Čistička vzduchu Ionic-CARE

čističky vzduchu do bytu

Rozhlížíte se po účinné čističce, jenž vzduch v pokoji skutečně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE čistí vzduch nejenom téměř bez hluku a dokonale účinně ale také s nulovými náklady na náhradní filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž zajišťuje soustava elektrod, které pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou logicky nahrazeny zastaralé ventilátory, jenž však i v současné době některé konkurenční čističky neustále používají a jejich využívání je tak nejenom málo efektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je polapen nejen prach, jež se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě i viry, bakterie, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi levný i co se týče spotřeby elektrické energie. čističky vzduchu do bytu, kvalitní čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v ČR ale i v zahraničí. Což je dáno nejenom její vysokou účinností, která je až 96% ale také lidovou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo uvedené v popisu výše, není potřeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je dokonale nehlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jenž mohou další čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor, který spolehlivě likviduje bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu je velmi vhodná i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Obrovskou výhodou je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již přístroj funguje úplně samostatně, obsluhu tak zvládne skutečně každý. Čističku vzduchu stačí jenom občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. čističky vzduchu do bytu, čistička vzduchu, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o moderní technologii, jež opravdu velmi účinně ničí pachy, bakterie, plyny a jiné nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal neuvěřitelně velkým bojovníkem ve válce s alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by se mělo nacházet min. 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V přírodě se lze setkat i s koncentrací kolem 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se hodnoty pohybují kolem nuly, což je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má pozitivní účinek na tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zvyšuje výkon mozku, zlepšuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergie, což je převážně v pylových obdobích záchrana všech alergiků, jež v tomto čase jinak velmi trpí. Právě proto se cítíme tak skvěle v lese, u moře, u vody, zkrátka v přírodě - je tomu díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale normální obyčejný člověk nedostane již tak často, jak by bylo vhodné a právě proto se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá našemu zdraví a tak ionizátor najdete také v čističce vzduchu Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu spolehlivě slouží také ke spolehlivému odstraňování pevných nečistot, díky čemuž ochraňuje předně plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Jelikož se styl života naší civilizace pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách více a více času. Z toho důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Pakliže trávíte velmi mnoho času zavření v kancelářích, čekárnách, mateřských školách, základních školách, hotelech ale samozřejmě doma, pak určitě oceníte přednosti čističky s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž dobře známe po bouřce ale také po vydatném dešti. čističky vzduchu do bytu, čistička vzduchu nejenom do domácnosti.

čističky vzduchu do bytu

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergiemi slouží alergikům v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení hodnoty alergenů v ovzduší a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejlépe potom čistička funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a jiné lehké alergeny, které spolehlivě filtruje z místností, kde je umístěna. Postupně jsou alergeny ničeny a alergik se má mnohem lepší podmínky pro život a jednodušeji překonává útrapy alergií.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 ovšem není primárně určena jenom do bytů. Nenahraditelné místo najde i všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve znečištěném vzduchu se nacházejí kromě alergenů i viry a bakterie, jež způsobují zvýšení šanci na onemocnění. Také proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 taky do ordinací, kde se předpokládá právě zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • Vysoká účinnost při zachycení poletujících částic
  • Kombinovaná čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale nehlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Zanedbatelné náklady na provoz, necelé 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní provedení, moderní design, 3 verze barev
  • čističky vzduchu do bytu

Čistička vzduchu Ionic-CARE dokonale zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit působení radonu na organismus lidí přes dýchací cesty. To vše má za cál zkvalitnění lidské imunity, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno a mnoho lékařů čističky vzduchu "předepisuje" místo léků na depresi. S čističkou si navíc také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravěji? Pak se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde jenom o Vaše zdraví, ale taky o lepší zdraví rodiny či Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a který zdravější vzduch. Je zřejmé, že čistější vzduch má na tělo člověka a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zlepšuje mozkovou činnost, paměť a motoriku. Navíc si ještě ke všemu připočítejte zbavení vzduchu od nevhodných částic, jenž mají často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Tady je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už bát přemrštěných nákladů za náhradní filtry. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou funkcí je i to, že jsou čističky schopny polapit až 96% škodlivých částic jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou snadnou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom všechno vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je pak jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu pouze několik vteřin.

Dokonale tichý provoz

Ionic-CARE Triton X6 využívá nejúspěšnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost provozu činí pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten jen 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe umíte za obdobnou cenu za 1 den učinit? A to nepíšeme o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Nezbytnou součástí čistěteného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak skvěle. I kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly provedeny studie, jež zřetelně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, pak se úměrně zvyšuje riziko rakoviny a to více než dvanáckrát. Opět se tak dokázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdraví lidí. Aniž by si to někdo z nás uvědomoval, polovina lidí na světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, nespavost, problémy se soustředěním, astma či alergii. Právě alergie jsou častým problémem trápícím především děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíme až 80% života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a brzy to na sobě poznáte.