Ionic-CARE Triton X6

čističky vzduchu pro alergiky

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen dokonale neslyšitelně a dokonale účinně ale také bez výdajů na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje sestava elektrod, jenž pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou chytře nahrazeny zastaralé ventilátory, jenž však ještě v současné době některé konkurenční čističky neustále používají a jejich používání je tedy nejenom neúčinné ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je zachycen nejen části prachu, jenž se vyskytuje ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě také viry, bakterie, spóry plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu především vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je díky tomu levný i z pohledu spotřeby elektřiny. čističky vzduchu pro alergiky, kvalitní čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička Ionic-CARE je skutečně jednou z nejvíce pořizovaných čističek v Česku avšak i v zahraničí. Což je dáno nejenom její vysokou účinností, která je až 96% ale také příznivou cenou, díky čemuž je čistička vzduchu dostupná každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a tedy není potřeba je měnit. Jak bylo uvedeno v předchozím popisu, není potřeba kupovat nové filtry. Čistička vzduchu je dokonale bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, jež mohou jiné čističky vzduchu vydávat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, jenž spolehlivě likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Velkou výhodou je také snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již přístroj pracuje úplně samostatně, ovládání tedy zvládne opravdu každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. čističky vzduchu pro alergiky, čistička vzduchu, jenž si rychle oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jedná se o metodu, která účinně ničí pachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí částice ze vzduchu tvorbou záporných iontů. Ionizátor vzduchu je neuvěřitelně velkým bojovníkem ve válce s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo nacházet minimálně 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

Venku v přírodě je možné se běžně setkat i s koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, doma se tyto hodnoty pohybují okolo nuly, což je samozřejmě špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je zdraví prospěšný, má blahodárný účinek na tělo, vitalitu, zlepšuje krevní cirkulaci a zlepšuje funkci mozku, zlepšuje paměť, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergií, což je hlavně v pylových obdobích záchrana všech alergiků, kteří v tomto období jinak velmi trpí. Právě proto je nám tak dobře v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - je tomu díky vyšší koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale normální obyčejný člověk nedostane už tak často, jak by bylo vhodné a i z toho důvodu se do čističek začly instalovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a tak ionizátor naleznete i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička Ionic-CARE pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Triton X6 slouží také ke spolehlivému filtrování pevných nečistot, díky čemuž ochraňuje předně plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Jelikož se způsob života lidské civilizace pořád mění, trávíme v uzavřených místnostech více a více času. Už z tohoto důvodu bychom se měli starat o to, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestliže trávíte mnoho času v kancelářích, lékařských ordinacích, mateřských školách, školách, hotelech ale také doma, v tom případě určitě oceníte výhody čističky s ionizátorem, jež navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, který dobře známe z bouřky nebo po vydatném dešti. čističky vzduchu pro alergiky, čistička nejenom do domácnosti.

čističky vzduchu pro alergiky

Čistička vzduchu pro lidi s alergií napomáhá alergikům v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení množství alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejúčinněji pak čistička účinkuje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další nepříjemné alergeny, jež efektivně odstraňuje ze vzduchu v čištěných místnostech. Alergeny tak postupně mizí a alergik se má lepší podmínky pro život a jednodušeji snáší alergii.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není primárně určena jen do domácností. Nepostradatelné místečko může nalézt všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů také bakterie a viry, které mají vliv na zvýšení šance na onemocnění. I proto dnes mnoho odborníků doporučuje čističku vzduchu taky do ordinací, kde je reálný vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu

  • 96% účinnost při zachytávání poletujících nečistot
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Dokonale bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Minimální náklady na provoz, denně jen necelé 2 Kč
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Kvalitní zpracování, pokrokový design, 3 barevné varianty
  • čističky vzduchu pro alergiky

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zkvalitní dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní bakterie a viry. Čistička pomůže navíc i snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. Toto všechno má za cál zkvalitnění imunity člověka, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a ovšem také lepší náladu, což je ověřeno a velmi mnoho lékařů čističky "doporučuje" namísto léků na deprese. S čističkou vzduchu si také zlepšíte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravě? Potom se tedy nebojte investovat do kvalitní čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejde jenom o Vaše zdraví, ale taky o zdraví Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, který má pozitivní vliv ionizace a jenž kvalitnější vzduch. Je logické, že lepší vzduch má na člověka a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zlepšuje činnost mozku, paměť a koordinaci veškerých pohybů. Navíc si ještě ke všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích částic, které nesou často podobu alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu s ionizátorem má také schopnost snížení výskytu bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, kde žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát neúnosných nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, jelikož se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou funkcí je také to, že čističky dokáží zachytit téměř 96% škodlivých částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, potom vše vyřídí voda se saponátem. Interval čištění je pak 1x za 3 – 7 dní a zabere pouze pár vteřin.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička Ionic-CARE využívá nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. Díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost provozu činí pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za tuto cenu za jeden den učinit? A to není řeč o tom, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, který obsahuje až 10.000 vzdušných aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak svěže. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k takovým místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - pevné zdraví

Byly prováděny studie, jenž jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to více než dvanáckrát. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský organismus. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou koncentraci, astma či alergii. A právě alergie jsou častým problémem trápícím hlavně děti. Právě proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička a její provoz je velmi levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Lepší vzduch si tak mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a brzy to na sobě pocítíte.