Čistička vzduchu Ionic-CARE

čistička vzduchu diskuze

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v pokoji reálně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejenom naprosto nehlučně a dokonale účinně ale také bez zbytečných nákladů na náhradní filtry. Cirkulaci vzduchu v čističce totiž umožňuje skupina elektrod, jenž pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou chytře nahrazeny zastaralé ventilátory, jenž však ještě v současné době mnohé konkurenční čističky stále využívají a jejich použití je tedy nejen neefektivní ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je zachycen nejenom pevný prach, jež je přítomný ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE odstraní ze vzduchu spolehlivě také viry, bakterie, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje třemi stupni výkonu a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektřiny. čistička vzduchu diskuze, skvělá čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v ČR avšak i v zahraničí. Je to způsobeno nejen její vysokou účinností, jež je až 96% ale také lidovou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo napsáno v předchozím popisu, není třeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE je dokonale nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, který mohou další čističky vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor, jež skvěle likviduje bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu je velmi vhodná i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je i jednoduchá oblusha čističky. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již přístroj pracuje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. čistička vzduchu diskuze, čistička, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jde o technologii, jež opravdu velmi účinně ničí pachy, bakterie, plyny a jiné nežádoucí částice ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu je neuvěřitelně velkým pomocníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo nacházet min. 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

Venku v přírodě se můžeme setkat s množstvím zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se tyto hodnoty pohybují kolem nuly, což je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má pozitivní účinek na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní oběh a nabuzuje výkon mozku, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergií, což je nejčastěji v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, jež v těchto chvílích jinak poměrně velmi trpí. I proto se cítíme tak dobře u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - je to právě díky vysoké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se ale normální obyčejný člověk nevypraví již tak často, jak by chtěl a z toho důvodu se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor vzduchu najdete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu pro alergiky

Čističky Ionic-CARE funguje i ke spolehlivému odstraňování pevných nečistot, čímž ochraňuje předně plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Poněvadž se styl našeho života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách o mnoho více času, než naši předkové. Právě proto bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Pokud trávíte mnoho času v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, v tom případě jistě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký dobře známe po bouři ale také po vydatném dešti. čistička vzduchu diskuze, čistička vzduchu nejenom do domácnosti.

čistička vzduchu diskuze

Čistička vzduchu pro lidi s alergiemi pomáhá lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit počty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejúčinněji potom čistička vzduchu působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další lehké alergeny, jež spolehlivě filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a člověk s alergií se cítí lépe a snáze překonává útrapy alergií.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 ale není určena primárně jen pro domácnosti. Nenahraditelné místečko nalezne také všude tam, kde je větší výskyt osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů i bakterie a viry, které mají vliv na zvýšení šanci na onemocnění. Proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 taky do ordinací, kde se předpokládá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • 96% účinnost při zachycení polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Tichý provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné provozní náklady, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, moderní vzhled, 3 varianty provedení
  • čistička vzduchu diskuze

Čistička Ionic-CARE dokonale zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Díky čističce vzduchu také snížíte vliv radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za následek zlepšení imunitního systému člověka, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho lékařů čističku vzduchu "doporučuje" namísto léků na deprese. S čističkou si také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu

Chcete žít zdravě? Pak se tedy nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde pouze o Vaše zdraví, ale o lepší zdraví Vaší rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž přinese pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na tělo člověka a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si ještě ke všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných mikročástic, jenž nesou často podobu alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení výskytu bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte bát neúnosných nákladů za výměnné filtry. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je i to, že čističky dokáží odfiltrovat téměř 96% nečistot které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Interval čištění je potom 1x za 3 – 7 dní a zabere jen pár vteřin.

Téměř neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá tu nejúspěšnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu činí jen 8dB. Co se týká příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za tuto cenu za jeden den učinit? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou částí čistěteného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10 000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak skvěle. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům přitahuje. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly prováděny nesčetné studie, jež zřetelně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, tak se zvyšuje hrozba rakoviny a to více než 12x. Znovu se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský život. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, nespavost, sníženou soustředěnost, astma nebo alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu je úsporná čistička a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak opravdu mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a brzy to na sobě pocítíte.