Ionic-CARE Triton X6

čistička vzduchu s omyvatelným filtrem

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch v pokoji reálně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE čistí vzduch nejen dokonale bez hluku a účinně ale také bez zbytečných výdajů na náhradní filtry. Cirkulaci vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje skupina elektrod, jež pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou dokonale nahrazeny nemoderní ventilátory, které ale i dnes mnohé konkurenční čističky neustále používají a jejich používání je tedy nejenom neefektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je chycen nejen prach, který je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE disponuje třemi stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je tak velmi málo nákladný i co se týče spotřeby elektrické energie. čistička vzduchu s omyvatelným filtrem, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek v ČR avšak i v zahraničí. Je to způsobeno nejen její vysokou účinností, jenž je až 96% ale také nízkou cenou, díky níž je čistička dostupná téměř každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo uvedeno v předchozím popisu, není třeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE je prakticky nehlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jenž mohou jiné čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, který dokonale likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Velkou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička funguje zcela samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně každý. Čističku vzduchu stačí jenom občas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což bývá podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čistička vzduchu s omyvatelným filtrem, čistička, jenž si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o technologii, jež opravdu velmi účinně ničí pachy, bakterie, plyny a další nečistoty ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal neuvěřitelně velkým pomocníkem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by určitě mělo být minimálně 800 záporně nabitých iontů na cm3.

Venku v přírodě je možné se běžně setkat i s koncentrací kolem 10.000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto cifry hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má skvělý účinek na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní oběh a zvyšuje práci mozku, zlepšuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je nejčastěji v pylových obdobích záchrana všech lidí trpících alergiemi, jež v těchto obdobích jinak velmi trpí. Proto se cítíme tak příjemně u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - je to právě díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale normální pracující člověk nepodívá už tak často, jak by bylo vhodné a také proto se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a tak ionizátor vzduchu naleznete i v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu Triton X6 spolehlivě slouží i ke spolehlivému filtrování nečistot, díky čemuž ochraňuje především plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Poněvadž se styl lidského života stále mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než naši předkové. Už z tohoto důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Jestliže trávíte velmi mnoho času zavření v kanceláři, čekárnách, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě doma, v tom případě jistě oceníte výhody čističky s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký moc dobře známe po bouři nebo po dešti. čistička vzduchu s omyvatelným filtrem, čistička nejen pro domácnosti.

čistička vzduchu s omyvatelným filtrem

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergiemi slouží lidem postiženým alergií ve více směrech. Jedním z faktů je to, že pomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejlépe ale čistička účinkuje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další alergeny, jež efektivně odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a člověk s alergií se cítí lépe a snadněji snáší útrapy alergií.

Ionic-CARE Triton X6 ale není primárně určena jenom pro domácnosti. Své nepostradatelné místo může najít i všude tam, kde je větší výskyt osob. Ve znečištěném vzduchu se vyskytují kromě alergenů taky viry a bakterie, jenž mají za následek větší šanci na onemocnění. I proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde se předpokládá právě vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Vysoká účinnost při zachytávání polétavých nečistot
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Minimální náklady, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé provedení, moderní design, 3 verze barev
  • čistička vzduchu s omyvatelným filtrem

Čistička Triton X6 spolehlivě zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička pomůže navíc i snížit vliv radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. Všechno toto má za cál zkvalitnění imunitního systému člověka, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno a velmi mnoho lékařů čističky vzduchu "doporučuje" místo léků na depresi. S čističkou vzduchu si navíc také zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Chcete žít zdravě? Potom se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde jen o Vaše zdraví, avšak o lepší zdraví Vaší rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si kvalitních vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na tělo a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejenom, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si ještě ke všemu připočtěte zbavení vzduchu od nevhodných částic, jež mají nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také schopnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte obávat vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou vlastností je také to, že jsou čističky schopny zachytit až 96% pevných částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom vše zařídí saponát s vodou. Čističku můžete čistit pak jednou za 3 – 7 dní a zabere jen několik vteřin.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička vzduchu používá tu nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu je pouhých 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za podobnou cenu za 1 den udělat? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí filtrovaného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku dýcháme vzduch, který obsahuje až 10.000 vzdušných aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak skvěle. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to k těmto místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly provedeny pokusy, jež zcela jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než dvanáckrát. Opět se tedy dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdraví lidí. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, nespavost, problémy se soustředěním, astma či alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička vzduchu jejíž provoz je velmi levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a rychle to na sobě poznáte.