Čistička vzduchu Ionic-CARE

čistička vzduchu recenze

Rozhlížíte se po účinné čističce, jenž vzduch v pokoji opravdu čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen téměř nehlučně a účinně ale také s nulovými náklady na náhradní filtry. Cirkulaci vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž realizuje soustava elektrod, které cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou skvěle nahrazeny zastaralé ventilátory, jenž ale ještě dnes mnohé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich použití je tak nejenom málo efektivní ale také velmi neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale ulpí nejenom prach, který se vyskytuje ve vzduchu, ale i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, základy plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tak levný i z pohledu spotřeby elektřiny. čistička vzduchu recenze, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku avšak také v zahraničí. Je to způsobeno nejen její vysokou účinností, jež je až 96% ale taky příznivou cenou, díky které je čistička vzduchu dostupná téměř každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak už bylo uvedené v předchozím popisu, není potřeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE je téměř bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jež mohou jiné čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jenž spolehlivě likviduje viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je i jednoduchá oblusha čističky. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj funguje úplně samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čistička vzduchu recenze, čistička, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o metodu, která velmi účinně ničí zápachy, bakterie, plyny a další nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal velkým pomocníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo vyskytovat min. 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se často setkáváme s množstvím zhruba 10 000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se hodnoty hýbou okolo nuly, a to je chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má skvělý vliv na tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní oběh a nabuzuje mozkovou činnost, zlepšuje paměť, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergie, což je především v pylových obdobích spása všech alergiků, kteří v tomto období jinak dost trpí. Proto se cítíme tak dobře u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je tomu díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se ale běžný pracující člověk nedostane už tak často, jak by chtěl a také proto se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a proto ionizátor vzduchu naleznete také v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu funguje i k účinnému filtrování pevných nečistot, čímž ochraňuje zejména plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Protože se způsob života naší civilizace pořád mění, trávíme v budovách o mnoho více času, než naši předkové. Už z tohoto důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestli trávíte hodně hodin v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale také doma, pak určitě oceníte výhody čističky s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe po bouřce nebo po dešti. čistička vzduchu recenze, čistička vzduchu nejen pro domácnosti.

čistička vzduchu recenze

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií napomáhá alergikům ve více směrech. Jedním z faktorů je to, že pomůže snížit množství alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji ale čistička vzduchu působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či další alergeny, které efektivně odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Postupně alergeny mizí a člověk s alergií se má mnohem příjemnější podmínky pro život a jednodušeji snáší alergii.

Čistička vzduchu však není primárně určena pouze do bytů. Nepostradatelné místo nalezne všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů i viry a bakterie, jež mají vliv na větší šanci na onemocnění. A také proto dnes řada odborníků doporučuje čističku vzduchu také do ordinací, kde bývá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Vysoká účinnost při zachycení polétavých nečistot
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Úžasně bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné náklady na provoz, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 varianty provedení
  • čistička vzduchu recenze

Čistička Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Díky čističce vzduchu také snížíte vliv škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To vše má za následek zlepšení imunitního systému člověka, zkvalitnění pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho lékařů čističky vzduchu "předepisuje" namísto léků na deprese. S čističkou vzduchu si také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu

Chcete žít zdravěji? Pak se tedy rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejde jen o Vaše zdraví, ale o zdraví celé Vaší rodiny či Vašich spolubydlících. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž Vám přinese pozitivní přínos ionizace a který kvalitnější vzduch. Je logické, že čistější vzduch má na tělo a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Ještě si ke všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích částic, které nesou nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také schopnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neskutečných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát vysokých nákladů za náhradní filtry. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou nulové, protože se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Úžasnou vlastností je také to, že jsou čističky vzduchu schopné zachytit téměř 96% pevných částic nalézajících ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom vše zařídí saponát s vodou. Čistit můžete potom jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere jen několik málo chvil.

Dokonale tichý provoz

Čistička vzduchu Triton X6 používá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost provozu je pouze 8dB. Co se týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za tuto cenu za jeden den udělat? A to nepíšeme o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, který obsahuje až 10000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak dobře. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - lepší zdraví

Byly provedeny pokusy, jež zřetelně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to víc než 12x. Znovu se dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy se soustředěním, astma či alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím převážně děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a brzy to na sobě pocítíte.