Ionic-CARE Triton X6

čistička vzduchu brno

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jež vzduch v místnosti reálně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE čistí vzduch nejenom naprosto bez hluku a dokonale účinně ale také s nulovými výdaji na náhradní filtry. Cirkulaci vzduchu v čističce totiž realizuje sestava elektrod, jež cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou chytře nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž ale ještě dnes některé konkurenční čističky neustále používají a jejich používání je tedy nejenom neefektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle ulpí nejenom pevný prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je tak velmi levný i co se týče spotřeby elektrické energie. čistička vzduchu brno, skvělá čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku avšak i v zahraničí. Je to způsobeno nejen její vysokou účinností, jenž je až 96% ale také nízkou cenou, díky které je čistička vzduchu dostupná všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo uvedeno v popisu výše, není třeba pořizovat nové filtry. Čistička je téměř bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, který mohou ostatní čističky vzduchu vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, jenž skvěle likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro alergiky a astmatiky. Obrovskou výhodou je i snadná oblusha čističky. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička pracuje naprosto samostatně, obsluhu tak zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. čistička vzduchu brno, čistička, jenž si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jedná se o moderní technologii, která opravdu velmi účinně ničí zápachy, plyny, bakterie a další nežádoucí částice ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor je neuvěřitelně velkým parťákem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by mělo být obsaženo min. 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V přírodě se můžeme setkat s množstvím kolem 10 000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se hodnoty pohybují okolo nuly, a to je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má pozitivní vliv na lidské tělo, soustředěnost, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje funkci mozku, zlepšuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergií, což je zejména v pylových sezónách spása všech lidí trpících alergiemi, jež v tomto období jinak velmi trpí. Právě proto je nám tak dobře v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se ale běžný obyčejný člověk nedostane již tak často, jak by chtěl a právě proto se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor vzduchu naleznete také v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu pro alergiky

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 funguje také ke spolehlivému odstraňování nečistot, čímž chrání zejména dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Protože se způsob lidského života pořád mění, trávíme v místnostech mnohem více času, než dřív. Také proto bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Pakliže trávíte mnoho času v kancelářích, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale i doma, potom zcela určitě oceníte výhody čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe z bouřky nebo po vydatném dešti. čistička vzduchu brno, čistička vzduchu nejen do domácnosti.

čistička vzduchu brno

Čistička vzduchu pro lidi s alergií napomáhá lidem postiženým alergií v nesčetně směrech. Jedním faktorem je to, že napomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejúčinněji pak čistička vzduchu působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a jiné lehké alergeny, které spolehlivě odstraňuje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny tak postupně mizí a alergik se cítí lépe a lépe překonává alergii.

Čistička vzduchu ovšem není primárně určena jenom pro domácnosti. Své nenahraditelné místo může nalézt také tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů také bakterie a viry, jenž mají za následek zvýšení šanci na onemocnění. I proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 také do ordinací, kde se předpokládá zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Minimální náklady, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 barevné verze
  • čistička vzduchu brno

Čistička Ionic-CARE dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Díky čističce vzduchu také snížíte působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zkvalitnění imunitního systému člověka, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a mnoho lékařů čističky vzduchu "předepisuje" místo léků. S čističkou vzduchu si také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se tedy nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde jen o zdraví Vás, avšak taky o lepší zdraví rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si kvalitních vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si ještě ke všemu připočtěte zbavení vzduchu od nevhodných miniaturních částic, jenž mají často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také funkci snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už obávat přemrštěných nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že čističky dokáží odfiltrovat až 96% pevných částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom vše vyřídí saponát s vodou. Interval čištění je potom 1x za 3 – 7 dní a zabere jenom pár vteřin.

Dokonale nehlučný provoz

Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejvhodnější koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu je pouze 8dB. Co se potom týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za obdobnou cenu za jeden den udělat? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Součástí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak dobře. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - pevné zdraví

Byly provedeny studie, jež zcela jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete blízko zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro lidské zdraví. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, nespavost, sníženou koncentraci, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a brzy to na sobě pocítíte.