Čistička vzduchu Ionic-CARE

Cisticka vzduchu

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jež vzduch skutečně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejenom naprosto bez hluku a velmi účinně ale také bez zbytečných nákladů na výměnné filtry. Cirkulaci vzduchu v čističce totiž zajišťuje soustava elektrod, které cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou skvěle nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž ale ještě v současné době některé konkurenční čističky stále používají a jejich využívání je tedy nejen neúčinné ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je zachycen nejenom pevný prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE odstraní ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu velmi levný i co se týče spotřeby elektrické energie. Cisticka vzduchu, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku ale i v zahraničí. Což je dáno nejenom její velmi vysokou účinností, která je až 96% ale také dostupnou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná téměř každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, které se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo uvedeno v předchozím popisu, není třeba dokupovat nové filtry. Čistička je prakticky nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, který mohou další čističky vzduchu vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jež dokonale ničí viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Obrovskou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička pracuje úplně samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Cisticka vzduchu, čistička, kterou si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o technologii, která účinně ničí pachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je neuvěřitelně velkým pomocníkem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo vyskytovat min. 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

V divoké přírodě se často setkáváme s až neskutečnou koncentrací zhruba 10 000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se hodnoty pohybují kolem nuly, a to je chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má blahodárný účinek na lidské tělo, bdělost, povzbuzuje krevní oběh a nabuzuje mozkovou funkci, zlepšuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergií, což je zejména v pylových sezónách záchrana všech alergiků, jež v tomto čase jinak poměrně velmi trpí. Právě proto je nám tak příjemně u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se ale normální obyčejný člověk nevypraví už tak často, jak by měl a z toho důvodu se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor vzduchu naleznete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě slouží i ke spolehlivému filtrování pevných nečistot, čímž ochraňuje předně plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Protože se styl našeho života pořád mění, trávíme v budovách mnohem více času, než dřív. Také proto bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Pokud trávíte velmi mnoho hodin v kancelářích, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale i doma, v tom případě jistě oceníte bonusy čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž dobře známe po bouřce ale také po vydatném dešti. Cisticka vzduchu, čistička nejenom pro domácnost.

Cisticka vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergiemi pomáhá alergikům ve více směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit počty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejefektivněji potom čistička funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další lehké alergeny, které účinně filtruje z místností, kde je umístěna. Alergeny tak postupně mizí a alergik se má mnohem lepší podmínky pro život a jednodušeji překonává útrapy alergií.

Ionic-CARE Triton X6 však není primárně určena jenom do bytů. Své nenahraditelné místo najde také všude tam, kde je větší výskyt osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů taky bakterie a viry, které mají vliv na větší šance na onemocnění. A právě proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE taky do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • 96% účinnost při zachytávání polétavých nečistot
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Úžasně bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, moderní design, 3 verze barev
  • Cisticka vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Čistička pomůže navíc i snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zlepšení imunity člověka, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a mnoho doktorů čističky "doporučuje" namísto léků na deprese. S čističkou si také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Pak se tedy rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE. Nejde jen o zdraví Vás, avšak o lepší zdraví Vaší rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který přinese pozitivní přínos ionizace a jenž zdravější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si k tomu všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných mikročástic, jež nesou často podobu alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je úžasně čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát neúnosných nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je také to, že jsou čističky schopny zachytit téměř 96% nečistot jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, která spočívá pouze v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, pak vše vyřídí saponát s vodou. Čistit můžete potom jednou za 3 – 7 dní a zabere pouze několik málo vteřin.

Téměř nehlučný provoz

Čistička Ionic-CARE používá tu nejvhodnější koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu je jen 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za tuto cenu za 1 den udělat? A to není řeč o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou částí čistěteného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, který obsahuje téměř 10000 vzdušných aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak svěže. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům táhne. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - pevné zdraví

Bylo provedeno mnoho pokusů, jenž poměrně jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský život. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, nespavost, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička Ionic-CARE

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a brzy to na sobě poznáte.