Ionic-CARE Triton X6

Cisticky vzduchu a zvlhcovace

Rozhlížíte se po účinné čističce, která vzduch v místnosti opravdu čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen naprosto bez hluku a účinně ale také bez nákladům na náhradní filtry. Cirkulaci vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje skupina elektrod, které pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou nahrazeny nemotorné ventilátory, které ale i dnes některé konkurenční čističky stále používají a jejich použití je tedy nejen neefektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je zachycen nejenom části prachu, jež se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu levný i z pohledu spotřeby elektřiny. Cisticky vzduchu a zvlhcovace, skvělá čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na českém trhu

Čistička Ionic-CARE je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku avšak také v zahraničí. Je to způsobeno nejen její skvělou účinností, jenž je až 96% ale také příznivou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, jež lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo napsáno výše, není potřeba nakupovat nové filtry. Čistička je téměř nehlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, který mohou ostatní čističky vzduchu vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor, jenž dokonale likviduje bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Velmi výhodná je i jednoduchá oblusha čističky. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již přístroj funguje naprosto samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jen jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. Cisticky vzduchu a zvlhcovace, čistička vzduchu, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jedná se o metodu, která účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a další nečistoty ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor je velkým parťákem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž vdechujeme, by se mělo nacházet min. 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

V přírodě se lze setkat i s koncentrací okolo 10000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se hodnoty pohybují kolem nuly, a to je samozřejmě chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má skvělý význam na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zlepšuje práci mozku, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergie, což je nejčastěji v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v tomto čase jinak poměrně velmi trpí. Právě proto se cítíme tak příjemně v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - je to právě díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se však běžný obyčejný člověk nedostane již tak často, jak by bylo vhodné a i z toho důvodu se do čističek začly montovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor najdete samozřejmě i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička Ionic-CARE pro alergiky

Čističky vzduchu Triton X6 funguje i k účinnému filtrování nečistot, díky čemuž chrání hlavně plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Jelikož se způsob lidského života stále mění, trávíme v uzavřených místnostech mnohem více času, než dřív. Z toho důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Pakliže trávíte poměrně dost hodin zavření v kanceláři, čekárnách, mateřských školách, základních školách, hotelech ale i doma, pak určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký dobře známe po bouřce ale také po vydatném dešti. Cisticky vzduchu a zvlhcovace, čistička vzduchu nejenom pro domácnosti.

Cisticky vzduchu a zvlhcovace

Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií slouží alergikům v mnoha směrech. Jedním z faktů je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejefektivněji potom čistička vzduchu funguje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či jiné lehké alergeny, které efektivně odstraňuje z čištěných místností. Postupně alergeny mizí a člověk s alergií se má lepší podmínky pro život a snáze snáší alergii.

Čistička vzduchu Triton X6 však není primárně určena jen do bytů. Nenahraditelné místečko nalezne všude tam, kde se vyskytuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nalézají kromě alergenů i viry a bakterie, jenž mají vliv na zvýšení šanci na onemocnění. A také proto dnes řada odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 také do ordinací, kde je reálný zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Triton X6

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachytávání poletujících částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Úžasně bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Zanedbatelné provozní náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba i čištění čističky
  • Poctivé provedení, pokrokový design, 3 verze barevného provedení
  • Cisticky vzduchu a zvlhcovace

Čistička Triton X6 dokonale zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže snížit vliv radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za následek zkvalitnění lidské imunity, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho doktorů čističky "předepisuje" místo léků na deprese. S čističkou si také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravěji? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Triton X6. Nejedná se pouze o zdraví Vás, ale také o lepší zdraví celé Vaší rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, který má pozitivní přínos ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na tělo a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale také zlepšuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si k tomu všemu připočítejte zbavení vzduchu od nevhodných částic, jež nesou velmi často podobu alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je naprosto dokonale čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má i funkci snížení množství bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat neúnosných nákladů za výměnné filtry. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je také to, že dokáží polapit téměř 96% nečistot které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak všechno zařídí saponát s vodou. Čistit můžete pak jednou za 3 – 7 dní a zabere opravdu pouze několik vteřin.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička vzduchu Triton X6 používá nejlepší koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost provozu je pouhých 8dB. Co se pak týče příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za tuto cenu za 1 den udělat? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, který obsahuje téměř 10000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak dobře. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - základ zdraví

Byly provedeny studie, jenž zřetelně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, pak se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to víc než dvanáckrát. Opět se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care důležitá pro zdravý lidský život. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spaním, sníženou soustředěnost, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu jejíž provoz je velmi levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Jednoduchý provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tak mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě pocítíte.