Čistička vzduchu Ionic-CARE

Cisticka

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v pokoji opravdu čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE čistí vzduch nejen téměř nehlučně a dokonale účinně ale také bez nákladům na náhradní filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje soustava elektrod, které cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou dokonale nahrazeny nemoderní ventilátory, které ale i v současné době některé konkurenční čističky vzduchu stále využívají a jejich využívání je tak nejenom málo efektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je zachycen nejenom pevný prach, jenž se vyskytuje ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale i viry, bakterie, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi levný i co se týče spotřeby elektřiny. Cisticka, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička Ionic-CARE je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v ČR ale i v zahraničí. Což je způsobeno nejen její skvělou účinností, jež je až 96% ale taky příznivou cenou, díky které je čistička dostupná všem.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak už bylo uvedené v popisu výše, není potřeba kupovat nové filtry. Čistička je prakticky bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jež mohou ostatní čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, jež spolehlivě ničí bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu je vhodná i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velkou výhodou je také snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička pracuje úplně samostatně, ovládání tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. Cisticka, čistička vzduchu, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o technologii, jenž opravdu velmi účinně ničí zápachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je velkým bojovníkem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by mělo být minimálně 800 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese a celkově v přírodě se často setkáváme s koncentrací kolem 10 000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto hodnoty pohybují kolem nuly, a to je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má pozitivní význam na lidské tělo, bdělost, zlepšuje krevní oběh a nabuzuje výkon mozku, zkvalitňuje funkci paměti, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergií, což je hlavně v pylových sezónách záchrana všech alergiků, kteří v těchto chvílích jinak dost trpí. I proto je nám tak dobře v lese, u moře, u vody, zkrátka v přírodě - je tomu díky velké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale normální obyčejný člověk nepodívá už tak často, jak by měl a také proto se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a proto ionizátor vzduchu najdete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu Triton X6 funguje také ke spolehlivému odstraňování pevných nečistot, čímž chrání hlavně plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Jelikož se způsob lidského života pořád mění, trávíme v uzavřených místnostech o mnoho více času, než naši předkové. Také proto bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestliže trávíte poměrně dost hodin v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale i doma, pak jistě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe po bouřce ale také po dešti. Cisticka, čistička nejen pro domácnost.

Cisticka

Čistička Ionic-CARE pro alergiky pomáhá lidem s alerií v nesčetně směrech. Jedním z faktů je to, že pomůže snížit hodnoty alergenů v ovzduší a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji ale čistička funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či jiné nepříjemné alergeny, jež účinně filtruje z čištěných místností. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a člověk s alergií se má mnohem lepší podmínky pro život a jednodušeji překonává alergii.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 však není určena primárně pouze pro domácnosti. Nepostradatelné místo může nalézt i všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů také bakterie a viry, jež mají vliv na zvýšení šanci na onemocnění. Také proto dnes řada odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 i do ordinací, kde se předpokládá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • Vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Úžasně bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Minimální náklady na provoz, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní zpracování, pokrokový design, 3 barevné verze
  • Cisticka

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. To všechno má za následek zkvalitnění lidské imunity, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho lékařů čističky vzduchu "doporučuje" místo antidepresiv. S čističkou si navíc také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravě? Pak se tedy nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE. Nejedná se jenom o Vaše zdraví, ale o zdraví celé Vaší rodiny či Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, jenž Vám přinese pozitivní přínos ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je jasné, že lepší vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si ještě ke všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích částic, jenž nesou nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má i funkci snížení množství bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát vysokých nákladů za náhradní filtry do čističky. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Úžasnou vlastností je i to, že čističky dokáží odfiltrovat až 96% nečistot jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, která spočívá pouze v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak všechno zařídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit potom jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere pouze pár vteřin.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá tu nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek. Díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost provozu je pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za podobnou cenu za 1 den udělat? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou částí filtrovaného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10 000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak dobře. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k takovým místům táhne. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - pevné zdraví

Bylo provedeno mnoho pokusů, jenž zcela jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že když žijete blízko zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než dvanáckrát. Opět se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský organismus. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy se soustředěním, astma či alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu je úsporná čistička vzduchu jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě pocítíte.