Ionic-CARE Triton X6

čistička vzduchu test

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch v pokoji reálně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen dokonale bez hluku a účinně ale také bez zbytečných nákladů na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce totiž realizuje sestava elektrod, jenž pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou dokonale nahrazeny zastaralé ventilátory, které ale i dnes některé konkurenční čističky vzduchu neustále používají a jejich využívání je tedy nejenom neefektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je zachycen nejenom části prachu, který je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě také bakterie, viry, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi levný i z pohledu spotřeby elektřiny. čistička vzduchu test, kvalitní čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek u nás ale také v zahraničí. Je to způsobeno nejen její velmi vysokou účinností, jenž je až 96% ale taky nízkou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná téměř každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, jež se omývají a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo uvedené v předchozím popisu, není třeba nakupovat nové filtry. Čistička vzduchu je téměř nehlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jež mohou ostatní čističky vzduchu vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor, jež spolehlivě ničí viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu je vhodná i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velmi výhodná je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již čistička funguje zcela samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jenom občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čistička vzduchu test, čistička, kterou si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o moderní technologii, jenž účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a jiné nečistoty ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu je neuvěřitelně velkým parťákem v boji s alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by rozhodně mělo být min. 900 záporně nabitých iontů na cm3.

V divoké přírodě se setkáváme i s koncentrací okolo 10000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se tyto hodnoty hýbou okolo nuly, a to je samozřejmě chyba. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má skvělý vliv na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zlepšuje práci mozku, zkvalitňuje paměť, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak už bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je hlavně v pylových obdobích záchrana všech alergiků, jež v tomto období jinak poměrně dost trpí. Právě proto je nám tak dobře u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - je to právě díky velké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se ale běžný obyčejný člověk nevypraví už tak často, jak by chtěl a právě proto se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a proto ionizátor najdete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky

Ionic-CARE Triton X6 slouží také ke spolehlivému odstraňování nečistot, díky čemuž chrání hlavně dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Jelikož se styl našeho života pořád mění, trávíme v uzavřených místnostech o mnoho více času, než naši předkové. Právě proto bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Pakliže trávíte dost času v kancelářích, čekárnách, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě také doma, potom jistě oceníte výhody čističky s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž moc dobře známe po bouři nebo po vydatném dešti. čistička vzduchu test, čistička vzduchu nejenom pro domácnosti.

čistička vzduchu test

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky pomáhá lidem postiženým alergií v nesčetně směrech. Jedním z faktů je to, že se postará o snížení množství alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji pak čistička funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či jiné lehké alergeny, které efektivně filtruje z místností, kde je umístěna. Alergeny tak postupně mizí a člověk s alergií se má příjemnější podmínky pro život a snadněji snáší alergii.

Ionic-CARE Triton X6 ovšem není určena jenom do bytů. Nepostradatelné místečko může najít všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se vyskytují kromě alergenů taky viry a bakterie, které mají vliv na větší šance na onemocnění. A také proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu taky do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení polétavých nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní zpracování, pokrokový design, 3 barevné varianty
  • čistička vzduchu test

Čistička Ionic-CARE dokonale zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Všechno toto má za cál zkvalitnění imunity člověka, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho lékařů čističky "předepisuje" místo antidepresiv. S čističkou vzduchu si navíc také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejedná se jenom o zdraví Vás, avšak o lepší zdraví Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, který přinese pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na tělo a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si ke všemu přičtěte zbavení vzduchu od nevhodných miniaturních částic, jenž nesou nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů či cigaretového kouře a výsledkem je dokonale čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení množství bakterií, a to až o neskutečných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už obávat přemrštěných nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou nulové, protože se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou funkcí je také to, že dokáží odfiltrovat až 96% škodlivých částic které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom vše zařídí saponát s vodou. Čističku můžete čistit potom jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu jenom několik málo chvil.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička Ionic-CARE používá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. Díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost chodu činí pouhých 8dB. Co se potom týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za podobnou cenu za jeden den udělat? A to není řeč o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10.000 vzdušných aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - lepší zdraví

Byly provedeny studie, které jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to více než 12x. Znovu se tedy ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdraví lidí. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy se soustředěním, astma nebo alergii. Právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička vzduchu a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak opravdu mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě pocítíte.