Čistička vzduchu Ionic-CARE

čističky

Rozhlížíte se po účinné čističce, jež vzduch skutečně čistí a dokonce s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen naprosto nehlučně a dokonale účinně ale také bez zbytečných nákladů na náhradní filtry. Pohyb čištěného vzduchu v čističce totiž umožňuje skupina elektrod, jenž pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou chytře nahrazeny zastaralé ventilátory, jenž ale i v současné době některé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich používání je tedy nejen neúčinné ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale ulpí nejen pevný prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje 3 stupni výkonu a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je tedy velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektřiny. čističky, kvalitní čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek v ČR avšak také v zahraničí. Což je dáno nejen její skvělou účinností, jenž je až 96% ale také příznivou cenou, díky čemuž je čistička dostupná doslova všem.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo uvedeno výše, není třeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je dokonale bezhlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jenž mohou jiné čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jenž skvěle likviduje bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je také snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již přístroj funguje úplně samostatně, obsluhu tak zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čističky, čistička vzduchu, kterou si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o metodu, jež opravdu velmi účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a další nečistoty ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal nepostradatelným pomocníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by se mělo vyskytovat min. 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

Venku v přírodě se setkáváme s až neskutečnou koncentrací zhruba 10000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se tyto hodnoty pohybují okolo nuly, a to je špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má blahodárný význam na tělo, vitalitu, zlepšuje krevní oběh a nabuzuje mozkovou činnost, zlepšuje paměť, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je zejména v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto chvílích jinak poměrně velmi trpí. Právě proto je nám tak příjemně u moře, vlese, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je to díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se ale normální obyčejný člověk nedostane už tak často, jak by bylo vhodné a proto se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a proto ionizátor vzduchu naleznete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička Ionic-CARE pro alergiky

Čističky vzduchu Triton X6 funguje také ke spolehlivému odstraňování nečistot, díky čemuž chrání především plíce a dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Protože se styl našeho života stále mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než dřív. Právě proto bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Pakliže trávíte hodně hodin zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, pak jistě oceníte výhody čističky s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž dobře známe po bouřce nebo po vydatném dešti. čističky, čistička vzduchu nejen pro domácnost.

čističky

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergií pomáhá alergikům v nesčetně směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit počty alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji potom čistička vzduchu účinkuje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další lehké alergeny, které účinně filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a alergik se má mnohem lepší podmínky pro život a snáze snáší útrapy alergií.

Ionic-CARE Triton X6 však není určena primárně pouze pro domácnosti. Své nepostradatelné místečko nalezne také všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nachází kromě alergenů taky bakterie a viry, jenž způsobují zvýšení šanci na onemocnění. Právě proto dnes řada odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 také do ordinací, kde se předpokládá zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • 96% účinnost při zachycení polétavých částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Minimální náklady na provoz, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 barevné verze
  • čističky

Čistička vzduchu Ionic-CARE spolehlivě zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Díky čističce vzduchu také snížíte působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění imunitního systému člověka, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je ověřeno a velmi mnoho lékařů čističky "doporučuje" namísto léků. S čističkou vzduchu si navíc i zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? Potom se tedy nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Nejde jenom o zdraví Vás, ale taky o zdraví rodiny nebo Vašich spolubydlících. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a motoriku. Navíc si ke všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích malých částic, které nesou nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je skvěle čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neskutečných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte obávat přemrštěných nákladů za náhradní filtry do čističky. Moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - jsou omyvatelné. Vyjímečnou vlastností je také to, že jsou čističky vzduchu schopné odfiltrovat až 96% nečistot jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, jenž spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom všechno zařídí voda se saponátem. Čistit můžete pak jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu pouze pár vteřin.

Téměř nehlučný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 používá tu nejlepší koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu dokonale nehlučenému chodu. Hlučnost chodu je pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za obdobnou cenu za 1 den učinit? A to není řeč o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou částí čistěteného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, který obsahuje až 10.000 vzdušných aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Bylo provedeno mnoho pokusů, které zřetelně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, tak se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to víc než dvanáckrát. Znovu se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, nespavost, sníženou soustředěnost, astma či alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak opravdu mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a brzy to na sobě poznáte.