Čistička vzduchu Ionic-CARE

Cisticka vzduchu ionic care

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jenž vzduch v pokoji skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen téměř nehlučně a dokonale účinně ale také s nulovými výdaji na náhradní filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž umožňuje skupina elektrod, jenž pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou dokonale nahrazeny zastaralé ventilátory, jenž však ještě v současné době mnohé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich využívání je tedy nejen neefektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě ulpí nejen pevný prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE odstraní ze vzduchu spolehlivě také bakterie, viry, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je tak levný i co se týče spotřeby elektřiny. Cisticka vzduchu ionic care, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku ale i v zahraničí. Je to dáno nejenom její velmi vysokou účinností, jenž je až 96% ale také příznivou cenou, díky níž je čistička dostupná všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo napsáno výše, není potřeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE je dokonale bezhlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jenž mohou další čističky vzduchu vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, který skvěle likviduje viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro alergiky a astmatiky. Obří výhodou je také snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička pracuje zcela samostatně, ovládání tak zvládne opravdu úplně každý. Čističku stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Cisticka vzduchu ionic care, čistička vzduchu, jenž si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jedná se o pokrokovou technologii, jenž opravdu velmi účinně ničí zápachy, bakterie, plyny a jiné nečistoty ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu je nepostradatelným pomocníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by rozhodně mělo být min. 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se setkáváme s koncentrací zhruba 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se hodnoty pohybují okolo nuly, což je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má blahodárný účinek na tělo, soustředěnost, zkvalitňuje krevní oběh a zvyšuje mozkovou funkci, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergií, což je nejčastěji v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto chvílích jinak poměrně dost trpí. Právě proto se cítíme tak dobře u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - je to díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však normální obyčejný člověk nevypraví už tak často, jak by bylo vhodné a i z toho důvodu se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a tak ionizátor najdete i v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu slouží i k účinnému odstraňování nečistot, čímž chrání především naše dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Jelikož se styl života naší civilizace stále mění, trávíme v místnostech o mnoho více času, než naši předkové. Z toho důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost je určena především kuřákům a alergikům. V případě, že trávíte mnoho času zavření v kancelářích, čekárnách, mateřských školách, základních školách, hotelech ale i doma, pak zcela určitě oceníte výhody čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž moc dobře známe po bouřce nebo po dešti. Cisticka vzduchu ionic care, čistička vzduchu nejenom pro domácnost.

Cisticka vzduchu ionic care

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi s alergiemi pomáhá alergikům v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení množství alergenů v ovzduší a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejlépe pak čistička účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další alergeny, jež účinně odstraňuje ze vzduchu v čištěných místnostech. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a alergik se má mnohem příjemnější podmínky pro život a lépe překonává útrapy alergií.

Čistička vzduchu Triton X6 však není určena primárně jen do bytů. Své nenahraditelné místečko nalezne všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nachází kromě alergenů také bakterie a viry, které mají za následek větší šance na onemocnění. Také proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 také do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Vysoká účinnost při zachycení polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální provozní náklady, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Kvalitní provedení, pokrokový design, 3 barevná provedení
  • Cisticka vzduchu ionic care

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 dokonale zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Všechno toto má za následek zkvalitnění imunity člověka, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho lékařů čističky "předepisuje" namísto léků na deprese. S čističkou vzduchu si také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravěji? Pak se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejedná se jenom o zdraví Vás, ale taky o zdraví Vaší rodiny či Vašich spolubydlících. Dopřejte si čerstvý vzduch, který přinese pozitivní vliv ionizace a který zdravější vzduch. Je zřejmé, že čistější vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zlepšuje činnost mozku, paměť a motoriku. Navíc si ještě ke všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích částic, jenž mají často podobu alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc schopnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat přemrštěných nákladů za výměnné filtry. Moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je i to, že jsou čističky schopny polapit téměř 96% škodlivých částic jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak vše vyřídí saponát s vodou. Interval čištění je pak jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere jen pár vteřin.

Téměř nehlučný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá nejúspěšnější koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. Díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost provozu je pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za tuto cenu za jeden den udělat? A to není řeč o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10.000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak svěže. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly provedeny studie, jež jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, pak se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to víc než 12x. Opět se tedy ukázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro lidské zdraví. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, nespavost, sníženou koncentraci, astma či alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak skutečně mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě poznáte.