Čistička vzduchu Ionic-CARE

čistička vzduchu s ionizátorem recenze

Díváte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch v místnosti opravdu čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE vzduch čistí nejen naprosto neslyšitelně a účinně ale také bez zbytečných výdajů na náhradní filtry. Cirkulaci vzduchu v čističce totiž umožňuje soustava elektrod, jenž pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou chytře nahrazeny zastaralé ventilátory, které ale i dnes mnohé konkurenční čističky vzduchu stále využívají a jejich využívání je tak nejenom neúčinné ale také neekonomické. Veškeré nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je zachycen nejen pevný prach, který je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu dokonale také bakterie, viry, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi levný i z pohledu spotřeby elektřiny. čistička vzduchu s ionizátorem recenze, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na trhu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku ale i v zahraničí. Což je dáno nejenom její skvělou účinností, jenž je až 96% ale také lidovou cenou, díky které je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jež se omývají a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo uvedené v předchozím popisu, není třeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je dokonale nehlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, který mohou další čističky vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor, jež dokonale ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu je velmi vhodná i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velkou výhodou je také snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička pracuje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. čistička vzduchu s ionizátorem recenze, čistička vzduchu, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o moderní metodu, jež účinně ničí zápachy, plyny, bakterie a další nežádoucí látky ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal obrovským pomocníkem ve válce s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo nacházet min. 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

V přírodě se lze setkat s až neskutečnou koncentrací okolo 10.000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se hodnoty pohybují okolo nuly, a to je samozřejmě chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má pozitivní účinek na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zvyšuje mozkovou činnost, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergie, což je především v pylových sezónách záchrana všech alergiků, jež v těchto chvílích jinak poměrně velmi trpí. I proto se cítíme tak dobře v lese, u moře, u vody, zkrátka v přírodě - je tomu díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se ale běžný obyčejný člověk nevypraví už tak často, jak by bylo vhodné a i z toho důvodu se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a proto ionizátor naleznete také v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Čistička Ionic-CARE pro alergiky

Čističky Ionic-CARE slouží také k účinnému filtrování pevných nečistot, čímž chrání zejména naše dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Poněvadž se způsob našeho života stále mění, trávíme v místnostech více a více času. Také proto bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. V případě, že trávíte mnoho hodin v kancelářích, lékařských ordinacích, mateřských školách, školách, hotelech ale také doma, potom jistě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž dobře známe z bouřky ale také po vydatném dešti. čistička vzduchu s ionizátorem recenze, čistička nejen pro domácnost.

čistička vzduchu s ionizátorem recenze

Čistička Ionic-CARE pro alergiky napomáhá lidem postiženým alergií ve více směrech. Jedním z faktů je to, že napomůže snížit počty alergenů v ovzduší a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejúčinněji potom čistička vzduchu působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či další nepříjemné alergeny, které účinně odstraňuje z čištěných místností. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a alergik se cítí lépe a jednodušeji překonává alergie.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není určena primárně jen do bytů. Nenahraditelné místečko může najít i všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů také bakterie a viry, které způsobují zvýšení šanci na onemocnění. Právě proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE taky do ordinací, kde se předpokládá právě zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • 96% účinnost při zachycení polétavých nečistot
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální náklady na provoz, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Poctivé zpracování, pokrokový design, 3 barevné verze
  • čistička vzduchu s ionizátorem recenze

Čistička Triton X6 dokonale zkvalitní lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za následek zlepšení lidské imunity, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho doktorů čističky "doporučuje" místo léků na depresi. S čističkou si navíc také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Chcete žít zdravěji? Pak se nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se jen o Vaše zdraví, avšak taky o zdraví celé Vaší rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž přinese pozitivní vliv ionizace a který zdravější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na tělo a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a motoriku. Navíc si ke všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích miniaturních částic, které mají často podobu alergenů, plísní, pylů nebo kouře z cigaret a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc schopnost snížení množství bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už obávat neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že čističky dokáží polapit až 96% nečistot nalézajících ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, která spočívá pouze v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Interval čištění je pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu jenom pár chvil.

Velmi tichý provoz

Čistička vzduchu využívá tu nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu naprosto tichému provozu. Hlučnost provozu činí pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za tuto cenu za jeden den udělat? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou částí čistěteného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly prováděny studie, které jasně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to víc než dvanáckrát. Opět se dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdraví lidí. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde lidé tráví až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička Ionic-CARE

Čistička vzduchu je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a rychle to na sobě pocítíte.