Ionic-CARE Triton X6

čistička vzduchu do restaurace

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jež vzduch skutečně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE čistí vzduch nejenom naprosto nehlučně a účinně ale také bez zbytečných nákladů na náhradní filtry. Pohyb čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje sestava elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou skvěle nahrazeny nemotorné ventilátory, které ale ještě dnes některé konkurenční čističky neustále využívají a jejich používání je tedy nejenom neúčinné ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale ulpí nejen prach, jež je přítomný ve vzduchu, ale i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE odstraní ze vzduchu dokonale také viry, bakterie, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi levný i z pohledu spotřeby elektřiny. čistička vzduchu do restaurace, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek v ČR ale i v zahraničí. Je to dáno nejen její vysokou účinností, jež je až 96% ale taky lidovou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, které se omývají a není tedy třeba je měnit. Jak bylo napsané v popisu výše, není potřeba nakupovat nové filtry. Ionic-CARE je doslova nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jenž mohou jiné čističky vzduchu vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, jež dokonale ničí bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obrovskou výhodou je také snadná oblusha čističky. Stačí si vybrat jednu ze tří rychlostí čištění a potom již přístroj funguje naprosto samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což bývá dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čistička vzduchu do restaurace, čistička, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jedná se o technologii, jež účinně ničí zápachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí částice ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal velkým pomocníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by mělo být minimálně 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

Venku v přírodě se můžeme setkat s až neskutečnou koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se hodnoty pohybují okolo nuly, a to je chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má skvělý význam na lidské tělo, bdělost, povzbuzuje krevní cirkulaci a nabuzuje funkci mozku, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je zejména v pylových sezónách spása všech alergiků, kteří v tomto období jinak poměrně dost trpí. Právě proto se cítíme tak dobře u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - je to díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale normální pracující člověk nepodívá již tak často, jak by měl a také proto se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor naleznete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE.

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Ionic-CARE Triton X6 slouží i k účinnému filtrování nečistot, čímž ochraňuje předně naše dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Jelikož se způsob života naší civilizace pořád mění, trávíme v budovách mnohem více času, než dřív. Právě proto bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Pakliže trávíte hodně hodin zavření v kancelářích, čekárnách, mateřských školách, základních školách, hotelech ale i doma, pak určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe z bouřky ale také po vydatném dešti. čistička vzduchu do restaurace, čistička nejenom pro domácnosti.

čistička vzduchu do restaurace

Čistička vzduchu pro lidi s alergiemi napomáhá lidem s alerií ve více směrech. Jedním z faktů je to, že se postará o snížení množství alergenů v ovzduší a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji pak čistička vzduchu funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či jiné lehké alergeny, které účinně filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Postupně alergeny mizí a člověk s alergií se má příjemnější podmínky pro život a lépe snáší alergie.

Čistička vzduchu ovšem není primárně určena jen do domácností. Své nepostradatelné místečko může nalézt také tam, kde je větší výskyt osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se vyskytují kromě alergenů i viry a bakterie, jenž mají vliv na zvýšení šance na onemocnění. I proto dnes řada odborníků doporučuje čističku vzduchu také do ordinací, kde se předpokládá právě vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • Vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Naprosto bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální provozní náklady, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 barevné verze
  • čistička vzduchu do restaurace

Čistička Triton X6 spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. Všechno toto má za cál zkvalitnění imunitního systému, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho lékařů čističku "doporučuje" namísto léků na deprese. S čističkou vzduchu si navíc i zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Pak se nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se jen o zdraví Vás, ale taky o zdraví celé Vaší rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který Vám přinese pozitivní vliv ionizace a který zdravější vzduch. Je jasné, že lepší vzduch má na člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Ještě si ke všemu připočtěte zbavení vzduchu od nevhodných miniaturních částic, jež mají často tvář alergenů, plísní, pylů nebo kouře z cigaret a výsledkem je perfektně čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát vysokých nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou funkcí je také to, že čističky dokáží odfiltrovat téměř 96% nečistot nalézajících ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom vše zařídí saponát s vodou. Čistit můžete pak jednou za 3 – 7 dní a zabere jen několik chvil.

Dokonale tichý provoz

Čistička vzduchu používá tu nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu je jen 8dB. Co se týče příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za obdobnou cenu za jeden den udělat? A to není řeč o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10.000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly provedeny pokusy, jež jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to víc než 12x. Opět se tedy dokázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský organismus. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma či alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička Ionic-CARE

Čistička vzduchu je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě pocítíte.