Čistička vzduchu Ionic-CARE

čistička vzduchu pro astmatiky

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jež vzduch v pokoji doopravdy čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE vzduch čistí nejen téměř neslyšitelně a dokonale účinně ale také bez výdajů na náhradní filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž realizuje sestava elektrod, jenž pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou skvěle nahrazeny nemotorné ventilátory, které ale ještě v současné době některé konkurenční čističky stále používají a jejich používání je tedy nejen málo efektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je chycen nejenom části prachu, jež se vyskytuje ve vzduchu, avšak i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje třemi výkonovými stupni a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je tak velmi levný i co se týče spotřeby elektrické energie. čistička vzduchu pro astmatiky, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek u nás ale také v zahraničí. Což je dáno nejenom její velmi vysokou účinností, jež je až 96% ale taky nízkou cenou, díky které je čistička dostupná téměř každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jež se omývají a není tedy třeba je měnit. Jak bylo napsáno výše, není třeba pořizovat nové filtry. Čistička je doslova nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jenž mohou ostatní čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jenž skvěle ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se skvěle hodí i pro alergiky a astmatiky. Obrovskou výhodou je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička pracuje naprosto samostatně, obsluhu tedy zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což bývá podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. čistička vzduchu pro astmatiky, čistička vzduchu, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o moderní technologii, jež velmi účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor je velkým parťákem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by se mělo nacházet min. 900 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese a celkově v přírodě se můžeme setkat s množstvím zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se hodnoty hýbou okolo nuly, a to je chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má skvělý účinek na tělo, bdělost, povzbuzuje krevní oběh a zlepšuje funkci mozku, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergie, což je hlavně v pylových obdobích spása všech alergiků, jež v tomto čase jinak poměrně velmi trpí. Právě proto se cítíme tak příjemně v lese, u moře, u vody, zkrátka v přírodě - díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se však normální pracující člověk nepodívá už tak často, jak by bylo vhodné a právě proto se do čističek začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a proto ionizátor najdete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Triton X6 slouží také ke spolehlivému filtrování nečistot, čímž ochraňuje především dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Jelikož se způsob života lidské civilizace pořád mění, trávíme v místnostech mnohem více času, než dřív. Také proto bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky vzduchu pro domácnost se výborně hodí všem alergikům ale i kuřákům. Jestliže trávíte poměrně dost hodin v kancelářích, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale také doma, potom zcela určitě oceníte výhody čističky s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe po bouři nebo po dešti. čistička vzduchu pro astmatiky, čistička nejen pro domácnosti.

čistička vzduchu pro astmatiky

Čistička Ionic-CARE pro alergiky pomáhá lidem postiženým alergií ve více směrech. Jedním z faktů je to, že napomůže snížit množství alergenů v ovzduší a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejlépe ale čistička vzduchu funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a jiné alergeny, jež účinně odstraňuje z čištěných místností. Postupně jsou alergeny ničeny a člověk s alergií se má příjemnější podmínky pro život a snáze snáší alergie.

Ionic-CARE Triton X6 ovšem není určena jenom do domácností. Své nepostradatelné místečko může nalézt také tam, kde je větší výskyt osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nachází kromě alergenů taky bakterie a viry, které způsobují větší šanci na onemocnění. A právě proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE také do ordinací, kde se předpokládá právě zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Zanedbatelné provozní náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 varianty provedení
  • čistička vzduchu pro astmatiky

Čistička Triton X6 spolehlivě zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Díky čističce vzduchu také snížíte vliv radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To všechno má za následek zlepšení imunity, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho doktorů čističky vzduchu "předepisuje" místo léků na depresi. S čističkou si také zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravě? Pak se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se pouze o zdraví Vás, avšak také o lepší zdraví Vaší rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, který Vám přinese pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je zřejmé, že kvalitnější vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zlepšuje činnost mozku, paměť a motoriku. Navíc si ke všemu připočítejte zbavení vzduchu od nežádoucích částic, které nesou nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je úžasně čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také funkci snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je i to, že jsou čističky vzduchu schopné odfiltrovat téměř 96% pevných částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, která spočívá pouze v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak všechno vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je potom jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu jenom pár chvil.

Velmi tichý provoz

Čistička Ionic-CARE využívá tu nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale tichému chodu. Hlučnost chodu je pouhých 8dB. Co se potom týká příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za tuto cenu za 1 den udělat? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí filtrovaného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, který obsahuje téměř 10 000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme po zdravotní stránce tak dobře. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům táhne. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly provedeny pokusy, jenž zřetelně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete poblíž zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než dvanáckrát. Znovu se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský organismus. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy se soustředěním, astma či alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím převážně děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak opravdu mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a rychle to na sobě poznáte.