Čistička vzduchu Ionic-CARE

čistička vzduchu s ionizátorem diskuze

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jenž vzduch v pokoji doopravdy čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejenom dokonale bez hluku a velmi účinně ale také bez nákladům na náhradní filtry. Pohyb vzduchu v čističce totiž realizuje sestava elektrod, jež pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž však ještě dnes mnohé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich používání je tedy nejenom neúčinné ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je polapen nejenom pevný prach, který je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě také viry, bakterie, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje třemi stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektřiny. čistička vzduchu s ionizátorem diskuze, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička Ionic-CARE je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v Česku ale také v zahraničí. Což je dáno nejen její velmi vysokou účinností, jenž je až 96% ale také dostupnou cenou, díky které je čistička vzduchu dostupná doslova všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo uvedeno výše, není třeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE je doslova bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jež mohou jiné čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, který dokonale ničí viry, bakterie, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Obrovskou výhodou je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička funguje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. čistička vzduchu s ionizátorem diskuze, čistička vzduchu, kterou si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jde o pokrokovou technologii, jenž velmi účinně odstraňuje pachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí částice ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je obrovským parťákem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by se mělo vyskytovat minimálně 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se můžeme setkat s množstvím zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se hodnoty pohybují kolem nuly, a to je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má pozitivní vliv na tělo, soustředěnost, zlepšuje krevní cirkulaci a zvyšuje činnost mozku, zkvalitňuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je především v pylových obdobích záchrana všech lidí trpících alergiemi, jež v těchto obdobích jinak velmi trpí. Právě proto se cítíme tak skvěle u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to právě díky vyšší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se však normální pracující člověk nedostane už tak často, jak by chtěl a z toho důvodu se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor najdete také v čističce Ionic-CARE.

Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 funguje i k účinnému filtrování pevných nečistot, čímž ochraňuje hlavně dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Poněvadž se styl života lidské civilizace pořád mění, trávíme v uzavřených místnostech mnohem více času, než dřív. Z toho důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost je určena především kuřákům a alergikům. Pokud trávíte poměrně dost času v kancelářích, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě také doma, pak určitě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe po bouřce ale také po dešti. čistička vzduchu s ionizátorem diskuze, čistička nejen do domácnosti.

čistička vzduchu s ionizátorem diskuze

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergiemi slouží lidem postiženým alergií ve více směrech. Jedním z faktů je to, že pomůže snížit počty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejlépe potom čistička funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další nepříjemné alergeny, jež efektivně filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Postupně jsou alergeny ničeny a člověk s alergií se má lepší podmínky pro život a lépe snáší alergie.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 ale není určena primárně jenom do bytů. Nepostradatelné místo může najít všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nachází kromě alergenů i bakterie a viry, jenž způsobují větší šanci na onemocnění. A právě proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 také do ordinací, kde bývá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • 96% účinnost při zachycení poletujících částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Naprosto bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní zpracování, moderní design, 3 barevné verze
  • čistička vzduchu s ionizátorem diskuze

Čistička Triton X6 spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Díky čističce vzduchu také snížíte působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. Toto všechno má za následek zlepšení imunitního systému člověka, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno a velmi mnoho lékařů čističku vzduchu "předepisuje" namísto léků. S čističkou vzduchu si navíc zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Chcete žít zdravěji? Pak se tedy nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejde pouze o Vaše zdraví, ale o lepší zdraví celé rodiny nebo Vašich spolubydlících. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž přinese pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je zřejmé, že kvalitnější vzduch má na tělo člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si ještě ke všemu připočítejte vyfiltrování vzduchu od nevhodných částic, jež nesou často tvář alergenů, plísní, pylů nebo kouře z cigaret a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu s ionizátorem má také funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky vzduchu. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou nulové, protože se nevyměňují - jsou omyvatelné. Úžasnou vlastností je i to, že jsou čističky schopny odfiltrovat téměř 96% nečistot jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, která spočívá v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom vše zařídí voda se saponátem. Čistit můžete pak 1x za 3 – 7 dní a zabere jenom několik málo chvil.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost chodu činí pouhých 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za obdobnou cenu za jeden den učinit? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Součástí filtrovaného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, který obsahuje téměř 10.000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak vítečně. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům táhne. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - základ zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, jenž poměrně jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že když žijete poblíž zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se dokázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský organismus. Možná to ani netušíte, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. Právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak skutečně mohou dopřát všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a brzy to na sobě poznáte.