Čistička vzduchu Ionic-CARE

čistička vzduchu ionic care tritonx6

Rozhlížíte se po účinné čističce, která vzduch reálně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE čistí vzduch nejen téměř neslyšitelně a velmi účinně ale také bez zbytečných výdajů na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje sestava elektrod, které cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou logicky nahrazeny nemoderní ventilátory, které ale i v současné době mnohé konkurenční čističky stále využívají a jejich použití je tak nejen neefektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je polapen nejenom pevný prach, jenž je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě také viry, bakterie, základy plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tedy velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektřiny. čistička vzduchu ionic care tritonx6, skvělá čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku avšak i v zahraničí. Což je dáno nejen její velmi vysokou účinností, jež je až 96% ale taky příznivou cenou, díky které je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo uvedené v popisu výše, není třeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE je téměř bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jež mohou ostatní čističky vzduchu vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, jenž dokonale ničí bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj funguje zcela samostatně, obsluhu tak zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čistička vzduchu ionic care tritonx6, čistička, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o metodu, jež velmi účinně odstraňuje pachy, bakterie, plyny a další nežádoucí částice ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je velkým pomocníkem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by rozhodně mělo být minimálně 900 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se často setkáváme s až neuvěřitelnou koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se hodnoty pohybují kolem nuly, což je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má pozitivní význam na lidské tělo, soustředěnost, zlepšuje krevní cirkulaci a nabuzuje práci mozku, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergie, což je nejčastěji v pylových obdobích spása všech alergiků, kteří v těchto obdobích jinak velmi trpí. I proto je nám tak dobře v lese, u moře, u vody, zkrátka v přírodě - díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se však normální obyčejný člověk nevypraví už tak často, jak by bylo vhodné a proto se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu naleznete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě slouží i ke spolehlivému odstraňování pevných nečistot, čímž chrání zejména dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Poněvadž se styl života naší civilizace stále mění, trávíme v uzavřených prostorách o mnoho více času, než naši předkové. Právě proto bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Jestli trávíte dost času zavření v kancelářích, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě doma, v tom případě jistě oceníte přednosti čističky s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe po bouři ale také po vydatném dešti. čistička vzduchu ionic care tritonx6, čistička nejen pro domácnosti.

čistička vzduchu ionic care tritonx6

Čistička vzduchu pro lidi s alergií napomáhá lidem postiženým alergií ve více směrech. Jedním faktorem je to, že napomůže snížit hodnoty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejlépe pak čistička vzduchu funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další lehké alergeny, jež efektivně odstraňuje z čištěných místností. Alergeny tak postupně mizí a alergik se má lepší podmínky pro život a snáze překonává útrapy alergií.

Čistička vzduchu Triton X6 ovšem není určena pouze pro domácnosti. Své nepostradatelné místečko může najít také všude tam, kde je větší výskyt osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů i viry a bakterie, jež mají vliv na větší šanci na onemocnění. A právě proto dnes mnoho odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Vysoká účinnost při zachycení polétavých částic
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Úžasně bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Minimální náklady na provoz, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 barevné verze
  • čistička vzduchu ionic care tritonx6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže také snížit působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. Všechno toto má za následek zlepšení lidské imunity, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a velmi mnoho lékařů čističku vzduchu "předepisuje" namísto léků na deprese. S čističkou vzduchu si navíc i zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravěji? Pak se tedy nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Triton X6. Nejedná se jen o Vaše zdraví, avšak také o zdraví Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, který Vám přinese pozitivní přínos ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Ještě si ke všemu připočítejte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích malých částic, jenž nesou nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už obávat vysokých nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Úžasnou vlastností je i to, že jsou čističky vzduchu schopné zachytit téměř 96% škodlivých částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, která spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Čistit můžete pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere jen pár vteřin.

Velmi tichý provoz

Čistička vzduchu využívá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost chodu činí pouhých 8dB. Co se potom týká příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za obdobnou cenu za jeden den udělat? A to není řeč o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, jenž obsahuje až 10 000 vzdušných aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak vítečně. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům táhne. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vás

Bylo provedeno mnoho studií, jenž zcela jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to víc než 12x. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro lidské zdraví. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma či alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě poznáte.