Ionic-CARE Triton X6

Cisticka vzduchu s ionizatorem

Díváte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch reálně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen dokonale bez hluku a dokonale účinně ale také bez zbytečných nákladů na náhradní filtry. Cirkulaci vzduchu v čističce totiž zajišťuje soustava elektrod, které cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou chytře nahrazeny nemotorné ventilátory, které ale i dnes některé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich používání je tak nejenom málo efektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je polapen nejenom prach, jež je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i viry, bakterie, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je tedy levný i co se týče spotřeby elektrické energie. Cisticka vzduchu s ionizatorem, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek v Česku avšak také v zahraničí. Je to dáno nejen její velmi vysokou účinností, jež je až 96% ale taky lidovou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a tedy není třeba je měnit. Jak už bylo napsáno v předchozím popisu, není potřeba dokupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je prakticky bezhlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, který mohou další čističky vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor, který skvěle likviduje viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu je vhodná i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velkou výhodou je i jednoduchá oblusha čističky. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička pracuje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Cisticka vzduchu s ionizatorem, čistička vzduchu, jež si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o metodu, jež účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal velkým pomocníkem ve válce s alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by se mělo vyskytovat min. 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese, v parku, zkrátka kdekoliv v přírodě se můžeme setkat s množstvím okolo 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se hodnoty hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě chyba. Přitom ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má skvělý vliv na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní oběh a zvyšuje mozkovou činnost, zlepšuje paměť, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je především v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v tomto čase jinak velmi trpí. Právě proto se cítíme tak příjemně v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je tomu díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se však běžný pracující člověk nedostane už tak často, jak by bylo vhodné a z toho důvodu se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor naleznete i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Triton X6 pro alergiky

Čističky Ionic-CARE slouží i ke spolehlivému odstraňování pevných nečistot, díky čemuž ochraňuje zejména naše dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Protože se styl lidského života stále mění, trávíme v uzavřených místnostech více a více času. Právě proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Jestliže trávíte poměrně dost hodin zavření v kancelářích, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale také doma, v tom případě jistě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe po bouři nebo po dešti. Cisticka vzduchu s ionizatorem, čistička vzduchu nejen do domácnosti.

Cisticka vzduchu s ionizatorem

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergií pomáhá lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že pomůže snížit počty alergenů v ovzduší a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji potom čistička účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další alergeny, které účinně filtruje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny tak postupně mizí a člověk s alergií se má příjemnější podmínky pro život a lépe překonává útrapy alergií.

Čistička vzduchu ale není primárně určena jen do domácností. Nenahraditelné místo najde také všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nacházejí kromě alergenů i bakterie a viry, jež způsobují větší šance na onemocnění. Právě proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE také do ordinací, kde se předpokládá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Triton X6

  • Vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné provozní náklady, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 verze barevného provedení
  • Cisticka vzduchu s ionizatorem

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit vliv škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění imunity, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho doktorů čističky vzduchu "doporučuje" místo antidepresiv. S čističkou si navíc i zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravě? Pak se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde jenom o zdraví Vás, ale také o zdraví celé Vaší rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, jenž přinese pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je logické, že čistější vzduch má na tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si ještě ke všemu přičtěte zbavení vzduchu od nežádoucích částic, které nesou nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také funkci snížení výskytu bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat vysokých nákladů za náhradní filtry. Tyto moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je i to, že jsou čističky vzduchu schopné zachytit téměř 96% škodlivých částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, která spočívá v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom všechno vyřídí voda se saponátem. Čističku můžete čistit pak jednou za 3 – 7 dní a zabere pouze několik málo vteřin.

Téměř nehlučný provoz

Čistička Ionic-CARE využívá nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu naprosto nehlučenému chodu. Hlučnost provozu je pouhých 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za 1 den udělat? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou částí čistěteného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak skvěle. I kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům táhne. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - pevné zdraví

Byly provedeny studie, které zcela jasně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tedy dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdraví lidí. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy s koncentrací, astma nebo alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Právě proto je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde lidé tráví až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a rychle to na sobě pocítíte.