Ionic-CARE Triton X6

čističky vzduchu do bytu elektrostatické

Rozhlížíte se po účinné čističce, jež vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 vzduch čistí nejenom téměř nehlučně a velmi účinně ale také bez výdajů na náhradní filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž umožňuje soustava elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou dokonale nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž ale ještě v současné době některé konkurenční čističky neustále využívají a jejich využívání je tak nejen neefektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě je polapen nejenom prach, jež je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě také bakterie, viry, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu levný i z pohledu spotřeby elektrické energie. čističky vzduchu do bytu elektrostatické, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v ČR ale i v zahraničí. Je to způsobeno nejenom její vysokou účinností, jenž je až 96% ale také nízkou cenou, díky které je čistička dostupná doslova každému.

Jednoduchá údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, které lze omýt a tedy není třeba je měnit. Jak už bylo uvedené v předchozím popisu, není potřeba dokupovat nové filtry. Čistička vzduchu je doslova bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jenž mohou další čističky vzduchu vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, jenž skvěle likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Obrovskou výhodou je i jednoduchá oblusha čističky. Stačí si vybrat 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již přístroj funguje úplně samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně každý. Čističku stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. čističky vzduchu do bytu elektrostatické, čistička, jež si zamilujete.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jedná se o moderní metodu, jež opravdu velmi účinně odstraňuje pachy, bakterie, plyny a jiné nežádoucí látky ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal nepostradatelným pomocníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo vyskytovat minimálně 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V divoké přírodě je možné se běžně setkat s až neskutečnou koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se hodnoty pohybují okolo nuly, což je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má pozitivní účinek na lidské tělo, vitalitu, povzbuzuje krevní cirkulaci a nabuzuje činnost mozku, zkvalitňuje paměť, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergií, což je především v pylových sezónách záchrana všech alergiků, jež v těchto chvílích jinak velmi trpí. Právě proto je nám tak příjemně v lese, u moře, u vody, prostě a jednoduše v přírodě - je tomu díky větší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do přírody se však normální obyčejný člověk nepodívá již tak často, jak by chtěl a i z toho důvodu se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor vzduchu naleznete i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergií

Ionic-CARE Triton X6 slouží i k účinnému filtrování pevných nečistot, čímž ochraňuje zejména plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Poněvadž se styl lidského života pořád mění, trávíme v budovách o mnoho více času, než naši předkové. Už z tohoto důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu Triton X6 pro domácnost se hodí především pro alergiky a kuřáky. Jestliže trávíte velmi mnoho času v kancelářích, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale také doma, potom určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který známe z bouřky ale také po dešti. čističky vzduchu do bytu elektrostatické, čistička vzduchu nejenom do domácnosti.

čističky vzduchu do bytu elektrostatické

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií napomáhá alergikům ve více směrech. Jedním faktorem je to, že napomůže snížit množství alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejlépe potom čistička funguje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a jiné nepříjemné alergeny, jež spolehlivě filtruje z místností, kde je umístěna. Alergeny tak postupně mizí a člověk s alergií se cítí lépe a snadněji překonává alergii.

Ionic-CARE Triton X6 ovšem není primárně určena jenom pro domácnosti. Nepostradatelné místo najde také tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nacházejí kromě alergenů i viry a bakterie, jež mají za následek zvýšení šanci na onemocnění. A také proto dnes řada odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE i do ordinací, kde bývá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • 96% účinnost při zachytávání polétavých částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu čističky
  • Minimální provozní náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Kvalitní provedení, moderní vzhled, 3 barevné verze
  • čističky vzduchu do bytu elektrostatické

Čistička vzduchu Triton X6 dokonale zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Díky čističce vzduchu také snížíte vliv škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za následek zkvalitnění imunity, zkvalitnění pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističky vzduchu "doporučuje" namísto léků na deprese. S čističkou vzduchu si navíc i zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravě? Pak se tedy nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Triton X6. Nejde jenom o Vaše zdraví, avšak taky o lepší zdraví celé rodiny nebo Vašich spolubydlících. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž Vám přinese pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je jasné, že lepší vzduch má na tělo člověka a jeho kondici velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje mozkovou činnost, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě k tomu všemu připočtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných malých částic, které nesou nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo cigaretového kouře a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také navíc funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už obávat neúnosných nákladů za výměnné filtry do čističky. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je i to, že jsou čističky vzduchu schopné zachytit až 96% nečistot které jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom vše vyřídí voda se saponátem. Čistit můžete potom jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere opravdu pouze pár chvil.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá tu nejvhodnější koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. Díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost chodu činí pouhých 8dB. Co se týče příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za obdobnou cenu za jeden den učinit? A to není řeč o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Nezbytnou částí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese dýcháme vzduch, jenž obsahuje téměř 10 000 vzdušných aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak svěže. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům přitahuje. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly provedeny pokusy, jež jasně prokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, tak se úměrně zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to víc než 12x. Opět se tedy ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdraví lidí. Možná to ani netušíte, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následky bolesti hlavy, problémy se spaním, problémy se soustředěním, astma či alergii. A právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Proto je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíte až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak skutečně mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě pocítíte.