Ionic-CARE Triton X6

čističky vzduchu s ionizátorem

Hledáte účinnou čističku vzduchu, jež vzduch v pokoji opravdu čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE čistí vzduch nejenom téměř bez hluku a dokonale účinně ale také s nulovými výdaji na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje soustava elektrod, které cirkulují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, tím jsou dokonale nahrazeny zastaralé ventilátory, které ale i dnes některé konkurenční čističky stále využívají a jejich využívání je tedy nejen neúčinné ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce vzduchu Ionic-CARE zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle ulpí nejenom pevný prach, jež je přítomný ve vzduchu, avšak i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a další alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky čemuž je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička Ionic-CARE disponuje 3 výkonovými stupni a její spotřeba je max. 12 W, provoz čističky je díky tomu velmi levný i z pohledu spotřeby elektrické energie. čističky vzduchu s ionizátorem, skvělá čistička za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je doslova jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v ČR avšak i v zahraničí. Je to způsobeno nejen její skvělou účinností, jenž je až 96% ale také dostupnou cenou, díky které je čistička dostupná doslova všem.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a není tedy třeba je měnit. Jak bylo uvedeno v předchozím popisu, není potřeba nakupovat nové filtry. Ionic-CARE je téměř nehlučný přístroj, proto Vás nebude rušit u TV, nebo spánku a Vy si díky tomu budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, který mohou další čističky vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě ionizátor vzduchu, který skvěle likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se hodí i pro alergiky a lidi trpící astmatem. Obří výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si navolit jednu ze tří rychlostí čištění a potom již čistička funguje naprosto samostatně, ovládání tedy zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jen občas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dnů. čističky vzduchu s ionizátorem, čistička vzduchu, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jde o technologii, jenž velmi účinně odstraňuje pachy, bakterie, plyny a jiné nečistoty ze vzduchu v místnosti vytvářením záporných iontů. Ionizátor vzduchu se stal velkým parťákem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, jenž dýcháme, by se mělo nacházet minimálně 800-900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V divoké přírodě se často setkáváme s koncentrací zhruba 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v domácnosti se tyto cifry hýbou okolo nuly, což je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má skvělý vliv na lidské tělo, soustředěnost, zlepšuje krevní cirkulaci a zlepšuje výkon mozku, zkvalitňuje funkci paměti, motoriku a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje alergií, což je zejména v pylových obdobích záchrana všech alergiků, jež v tomto čase jinak velmi trpí. Právě proto se cítíme tak skvěle u moře, vlese, u vody, zkrátka a jednoduše v přírodě - díky větší kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však běžný pracující člověk nevypraví už tak často, jak by měl a proto se do čističek začly implementovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor vzduchu najdete také v čističce Ionic-CARE.

Čistička vzduchu Triton X6 pro alergiky

Čističky Ionic-CARE spolehlivě slouží také k účinnému odstraňování nečistot, díky čemuž ochraňuje především plíce a dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v místnostech alergenů, prachových částeček či virů a bakterií. Protože se styl našeho života pořád mění, trávíme v budovách mnohem více času, než dřív. Z toho důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Čističky vzduchu pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. V případě, že trávíte velmi mnoho hodin zavření v kanceláři, čekárnách, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě také doma, potom zcela určitě oceníte bonusy čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jenž známe po bouři ale také po vydatném dešti. čističky vzduchu s ionizátorem, čistička vzduchu nejenom pro domácnost.

čističky vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu pro alergiky slouží lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že pomůže snížit množství alergenů v ovzduší a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky vzduchu. Nejúčinněji pak čistička vzduchu účinkuje na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další nepříjemné alergeny, jež účinně odstraňuje ze vzduchu v čištěných místnostech. Postupně jsou alergeny ničeny a člověk s alergií se má lepší podmínky pro život a jednodušeji snáší alergie.

Čistička vzduchu Triton X6 však není určena jenom do bytů. Své nepostradatelné místečko nalezne všude tam, kde je větší pohyb osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se vyskytují kromě alergenů i bakterie a viry, jenž mají vliv na větší šanci na onemocnění. Právě proto dnes řada odborníků doporučuje čističku Ionic-CARE také do ordinací, kde se předpokládá zvýšený výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu Triton X6

  • 96% účinnost při zachycení polétavých částic
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Minimální náklady na provoz, denně jen necelé 2 Kč
  • Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
  • Poctivé zpracování, moderní vzhled, 3 barevné varianty
  • čističky vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit působení škodlivého na lidský organismus přes dýchací cesty. To všechno má za cál zlepšení imunitního systému člověka, zlepšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a mnoho doktorů čističku "doporučuje" místo léků. S čističkou vzduchu si navíc i zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravě? Pak se tedy rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde jenom o zdraví Vás, ale taky o lepší zdraví celé rodiny či Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje lepší vzduch, jenž přinese pozitivní přínos ionizace a který zdravější vzduch. Je zřejmé, že lepší vzduch má na člověka a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejenom, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci všech pohybů. Navíc si ještě ke všemu připočtěte zbavení vzduchu od nežádoucích malých částic, jenž mají nejčastěji tvář alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude perfektně žít. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také schopnost snížení množství bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Tady je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát neúnosných nákladů za náhradní filtry. Tyto moderní filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jelikož jsou omyvatelné. Úžasnou vlastností je i to, že jsou čističky schopny zachytit téměř 96% škodlivých částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, která spočívá v občasném otření, a to navlhčeným hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak vše zařídí voda se saponátem. Čistit můžete potom 1x za 3 – 7 dní a zabere jenom několik vteřin.

Dokonale neslyšitelný provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejúspěšnější koncepci, co se týká domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu naprosto nehlučenému chodu. Hlučnost provozu je pouhých 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho vyplývá, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za jeden den učinit? A to nepíšeme o tom, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i celé své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí čistěteného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který vdechujeme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V přírodě dýcháme vzduch, jenž obsahuje až 10000 aniontů na cm3. Je to také jeden z důvodů, proč se v venku cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě kvůli vysoké koncentraci vzdušných iontů to lidi k těmto místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - pevné zdraví

Byly provedeny pokusy, jež poměrně jasně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že když žijete blízko zdroje znečištění, potom se úměrně zvyšuje riziko vzniku rakoviny a to více než dvanáckrát. Znovu se tak dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdravý lidský život. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, nespavost, sníženou koncentraci, astma nebo alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím především děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% života, proto je třeba se v něm cítit maximálně dobře.

 

Nízké náklady na provoz

Úsporná Ionic-CARE Triton X6

Čistička Ionic-CARE je úsporná čistička a její provoz je levný. Provoz čističky vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Jednoduchá obsluha čističky

Jednoduchý provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Zdravý vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a rychle to na sobě poznáte.