutečných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Úžasnou funkcí je i to, že čističky dokáží polapit až 96% nečistot jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak vše vyřídí saponát s vodou. Čističku můžete čistit pak jednou za 3 – 7 dní a zabere jenom několik málo chvil.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 využívá nejvhodnější koncepci, co se týče domácích čističek. A to díky jejímu naprosto tichému provozu. Hlučnost chodu činí pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za obdobnou cenu za jeden den udělat? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10000 vzdušných aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak svěže. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Bylo provedeno mnoho studií, jenž jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, tak se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než 12x. Opět se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Možná to ani netušíte, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma či alergii. Právě alergie jsou častým problémem trápícím především děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak skutečně mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a rychle to na sobě poznáte.