Ionic-CARE Triton X6

čističky vzduchu ionic care

Hledáte účinnou čističku vzduchu, která vzduch reálně čistí a dokonce s účinností téměř 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE vzduch čistí nejenom téměř neslyšitelně a účinně ale také bez výdajů na náhradní filtry. Pohyb vzduchu v čističce vzduchu totiž umožňuje soustava elektrod, jenž pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou dokonale nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž ale i dnes některé konkurenční čističky neustále používají a jejich používání je tak nejen málo efektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale ulpí nejenom prach, jež je přítomný ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu dokonale i bakterie, viry, spóry plísní ale taky rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu především vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje třemi stupni výkonu a její spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tedy velmi levný i co se týče spotřeby elektrické energie. čističky vzduchu ionic care, skvělá čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu v Česku

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu v ČR ale i v zahraničí. Je to dáno nejen její vysokou účinností, jenž je až 96% ale také lidovou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná doslova každému.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jež se omývají a není tedy třeba je měnit. Jak už bylo napsáno v předchozím popisu, není třeba dokupovat nové filtry. Čistička vzduchu je téměř nehlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jenž mohou další čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, jež spolehlivě ničí bakterie, viry, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velmi výhodná je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a poté již přístroj pracuje naprosto samostatně, ovládání tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí kontrolka, což je podle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. čističky vzduchu ionic care, čistička vzduchu, jenž si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jedná se o metodu, která účinně ničí zápachy, plyny, bakterie a další nečistoty ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal obrovským parťákem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by se mělo nacházet min. 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V divoké přírodě se často setkáváme s až neuvěřitelnou koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se hodnoty hýbou okolo nuly, a to je samozřejmě špatně. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má skvělý význam na tělo, soustředěnost, zlepšuje krevní oběh a zlepšuje práci mozku, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak bylo uvedeno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergie, což je hlavně v pylových sezónách záchrana všech lidí trpících alergiemi, jež v tomto období jinak poměrně velmi trpí. Právě proto se cítíme tak skvěle v lese, u moře, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - je to právě díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do lesa se však normální pracující člověk nepodívá už tak často, jak by chtěl a právě proto se do čističek začly montovat ionizátory vzduchu. Odborníci přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a tak ionizátor naleznete i v čističce vzduchu Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu slouží také ke spolehlivému filtrování pevných nečistot, čímž chrání především plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Poněvadž se způsob lidského života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách více a více času. Právě proto bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Jestliže trávíte mnoho hodin zavření v kancelářích, čekárnách, školkách, základních školách, hotelech ale i doma, v tom případě jistě oceníte bonusy čističky s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž moc dobře známe po bouřce ale také po dešti. čističky vzduchu ionic care, čistička nejen pro domácnosti.

čističky vzduchu ionic care

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergiemi napomáhá lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že napomůže snížit hodnoty alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji potom čistička vzduchu působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně či jiné nepříjemné alergeny, které efektivně odstraňuje z čištěných místností. Dochází tak k postupné úlevě od alergenů a alergik se má mnohem příjemnější podmínky pro život a snadněji snáší alergii.

Čistička vzduchu Triton X6 však není primárně určena jenom pro domácnosti. Své nepostradatelné místo může nalézt i všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů i bakterie a viry, jenž mají vliv na větší šanci na onemocnění. Také proto dnes poměrně dost odborníků doporučuje čističku vzduchu Triton X6 taky do ordinací, kde se předpokládá právě vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • Neuvěřitelně vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale nehlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální provozní náklady, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Kvalitní provedení, moderní design, 3 varianty provedení
  • čističky vzduchu ionic care

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 dokonale zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže navíc i snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zlepšení imunitního systému člověka, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno a velmi mnoho doktorů čističku vzduchu "doporučuje" namísto léků. S čističkou si navíc také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Chcete žít zdravěji? Pak se nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejedná se pouze o zdraví Vás, avšak o zdraví rodiny či Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž má pozitivní přínos ionizace a jenž zdravější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na člověka a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že udržuje krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě ke všemu připočítejte zbavení vzduchu od nevhodných miniaturních částic, které nesou nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů či kouře z cigaret a výsledkem je dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude lépe žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má i funkci snížení množství bakterií, a to až o neskutečných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte bát neúnosných nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou vlastností je i to, že jsou čističky schopny polapit až 96% nečistot jenž se nalézají ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak vše zařídí voda se saponátem. Interval čištění je pak 1x za 3 – 7 dní a zabere jen pár chvil.

Dokonale nehlučný provoz

Čistička Ionic-CARE používá tu nejúspěšnější koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost provozu je pouhých 8dB. Co se potom týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe můžete za podobnou cenu za 1 den učinit? A to nepíšeme o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Součástí čistěteného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10.000 aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak skvěle. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Bylo provedeno mnoho studií, jež zřetelně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že když žijete blízko zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje hrozba rakoviny a to více než 12x. Opět se dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdraví lidí. Možná to ani netušíte, polovina lidí na světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy se soustředěním, astma či alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná čistička vzduchu

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu jejíž provoz je velmi levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak skutečně mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě poznáte.