Ionic-CARE Triton X6

čistička vzduchu ionic care triton

Hledáte účinnou čističku vzduchu, která vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE vzduch čistí nejenom téměř neslyšitelně a účinně ale také bez zbytečných výdajů na náhradní filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje soustava elektrod, jenž cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž však i dnes některé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich využívání je tedy nejen málo efektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle ulpí nejen prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě také bakterie, viry, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektřiny. čistička vzduchu ionic care triton, skvělá čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v ČR avšak i v zahraničí. Je to dáno nejen její velmi vysokou účinností, která je až 96% ale také nízkou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a tedy není třeba je měnit. Jak bylo uvedeno v předchozím popisu, není potřeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je dokonale bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jež mohou ostatní čističky vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, jenž dokonale likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu je velmi vhodná i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Obrovskou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si vybrat jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj pracuje naprosto samostatně, ovládání tak zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. čistička vzduchu ionic care triton, čistička vzduchu, kterou si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o metodu, jenž účinně odstraňuje pachy, bakterie, plyny a jiné nežádoucí částice ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor je nepostradatelným parťákem v boji s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by rozhodně mělo být min. 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě je možné se běžně setkat s až neuvěřitelnou koncentrací kolem 10000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se hodnoty hýbou kolem nuly, a to je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má skvělý účinek na tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní oběh a zlepšuje funkci mozku, zlepšuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je převážně v pylových sezónách spása všech alergiků, kteří v tomto čase jinak velmi trpí. Právě proto se cítíme tak dobře v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se ale normální pracující člověk nevypraví již tak často, jak by chtěl a právě proto se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor naleznete i v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu funguje také k účinnému filtrování nečistot, díky čemuž ochraňuje zejména naše dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Poněvadž se způsob našeho života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách o mnoho více času, než naši předkové. Také proto bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Pokud trávíte hodně času v kanceláři, čekárnách, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě doma, potom určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který dobře známe z bouřky nebo po vydatném dešti. čistička vzduchu ionic care triton, čistička vzduchu nejenom pro domácnosti.

čistička vzduchu ionic care triton

Čistička vzduchu pro lidi s alergiemi napomáhá lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení množství alergenů v ovzduší a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejefektivněji ale čistička funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a jiné lehké alergeny, které účinně filtruje z místností, kde je umístěna. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a člověk s alergií se má mnohem lepší podmínky pro život a lépe překonává alergii.

Ionic-CARE Triton X6 však není primárně určena jenom pro domácnosti. Nenahraditelné místo nalezne také všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů i bakterie a viry, jenž mají za následek větší šanci na onemocnění. I proto dnes mnoho odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 taky do ordinací, kde se předpokládá právě vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Vysoká účinnost při zachycení poletujících částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Tichý provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Minimální náklady na provoz, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Kvalitní provedení, moderní design, 3 barevná provedení
  • čistička vzduchu ionic care triton

Čistička vzduchu Triton X6 spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. Všechno toto má za cál zkvalitnění imunitního systému, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a mnoho doktorů čističku "předepisuje" místo léků. S čističkou si také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravě? Potom se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Triton X6. Nejde pouze o zdraví Vás, ale také o lepší zdraví celé rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, který Vám přinese pozitivní vliv ionizace a který zdravější vzduch. Je jasné, že lepší vzduch má na tělo člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si k tomu všemu připočítejte zbavení vzduchu od nežádoucích miniaturních částic, které nesou velmi často tvář alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc schopnost snížení výskytu bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už obávat vysokých nákladů za náhradní filtry do čističky. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je také to, že dokáží zachytit až 96% nečistot které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Interval čištění je pak jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere jen pár vteřin.

Téměř neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 využívá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. Díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost provozu je jen 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za obdobnou cenu za jeden den učinit? A to není řeč o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou částí filtrovaného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku dýcháme vzduch, jenž obsahuje téměř 10000 vzdušných aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Bylo provedeno mnoho pokusů, které poměrně jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje riziko rakoviny a to víc než 12x. Opět se dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro lidské zdraví. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy s koncentrací, astma či alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím především děti. Právě proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě poznáte.