Ionic-CARE Triton X6

Cisticka vzduchu a ionizator

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jež vzduch v místnosti skutečně čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE vzduch čistí nejenom naprosto bez hluku a účinně ale také s nulovými výdaji na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž umožňuje skupina elektrod, jež pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou skvěle nahrazeny zastaralé ventilátory, které však ještě v současné době mnohé konkurenční čističky stále používají a jejich využívání je tedy nejenom neúčinné ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě ulpí nejenom prach, jež je přítomný ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale i viry, bakterie, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi levný i z pohledu spotřeby elektřiny. Cisticka vzduchu a ionizator, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku ale také v zahraničí. Je to způsobeno nejen její velmi vysokou účinností, jež je až 96% ale taky nízkou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo uvedené výše, není potřeba kupovat nové filtry. Čistička je dokonale bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jenž mohou jiné čističky vzduchu vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, jež spolehlivě likviduje viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Obrovskou výhodou je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička pracuje zcela samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Cisticka vzduchu a ionizator, čistička, kterou si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jde o metodu, jež opravdu velmi účinně odstraňuje zápachy, bakterie, plyny a jiné nežádoucí částice ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal nepostradatelným bojovníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo objevit min. 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese a celkově v přírodě se často setkáváme s množstvím kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se tyto hodnoty pohybují kolem nuly, a to je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má blahodárný vliv na tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní cirkulaci a nabuzuje práci mozku, zlepšuje paměť, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergií, což je nejčastěji v pylových sezónách záchrana všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto chvílích jinak dost trpí. Právě proto je nám tak dobře v lese, u moře, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - díky velké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se však normální pracující člověk nepodívá již tak často, jak by měl a i proto se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor vzduchu najdete také v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro alergiky

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 slouží také ke spolehlivému filtrování nečistot, čímž ochraňuje zejména plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Jelikož se styl života naší civilizace pořád mění, trávíme v místnostech mnohem více času, než naši předkové. Také proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. V případě, že trávíte poměrně dost hodin zavření v kanceláři, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale i doma, pak jistě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž dobře známe po bouřce nebo po dešti. Cisticka vzduchu a ionizator, čistička nejen pro domácnosti.

Cisticka vzduchu a ionizator

Čistička vzduchu pro alergiky pomáhá lidem postiženým alergií v nesčetně směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení počty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejlépe pak čistička vzduchu účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a jiné lehké alergeny, jež efektivně filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Postupně alergeny mizí a alergik se má mnohem lepší podmínky pro život a snadněji snáší alergie.

Čistička vzduchu ovšem není určena jenom do bytů. Nepostradatelné místečko může nalézt také tam, kde se vyskytuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů i viry a bakterie, jež mají za následek větší šanci na onemocnění. Také proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku vzduchu i do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální provozní náklady, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, moderní design, 3 barevná provedení
  • Cisticka vzduchu a ionizator

Čistička Ionic-CARE spolehlivě zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Čistička pomůže navíc i snížit působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za cál zlepšení imunity člověka, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho doktorů čističky "předepisuje" namísto léků. S čističkou vzduchu si navíc i zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se jen o Vaše zdraví, avšak o lepší zdraví rodiny či Vašich spolubydlících. Dopřejte si kvalitních vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zlepšuje činnost mozku, paměť a motoriku. Navíc si ještě ke všemu připočítejte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích malých částic, jež mají velmi často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je dokonale čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také funkci snížení množství bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte bát vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je i to, že jsou čističky schopny polapit téměř 96% nečistot které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, jenž spočívá pouze v otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, pak vše vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je potom jednou za 3 – 7 dní a zabere pouze pár chvil.

Téměř nehlučný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 používá tu nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek. Díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu je jen 8dB. Co se týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za tuto cenu za jeden den udělat? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Nezbytnou součástí čistěteného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10.000 aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k takovým místům přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - pevné zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, jež poměrně jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, potom se zvyšuje hrozba rakoviny a to více než dvanáckrát. Znovu se dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdravý lidský organismus. Možná to ani netušíte, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, nespavost, problémy s koncentrací, astma či alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a rychle to na sobě pocítíte.