Ionic-CARE Triton X6

čističky vzduchu recenze

Hledáte účinnou čističku vzduchu, která vzduch skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE čistí vzduch nejen téměř neslyšitelně a dokonale účinně ale také bez zbytečných nákladů na náhradní filtry. Pohyb vzduchu v čističce totiž realizuje skupina elektrod, jež pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, díky čemuž jsou nahrazeny nemoderní ventilátory, které však i v současné době některé konkurenční čističky stále používají a jejich využívání je tak nejenom málo efektivní ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 dokonale je polapen nejen pevný prach, jež je přítomný ve vzduchu, ale také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE odstraní ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi s alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE disponuje 3 výkonovými stupni a spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je tedy velmi levný i co se týče spotřeby elektrické energie. čističky vzduchu recenze, kvalitní čistička za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička v Česku

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek vzduchu u nás ale i v zahraničí. Je to dáno nejen její velmi vysokou účinností, která je až 96% ale taky příznivou cenou, díky které je čistička dostupná všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jež se omývají a tedy není potřeba je měnit. Jak už bylo uvedeno výše, není třeba pořizovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je dokonale bezhlučný čistič, díky tomu Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku zařízení, jež mohou ostatní čističky vzduchu vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, jež skvěle ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu je velmi vhodná i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je také jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička pracuje zcela samostatně, obsluhu tak zvládne opravdu každý. Čističku stačí jen jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čističky vzduchu recenze, čistička vzduchu, kterou si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o metodu, jenž opravdu velmi účinně odstraňuje zápachy, bakterie, plyny a další nečistoty ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal obrovským parťákem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by mělo být obsaženo minimálně 800-900 záporně nabitých iontů na cm3.

Venku v přírodě se lze setkat s koncentrací zhruba 10.000 vzdušných aniontů na cm3, například na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se tyto hodnoty hýbou kolem nuly, a to je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má pozitivní vliv na tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní cirkulaci a nabuzuje mozkovou činnost, zlepšuje funkci paměti, koordinaci pohybů a zlepšuje imunitu.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergií, což je nejčastěji v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, jež v těchto chvílích jinak velmi trpí. Právě proto se cítíme tak skvěle v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - je to díky vysoké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se ale normální obyčejný člověk nevypraví již tak často, jak by chtěl a právě proto se do čističek začly implementovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí přišli na to, že ionizovaný vzduch je prospěšný našemu zdraví a proto ionizátor vzduchu naleznete také v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička Ionic-CARE pro lidi trpící alergií

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 slouží i k účinnému filtrování pevných nečistot, čímž chrání zejména naše dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Poněvadž se styl života lidské civilizace stále mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než dřív. Už z tohoto důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Pokud trávíte dost hodin v kancelářích, lékařských ordinacích, školkách, základních školách, hotelech ale samozřejmě doma, pak zcela určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, který moc dobře známe z bouřky nebo po dešti. čističky vzduchu recenze, čistička nejenom pro domácnost.

čističky vzduchu recenze

Ionic-CARE Triton X6 pro alergiky napomáhá lidem postiženým alergií v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení množství alergenů ve vzduchu a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejlépe ale čistička vzduchu účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně a jiné nepříjemné alergeny, které efektivně odstraňuje z čištěných místností. Alergeny jsou tak postupně filtrovány a alergik se má příjemnější podmínky pro život a snáze snáší alergii.

Čistička vzduchu Triton X6 však není určena pouze do bytů. Své nenahraditelné místo může najít také všude tam, kde se pohybuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nalézají kromě alergenů taky bakterie a viry, jež způsobují větší šanci na onemocnění. Také proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE taky do ordinací, kde bývá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Ionic-CARE Triton X6

  • 96% účinnost při zachytávání polétavých částic
  • Čistička vzduchu vč. ionizátoru
  • Žádné náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Zanedbatelné náklady na provoz, necelé 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba ale i čištění čističky
  • Kvalitní provedení, pokrokový design, 3 varianty provedení
  • čističky vzduchu recenze

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže snížit působení radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. Všechno toto má za následek zlepšení imunitního systému člověka, zkvalitnění pracovní výkonnosti, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je ověřeno odborníky a velmi mnoho doktorů čističky "předepisuje" místo léků na deprese. S čističkou si také zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Ionic-CARE Triton X6

Chcete žít zdravě? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde jen o zdraví Vás, avšak taky o lepší zdraví celé rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, který Vám přinese pozitivní přínos ionizace a jenž zdravější vzduch. Je jasné, že lepší vzduch má na lidské tělo a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejenom, že udržuje krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale taky zlepšuje mozkovou činnost, paměť a motoriku. Navíc si ke všemu přičtěte vyfiltrování vzduchu od nevhodných mikročástic, které mají velmi často podobu alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je dokonale čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc schopnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Nemusíte se už bát vysokých nákladů za náhradní filtry do čističky. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž doživotní záruku. Jejich náklady jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Skvělou funkcí je také to, že dokáží polapit až 96% škodlivých částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou snadnou údržbou, jenž spočívá jen v otření, a to vlhkým hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak všechno zařídí saponát s vodou. Interval čištění je potom jednou za 3 – 7 dní a čištění zabere pouze pár vteřin.

Dokonale nehlučný provoz

Ionic-CARE Triton X6 využívá nejúspěšnější koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. Díky jejímu dokonale nehlučenému provozu. Hlučnost chodu je pouze 8dB. Co se pak týče příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe umíte za tuto cenu za jeden den udělat? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou vzduchu zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen sobě, ale i celé své rodině a známým.

Ionty ve vzduchu

Neodmyslitelnou součástí filtrovaného vzduchu jsou také i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, jenž obsahuje až 10.000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak vítečně. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům přitahuje. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly prováděny nesčetné studie, které poměrně jasně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že když žijete blízko zdroje znečištění, pak se úměrně zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to více než 12x. Opět se tak dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care důležitá pro zdraví lidí. Možná to ani netušíte, polovina lidí na celém světě trpí syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou koncentraci, astma či alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím především děti. Proto je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde lidé tráví až 80% života, proto se v něm musíte cítit maximálně dobře.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička Ionic-CARE

Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička jejíž provoz je velmi levný. Denně Vás vyjde provoz čističky na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem zvládne obsluhovat skutečně každý, s nadsázkou můžeme říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a velmi brzy to na sobě pocítíte.