Čistička vzduchu Ionic-CARE

čističe vzduchu a ionizátory

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen dokonale bez hluku a účinně ale také bez výdajů na náhradní filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce totiž umožňuje soustava elektrod, jenž cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou dokonale nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž však ještě v současné době mnohé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich používání je tak nejen neefektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je polapen nejenom prach, jenž je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu dokonale i viry, bakterie, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektřiny. čističe vzduchu a ionizátory, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na českém trhu

Čistička Ionic-CARE je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku ale také v zahraničí. Je to dáno nejenom její vysokou účinností, která je až 96% ale taky lidovou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná doslova všem.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo napsané v předchozím popisu, není potřeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE je dokonale bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, který mohou ostatní čističky vzduchu vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, který skvěle likviduje viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu je velmi vhodná i pro alergiky a astmatiky. Obří výhodou je i jednoduchá oblusha čističky. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již čistička funguje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. čističe vzduchu a ionizátory, čistička, jež si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o moderní metodu, jež účinně ničí pachy, bakterie, plyny a další nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal obrovským parťákem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by rozhodně mělo být minimálně 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

Venku v přírodě se můžeme setkat s až neskutečnou koncentrací zhruba 10 000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se tyto hodnoty hýbou kolem nuly, což je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má pozitivní význam na tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní oběh a nabuzuje mozkovou funkci, zlepšuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergií, což je hlavně v pylových sezónách záchrana všech alergiků, kteří v těchto chvílích jinak poměrně velmi trpí. I proto se cítíme tak příjemně u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - je to právě díky vysoké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale běžný obyčejný člověk nepodívá už tak často, jak by měl a i proto se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor najdete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu spolehlivě slouží také ke spolehlivému filtrování pevných nečistot, čímž chrání předně naše dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Protože se styl lidského života pořád mění, trávíme v místnostech mnohem více času, než dřív. Z toho důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Pokud trávíte velmi mnoho hodin v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale i doma, pak zcela určitě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jenž moc dobře známe z bouřky ale také po dešti. čističe vzduchu a ionizátory, čistička vzduchu nejenom do domácnosti.

čističe vzduchu a ionizátory

Čistička Ionic-CARE pro alergiky napomáhá lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že pomůže snížit množství alergenů v ovzduší a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji pak čistička vzduchu účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další nepříjemné alergeny, které spolehlivě odstraňuje z čištěných místností. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a alergik se cítí v daném prostředí lépe a lépe snáší útrapy alergií.

Čistička vzduchu ovšem není určena pouze do bytů. Nepostradatelné místečko může nalézt také všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů také viry a bakterie, jenž způsobují zvýšení šance na onemocnění. Také proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje čističku vzduchu taky do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • 96% účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné provozní náklady, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé zpracování, moderní vzhled, 3 varianty provedení
  • čističe vzduchu a ionizátory

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Díky čističce vzduchu také snížíte působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zkvalitnění imunitního systému člověka, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho lékařů čističky "doporučuje" místo léků na depresi. S čističkou vzduchu si navíc také zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravě? Potom se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se pouze o Vaše zdraví, avšak také o zdraví Vaší rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž Vám přinese pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ke všemu připočítejte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích částic, jenž mají velmi často tvář alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také schopnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neskutečných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát neúnosných nákladů za náhradní filtry. Tyto moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je také to, že dokáží odfiltrovat až 96% škodlivých částic jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom vše zařídí voda se saponátem. Čistit můžete pak jednou za 3 – 7 dní a zabere pouze několik málo chvil.

Dokonale tichý provoz

Ionic-CARE Triton X6 využívá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu činí pouhých 8dB. Co se pak týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za 1 den učinit? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou součástí čistěteného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak vítečně. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - pevné zdraví

Byly prováděny studie, jež zcela jasně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že když žijete blízko zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než 12x. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro lidské zdraví. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, nespavost, problémy s koncentrací, astma či alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička Ionic-CARE

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak opravdu mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě poznáte.