Ionic-CARE Triton X6

čistička vzduchu s ionizátorem heuréka

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v místnosti doopravdy čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejenom naprosto neslyšitelně a dokonale účinně ale také s nulovými výdaji na náhradní filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž umožňuje sestava elektrod, které cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou logicky nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž ale ještě dnes některé konkurenční čističky stále používají a jejich používání je tak nejen neúčinné ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je polapen nejen části prachu, jenž je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale také bakterie, viry, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je díky tomu velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektrické energie. čistička vzduchu s ionizátorem heuréka, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek v ČR ale také v zahraničí. Je to dáno nejenom její vysokou účinností, která je až 96% ale taky dostupnou cenou, díky které je čistička vzduchu dostupná každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo napsané v popisu výše, není třeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je dokonale nehlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jenž mohou další čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, který skvěle ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velkou výhodou je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již přístroj pracuje úplně samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jenom občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. čistička vzduchu s ionizátorem heuréka, čistička vzduchu, jež si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o technologii, jež účinně odstraňuje zápachy, bakterie, plyny a jiné nečistoty ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu je nepostradatelným parťákem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by mělo být obsaženo min. 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V divoké přírodě se můžeme běžně setkat i s koncentrací zhruba 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se hodnoty pohybují kolem nuly, a to je samozřejmě chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má skvělý vliv na tělo, soustředěnost, zlepšuje krevní cirkulaci a nabuzuje mozkovou činnost, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergie, což je zejména v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, jež v tomto období jinak poměrně dost trpí. Právě proto se cítíme tak příjemně u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však běžný pracující člověk nedostane už tak často, jak by měl a proto se do čističek začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a tak ionizátor vzduchu najdete i v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 slouží i k účinnému odstraňování pevných nečistot, díky čemuž chrání zejména dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Jelikož se styl lidského života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách více a více času. Z toho důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. V případě, že trávíte mnoho hodin v kancelářích, čekárnách, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, potom jistě oceníte výhody čističky s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký dobře známe po bouři nebo po dešti. čistička vzduchu s ionizátorem heuréka, čistička vzduchu nejenom pro domácnost.

čistička vzduchu s ionizátorem heuréka

Čistička vzduchu Triton X6 pro alergiky pomáhá lidem s alerií ve více směrech. Jedním faktorem je to, že napomůže snížit počty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji pak čistička vzduchu účinkuje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další lehké alergeny, které spolehlivě filtruje z místností, kde je umístěna. Postupně alergeny mizí a člověk s alergií se cítí lépe a lépe překonává alergie.

Čistička Ionic-CARE ovšem není určena jenom pro domácnosti. Nenahraditelné místo může najít také všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů taky viry a bakterie, jež způsobují zvýšení šanci na onemocnění. Také proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE taky do ordinací, kde je reálný vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení polétavých nečistot
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Minimální provozní náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé provedení, moderní design, 3 barevná provedení
  • čistička vzduchu s ionizátorem heuréka

Čistička vzduchu Ionic-CARE spolehlivě zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit vliv radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zkvalitnění imunity člověka, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je ověřeno a velmi mnoho doktorů čističku "doporučuje" místo léků. S čističkou si navíc také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Chcete žít zdravěji? Potom se tedy rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se jenom o Vaše zdraví, avšak o lepší zdraví Vaší rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, který Vám přinese pozitivní přínos ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je jasné, že lepší vzduch má na tělo a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě ke všemu připočítejte zbavení vzduchu od nežádoucích mikročástic, jenž mají často podobu alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je úžasně čisté prostředí které je ideální pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má i funkci snížení výskytu bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane skutečně zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už bát přemrštěných nákladů za výměnné filtry. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Náklady na filtry jsou nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je i to, že čističky dokáží zachytit téměř 96% nečistot jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, pak vše vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je pak jednou za 3 – 7 dní a zabere pouze několik málo vteřin.

Dokonale tichý provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. Díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost chodu je pouze 8dB. Co se potom týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za jeden den udělat? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Součástí filtrovaného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10.000 aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak svěže. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly prováděny nesčetné studie, jež jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že když žijete blízko zdroje znečištění, tak se zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než 12x. Opět se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský život. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, nespavost, problémy s koncentrací, astma nebo alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím především děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě poznáte.