Čistička vzduchu Ionic-CARE

Cisticky vzduchu

Rozhlížíte se po účinné čističce, jenž vzduch skutečně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE vzduch čistí nejen téměř neslyšitelně a velmi účinně ale také bez zbytečných nákladů na náhradní filtry. Cirkulaci vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje skupina elektrod, jež cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou chytře nahrazeny nemoderní ventilátory, jenž však ještě v současné době některé konkurenční čističky vzduchu stále používají a jejich použití je tedy nejenom neefektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě ulpí nejenom pevný prach, jež je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje 3 výkonovými stupni a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tak levný i z pohledu spotřeby elektřiny. Cisticky vzduchu, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je skutečně jednou z nejoblíbenějších čističek v Česku avšak i v zahraničí. Je to způsobeno nejenom její skvělou účinností, jež je až 96% ale taky nízkou cenou, díky čemuž je čistička dostupná doslova každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je opatřena elektrostatickými filtry, které lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo napsáno výše, není třeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je prakticky nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jež mohou další čističky vzduchu vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor vzduchu, jenž spolehlivě likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obrovskou výhodou je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si vybrat jednu ze tří rychlostí čištění a potom již přístroj funguje úplně samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně každý. Čističku stačí jenom občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Cisticky vzduchu, čistička vzduchu, jenž si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o metodu, jenž velmi účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí látky ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor je obrovským bojovníkem v boji s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by mělo být minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

V divoké přírodě se často setkáváme s množstvím kolem 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se hodnoty pohybují okolo nuly, což je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má blahodárný účinek na lidské tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní oběh a zvyšuje výkon mozku, zkvalitňuje funkci paměti, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergií, což je zejména v pylových sezónách spása všech lidí trpících alergiemi, jež v těchto chvílích jinak dost trpí. Právě proto je nám tak skvěle u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se ale běžný obyčejný člověk nevypraví již tak často, jak by měl a i z toho důvodu se do čističek vzduchu začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch je prospěšný lidskému zdraví a proto ionizátor naleznete také v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu pro alergiky

Čističky Ionic-CARE slouží i k účinnému odstraňování pevných nečistot, čímž ochraňuje zejména dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic nebo virů a bakterií. Jelikož se způsob lidského života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než naši předkové. Z toho důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky vzduchu pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Pakliže trávíte velmi mnoho hodin zavření v kancelářích, lékařských ordinacích, mateřských školách, základních školách, hotelech ale i doma, potom určitě oceníte výhody čističky s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe po bouři nebo po vydatném dešti. Cisticky vzduchu, čistička nejenom do domácnosti.

Cisticky vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky napomáhá lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji potom čistička působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a jiné lehké alergeny, které efektivně filtruje z místností, kde je čistička umístěna. Alergeny tak postupně mizí a člověk s alergií se má příjemnější podmínky pro život a snáze snáší útrapy alergií.

Čistička Ionic-CARE ovšem není určena primárně jenom do bytů. Své nenahraditelné místo nalezne také všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů i bakterie a viry, jenž způsobují větší šance na onemocnění. A právě proto dnes hodně odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde bývá zvýšený výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • Vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 barevné verze
  • Cisticky vzduchu

Čistička vzduchu Triton X6 dokonale zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Čistička pomůže navíc i snížit působení radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. To všechno má za cál zlepšení lidské imunity, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a mnoho doktorů čističku "doporučuje" namísto léků. S čističkou si navíc také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu

Rádi byste žili zdravě? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Triton X6. Nejedná se jenom o zdraví Vás, ale o zdraví rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, který Vám přinese pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si k tomu všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných miniaturních částic, jež mají nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je úžasně čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu s ionizátorem má také funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Už se nemusíte obávat vysokých nákladů za výměnné filtry. Moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je i to, že jsou čističky vzduchu schopné polapit téměř 96% pevných částic nalézajících ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, která spočívá v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, potom všechno vyřídí saponát s vodou. Čistit můžete pak 1x za 3 – 7 dní a čištění zabere pouze pár chvil.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička vzduchu používá tu nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale tichému chodu. Hlučnost provozu je pouze 8dB. Co se potom týká příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za 1 den udělat? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou částí čistěteného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, jenž obsahuje až 10 000 vzdušných aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům táhne. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Čistý vzduch - lepší zdraví

Byly provedeny studie, jež poměrně jasně prokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, pak se zvyšuje riziko rakoviny a to víc než dvanáckrát. Opět se dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou koncentraci, astma či alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím převážně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a rychle to na sobě pocítíte.