Čistička vzduchu Ionic-CARE

čistička vzduchu pro domácnost

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE čistí vzduch nejen dokonale bez hluku a dokonale účinně ale také s nulovými náklady na náhradní filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce totiž zajišťuje sestava elektrod, které pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou skvěle nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž ale ještě v současné době mnohé konkurenční čističky vzduchu neustále využívají a jejich využívání je tak nejenom neefektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je zachycen nejenom pevný prach, který se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i viry, bakterie, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektrické energie. čistička vzduchu pro domácnost, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek v ČR avšak také v zahraničí. Což je dáno nejen její skvělou účinností, jež je až 96% ale také nízkou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná všem.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, které se omývají a není tedy třeba je měnit. Jak už bylo uvedeno v předchozím popisu, není třeba nakupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je téměř bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jež mohou další čističky vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, jež dokonale likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velmi výhodná je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička pracuje úplně samostatně, obsluhu tedy zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. čistička vzduchu pro domácnost, čistička, kterou si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o moderní metodu, jenž velmi účinně ničí pachy, bakterie, plyny a jiné nečistoty ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal obrovským pomocníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by mělo být minimálně 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V přírodě se lze setkat s koncentrací okolo 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se hodnoty hýbou kolem nuly, což je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má blahodárný vliv na tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní cirkulaci a zlepšuje výkon mozku, zlepšuje paměť, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je nejčastěji v pylových sezónách spása všech alergiků, jež v tomto čase jinak poměrně dost trpí. I proto se cítíme tak dobře v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se však běžný obyčejný člověk nepodívá už tak často, jak by chtěl a z toho důvodu se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor najdete i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky

Čističky Ionic-CARE spolehlivě slouží i ke spolehlivému filtrování nečistot, díky čemuž ochraňuje hlavně plíce a dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Poněvadž se styl života lidské civilizace stále mění, trávíme v uzavřených místnostech mnohem více času, než dřív. Také proto bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky vzduchu Triton X6 pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestliže trávíte dost hodin zavření v kancelářích, lékařských ordinacích, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě doma, pak jistě oceníte bonusy čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký dobře známe z bouřky nebo po dešti. čistička vzduchu pro domácnost, čistička vzduchu nejen do domácnosti.

čistička vzduchu pro domácnost

Čistička vzduchu pro alergiky pomáhá lidem s alerií ve více směrech. Jedním z faktů je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejlépe pak čistička vzduchu účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, jež účinně odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Postupně jsou alergeny ničeny a člověk s alergií se má mnohem příjemnější podmínky pro život a jednodušeji překonává alergie.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není primárně určena jenom pro domácnosti. Své nepostradatelné místo může nalézt také tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nacházejí kromě alergenů i bakterie a viry, které mají za následek větší šance na onemocnění. A také proto dnes hodně odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Úžasně bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Minimální náklady, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 barevné varianty
  • čistička vzduchu pro domácnost

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Díky čističce vzduchu také snížíte působení radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. To všechno má za následek zkvalitnění imunitního systému člověka, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho doktorů čističky "doporučuje" namísto léků na depresi. S čističkou vzduchu si navíc zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravě? V tom případě se nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejde jenom o zdraví Vás, avšak taky o zdraví celé Vaší rodiny či Vašich spolubydlících. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě ke všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích miniaturních částic, které mají často tvář alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je skvěle čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát neúnosných nákladů za výměnné filtry. Tyto moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Úžasnou vlastností je i to, že jsou čističky schopny polapit až 96% škodlivých částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, jenž spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak všechno zařídí voda se saponátem. Čistit můžete potom 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere jen pár chvil.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička Ionic-CARE používá tu nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost provozu je pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za obdobnou cenu za jeden den udělat? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, který obsahuje téměř 10.000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme po zdravotní stránce tak dobře. I kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům táhne. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - lepší zdraví

Byly provedeny studie, jež zcela jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje riziko rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdravý lidský organismus. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou koncentraci, astma nebo alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Právě proto je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde lidé tráví až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička a její provoz je levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě pocítíte.