Čistička vzduchu Ionic-CARE

čistička vzduchu s elektrostatickým filtrem

Rozhlížíte se po účinné čističce, jenž vzduch reálně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejenom naprosto bez hluku a účinně ale také bez zbytečných nákladů na výměnné filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje skupina elektrod, jenž cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou logicky nahrazeny nemoderní ventilátory, které však i dnes některé konkurenční čističky neustále používají a jejich použití je tak nejenom neefektivní ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je polapen nejen prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, avšak i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě také bakterie, viry, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje třemi stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tedy velmi levný i z pohledu spotřeby elektřiny. čistička vzduchu s elektrostatickým filtrem, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku ale také v zahraničí. Je to dáno nejen její skvělou účinností, která je až 96% ale taky nízkou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jež se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo napsáno v předchozím popisu, není třeba pořizovat nové filtry. Čistička vzduchu je dokonale bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, který mohou jiné čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor, jenž dokonale likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj pracuje naprosto samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čistička vzduchu s elektrostatickým filtrem, čistička vzduchu, jenž si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o metodu, která opravdu velmi účinně ničí zápachy, bakterie, plyny a další nečistoty ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor je obrovským pomocníkem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by se mělo vyskytovat min. 800 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese a celkově v přírodě se můžeme setkat s množstvím zhruba 10 000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, doma se hodnoty hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má skvělý význam na tělo, bdělost, povzbuzuje krevní oběh a nabuzuje funkci mozku, zkvalitňuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergie, což je hlavně v pylových sezónách záchrana všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto chvílích jinak velmi trpí. I proto se cítíme tak příjemně v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - je to právě díky vysoké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však normální obyčejný člověk nevypraví již tak často, jak by chtěl a právě proto se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete také v čističce Ionic-CARE.

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Triton X6 funguje také k účinnému odstraňování pevných nečistot, díky čemuž chrání především dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Jelikož se způsob našeho života pořád mění, trávíme v místnostech více a více času. Z toho důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestliže trávíte dost hodin v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale i doma, potom zcela určitě oceníte bonusy čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, který známe po bouři nebo po dešti. čistička vzduchu s elektrostatickým filtrem, čistička nejen pro domácnosti.

čistička vzduchu s elektrostatickým filtrem

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergií pomáhá lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejlépe potom čistička účinkuje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další nepříjemné alergeny, jež spolehlivě filtruje z místností, kde je umístěna. Postupně jsou alergeny ničeny a alergik se má lepší podmínky pro život a lépe překonává útrapy alergií.

Čistička vzduchu ovšem není určena primárně jenom do domácností. Své nenahraditelné místo může najít také všude tam, kde je větší výskyt osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se vyskytují kromě alergenů i bakterie a viry, které mají za následek zvýšení šanci na onemocnění. A také proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje čističku vzduchu i do ordinací, kde je reálný vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale nehlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné náklady na provoz, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 barevné verze
  • čistička vzduchu s elektrostatickým filtrem

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 dokonale zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit působení radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. Toto všechno má za následek zkvalitnění imunitního systému člověka, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho doktorů čističku vzduchu "předepisuje" místo antidepresiv. S čističkou vzduchu si navíc zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravěji? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Triton X6. Nejde jenom o Vaše zdraví, avšak také o lepší zdraví celé Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Dopřejte si kvalitních vzduch, jenž přinese pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na tělo a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Ještě si k tomu všemu připočítejte vyfiltrování vzduchu od nevhodných malých částic, jenž mají nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát neúnosných nákladů za náhradní filtry. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Úžasnou funkcí je i to, že dokáží polapit téměř 96% škodlivých částic nalézajících ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak všechno vyřídí saponát s vodou. Čističku můžete čistit potom jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu jenom několik vteřin.

Téměř nehlučný provoz

Ionic-CARE Triton X6 používá nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. Díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost provozu činí pouze 8dB. Co se týká příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za obdobnou cenu za 1 den udělat? A to nepíšeme o tom, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Nezbytnou součástí čistěteného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10.000 vzdušných aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak skvěle. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly provedeny studie, které zřetelně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že když žijete poblíž zdroje znečištění, potom se zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tedy dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdraví lidí. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, nespavost, sníženou soustředěnost, astma či alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě poznáte.