Čistička vzduchu Ionic-CARE

Cisticka vzduchu s jonizerem

Hledáte účinnou čističku vzduchu, která vzduch v místnosti reálně čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejen dokonale neslyšitelně a účinně ale také s nulovými náklady na náhradní filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž zajišťuje skupina elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou nahrazeny nemoderní ventilátory, které ale i v současné době některé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich používání je tedy nejenom málo efektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale ulpí nejenom prach, jež je přítomný ve vzduchu, ale i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE odstraní ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, základy plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je tedy velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektrické energie. Cisticka vzduchu s jonizerem, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v ČR ale i v zahraničí. Což je způsobeno nejen její skvělou účinností, jež je až 96% ale taky nízkou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo napsáno v popisu výše, není třeba pořizovat nové filtry. Čistička vzduchu je doslova bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, který mohou jiné čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor, který skvěle likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu je vhodná i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obrovskou výhodou je i snadná oblusha čističky. Stačí si vybrat jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička funguje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. Cisticka vzduchu s jonizerem, čistička, jež si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o technologii, jenž účinně ničí pachy, bakterie, plyny a další nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal obrovským pomocníkem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by se mělo objevit minimálně 800 záporně nabitých iontů na cm3.

V lese a celkově v přírodě je možné se běžně setkat s až neskutečnou koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto hodnoty pohybují kolem nuly, a to je chyba. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má pozitivní účinek na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zvyšuje mozkovou funkci, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergie, což je především v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, jež v tomto období jinak poměrně velmi trpí. Právě proto se cítíme tak příjemně u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - je to právě díky velké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se však běžný pracující člověk nepodívá již tak často, jak by měl a právě proto se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor naleznete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky Ionic-CARE slouží i ke spolehlivému odstraňování nečistot, čímž chrání zejména naše dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Jelikož se způsob našeho života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než naši předkové. Právě proto bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. V případě, že trávíte velmi mnoho času v kanceláři, čekárnách, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě také doma, pak zcela určitě oceníte bonusy čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž moc dobře známe z bouřky ale také po vydatném dešti. Cisticka vzduchu s jonizerem, čistička vzduchu nejenom pro domácnosti.

Cisticka vzduchu s jonizerem

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergiemi napomáhá lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním z faktů je to, že se postará o snížení počty alergenů v ovzduší a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji ale čistička vzduchu funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a další lehké alergeny, které efektivně filtruje z čištěných místností. Postupně jsou alergeny ničeny a člověk s alergií se má lepší podmínky pro život a jednodušeji překonává útrapy alergií.

Čistička vzduchu však není určena jenom do bytů. Nepostradatelné místečko může nalézt také všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů také bakterie a viry, jenž mají za následek větší šance na onemocnění. I proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu také do ordinací, kde bývá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • 96% účinnost při zachycení poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Úžasně bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Zanedbatelné náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní zpracování, moderní vzhled, 3 barevné varianty
  • Cisticka vzduchu s jonizerem

Čistička Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění imunity, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho doktorů čističky "doporučuje" namísto léků na deprese. S čističkou vzduchu si také zlepšíte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu

Rádi byste žili zdravěji? Pak se tedy nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejedná se pouze o zdraví Vás, avšak o lepší zdraví celé rodiny nebo Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který Vám přinese pozitivní přínos ionizace a který zdravější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na člověka a jeho kondici velice zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a motoriku. Navíc si ke všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích miniaturních částic, jež mají nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát vysokých nákladů za výměnné filtry. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Úžasnou vlastností je i to, že čističky dokáží odfiltrovat téměř 96% nečistot které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, která spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je potom jednou za 3 – 7 dní a zabere jenom několik chvil.

Téměř nehlučný provoz

Čistička Ionic-CARE používá nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu naprosto nehlučenému chodu. Hlučnost provozu je pouhých 8dB. Co se týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za obdobnou cenu za jeden den učinit? A to není řeč o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Součástí čistěteného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje téměř 10 000 aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - pevné zdraví

Byly prováděny nesčetné studie, jenž zcela jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete blízko zdroje znečištění, pak se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to více než 12x. Znovu se dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdravý lidský organismus. Možná to ani netušíte, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou koncentraci, astma či alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička Ionic-CARE

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě poznáte.