Čistička vzduchu Ionic-CARE

čistička vzduchu pro alergiky

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v pokoji skutečně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen naprosto nehlučně a velmi účinně ale také bez nákladům na náhradní filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje skupina elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou skvěle nahrazeny zastaralé ventilátory, které ale i v současné době některé konkurenční čističky vzduchu stále využívají a jejich používání je tak nejen málo efektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je chycen nejenom části prachu, jenž se vyskytuje ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i viry, bakterie, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu levný i co se týče spotřeby elektřiny. čistička vzduchu pro alergiky, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE je bez nadsázky jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v ČR ale i v zahraničí. Což je způsobeno nejenom její velmi vysokou účinností, jež je až 96% ale taky dostupnou cenou, díky níž je čistička dostupná téměř každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo napsáno výše, není třeba pořizovat nové filtry. Čistička je prakticky bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jenž mohou další čističky vzduchu vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor, jenž spolehlivě likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je také snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička funguje úplně samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což bývá podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čistička vzduchu pro alergiky, čistička vzduchu, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o moderní technologii, jenž opravdu velmi účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí látky ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal nepostradatelným bojovníkem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by rozhodně mělo být min. 900 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se často setkáváme s až neskutečnou koncentrací kolem 10 000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se hodnoty hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má blahodárný význam na tělo, soustředěnost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zlepšuje funkci mozku, zkvalitňuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je převážně v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, jež v těchto obdobích jinak dost trpí. I proto se cítíme tak dobře u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky vyšší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se však běžný obyčejný člověk nepodívá už tak často, jak by měl a proto se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor najdete i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu funguje také ke spolehlivému filtrování nečistot, čímž chrání předně dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Poněvadž se způsob našeho života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než dřív. Z toho důvodu bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost je určena hlavně kuřákům a alergikům. Jestliže trávíte dost hodin v kancelářích, čekárnách, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, potom jistě oceníte přednosti čističky s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který moc dobře známe po bouři nebo po dešti. čistička vzduchu pro alergiky, čistička vzduchu nejenom do domácnosti.

čistička vzduchu pro alergiky

Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky napomáhá lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení množství alergenů v ovzduší a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejúčinněji potom čistička funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či jiné alergeny, které efektivně filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a člověk s alergií se má mnohem příjemnější podmínky pro život a snadněji snáší alergie.

Ionic-CARE Triton X6 ovšem není primárně určena jen do bytů. Své nepostradatelné místečko nalezne také tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nachází kromě alergenů také bakterie a viry, jenž způsobují zvýšení šance na onemocnění. Proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 i do ordinací, kde bývá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • Vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Minimální provozní náklady, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 barevné verze
  • čistička vzduchu pro alergiky

Čistička Ionic-CARE dokonale zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění lidské imunity, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističku vzduchu "předepisuje" namísto antidepresiv. S čističkou si navíc zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravě? Pak se tedy nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE. Nejedná se pouze o Vaše zdraví, avšak taky o lepší zdraví celé rodiny či Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, který Vám přinese pozitivní přínos ionizace a který zdravější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na lidské tělo a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Ještě si k tomu všemu připočtěte zbavení vzduchu od nevhodných částic, jenž mají velmi často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu s ionizátorem má také schopnost snížení výskytu bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát neúnosných nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je i to, že dokáží zachytit téměř 96% škodlivých částic které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak všechno zařídí saponát s vodou. Interval čištění je potom 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu pouze pár chvil.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 využívá tu nejúspěšnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost chodu činí pouze 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za obdobnou cenu za 1 den učinit? A to nepíšeme o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Nezbytnou částí čistěteného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje téměř 10.000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k takovým místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - pevné zdraví

Bylo provedeno mnoho studií, jež zcela jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete blízko zdroje znečištění, pak se zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než 12x. Opět se dokázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro lidské zdraví. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou soustředěnost, astma nebo alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a brzy to na sobě pocítíte.