Čistička vzduchu Ionic-CARE

čistička vzduchu elektrostatická

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch opravdu čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen naprosto neslyšitelně a účinně ale také bez zbytečných nákladů na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž realizuje soustava elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž však ještě dnes některé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich využívání je tak nejen málo efektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je chycen nejen pevný prach, který se vyskytuje ve vzduchu, ale i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu levný i z pohledu spotřeby elektrické energie. čistička vzduchu elektrostatická, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek u nás ale i v zahraničí. Je to dáno nejenom její velmi vysokou účinností, jež je až 96% ale taky nízkou cenou, díky níž je čistička dostupná doslova každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo uvedeno v popisu výše, není potřeba dokupovat nové filtry. Čistička vzduchu je téměř bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, který mohou ostatní čističky vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor, jenž dokonale ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro alergiky a astmatiky. Velmi výhodná je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička pracuje zcela samostatně, obsluhu tak zvládne opravdu každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. čistička vzduchu elektrostatická, čistička vzduchu, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o moderní technologii, jenž účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal nepostradatelným parťákem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by rozhodně mělo být minimálně 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se často setkáváme s množstvím zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se tyto cifry hýbou okolo nuly, a to je chyba. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má skvělý účinek na tělo, soustředěnost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zlepšuje funkci mozku, zlepšuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergie, což je hlavně v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, jež v těchto chvílích jinak dost trpí. I proto je nám tak skvěle v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však normální obyčejný člověk nedostane již tak často, jak by bylo vhodné a i proto se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a proto ionizátor naleznete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Triton X6 pro alergiky

Ionic-CARE Triton X6 funguje i ke spolehlivému odstraňování nečistot, čímž ochraňuje především plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Protože se styl života lidské civilizace stále mění, trávíme v uzavřených místnostech mnohem více času, než naši předkové. Právě proto bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Pokud trávíte hodně hodin zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, pak určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který moc dobře známe po bouři ale také po vydatném dešti. čistička vzduchu elektrostatická, čistička nejenom do domácnosti.

čistička vzduchu elektrostatická

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergiemi pomáhá lidem postiženým alergií ve více směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení množství alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji ale čistička působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a jiné lehké alergeny, které efektivně odstraňuje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny tak postupně mizí a alergik se cítí lépe a snáze překonává alergii.

Čistička Ionic-CARE však není určena pouze do domácností. Nenahraditelné místo může najít také tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se vyskytují kromě alergenů také viry a bakterie, jenž mají vliv na větší šance na onemocnění. Proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde se předpokládá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • 96% účinnost při zachytávání polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale nehlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Zanedbatelné náklady na provoz, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé provedení, moderní vzhled, 3 verze barevného provedení
  • čistička vzduchu elektrostatická

Čistička Triton X6 spolehlivě zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže také snížit vliv škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění imunity člověka, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a mnoho doktorů čističku "doporučuje" místo léků na deprese. S čističkou si navíc i zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se tedy rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde jenom o Vaše zdraví, ale taky o lepší zdraví Vaší rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si kvalitních vzduch, který přinese pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na tělo a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Ještě si k tomu všemu připočítejte vyfiltrování vzduchu od nevhodných mikročástic, které nesou velmi často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také funkci snížení výskytu bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte bát přemrštěných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je i to, že jsou čističky schopny zachytit až 96% nečistot jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, která spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak vše vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere pouze několik málo chvil.

Dokonale tichý provoz

Čistička vzduchu Triton X6 používá tu nejúspěšnější koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu naprosto tichému provozu. Hlučnost chodu činí pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za podobnou cenu za 1 den udělat? A to nepíšeme o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou částí čistěteného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak svěže. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Bylo provedeno mnoho studií, jež jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete poblíž zdroje znečištění, tak se zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský život. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy s koncentrací, astma či alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím především děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě poznáte.