Ionic-CARE Triton X6

čističky vzduchu s ionizátorem recenze

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jež vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností téměř 96%? Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen téměř neslyšitelně a účinně ale také bez výdajů na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu v čističce vzduchu totiž realizuje soustava elektrod, jež cirkulují vzduchem díky tzv. elektronového větru, tím jsou skvěle nahrazeny nemoderní ventilátory, které ale i dnes mnohé konkurenční čističky vzduchu stále využívají a jejich použití je tedy nejen neefektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE Triton X6 zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je zachycen nejenom části prachu, který je přítomný ve vzduchu, ale i chemikálie, kouř z cigaret, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, spóry plísní ale i rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro alergiky. Čistička Ionic-CARE disponuje třemi stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je tak velmi levný i z pohledu spotřeby elektrické energie. čističky vzduchu s ionizátorem recenze, kvalitní čistička vzduchu za skvělou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejoblíbenějších čističek u nás avšak i v zahraničí. Je to dáno nejen její skvělou účinností, jež je až 96% ale taky nízkou cenou, díky níž je čistička dostupná téměř každému.

Bezproblémová údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, jenž lze omýt a není tedy potřeba je měnit. Jak už bylo napsáno v předchozím popisu, není potřeba pořizovat nové filtry. Čistička vzduchu je prakticky bezhlučný přístroj, díky tomu Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tak budete moci vychutnávat čistý vzduch bez nežádoucího hluku, který mohou jiné čističky vyluzovat. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má zabudovaný ionizátor vzduchu, jež dokonale likviduje viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu je vhodná i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Velmi výhodná je i jednoduchá oblusha čističky vzduchu. Stačí si zvolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již čistička funguje zcela samostatně, obsluhu tedy zvládne skutečně každý. Čističku stačí jenom jednou za čas vyčistit, ve chvíli, kdy se rozsvítí kontrolka, což je dle znečištění vzduchu obvykle 1x za 7 dní. čističky vzduchu s ionizátorem recenze, čistička vzduchu, kterou si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička vzduchu

Jde o metodu, jenž opravdu velmi účinně ničí zápachy, bakterie, plyny a jiné nežádoucí částice ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor se stal obrovským parťákem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by se mělo nacházet minimálně 800 záporně nabitých iontů na cm3.

V přírodě je možné se běžně setkat s koncentrací kolem 10 000 vzdušných aniontů na cm3, což je běžné např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Bohužel, v bytě se tyto cifry hýbou okolo nuly, a to je samozřejmě chyba. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný zdraví, má pozitivní význam na lidské tělo, bdělost, zlepšuje krevní cirkulaci a zvyšuje výkon mozku, zkvalitňuje paměť, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje příznaky alergie, což je především v pylových obdobích spása všech lidí trpících alergiemi, kteří v těchto obdobích jinak poměrně velmi trpí. I proto se cítíme tak příjemně u moře, vlese, u vody, prostě v přírodě - díky velké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se ale normální obyčejný člověk nepodívá už tak často, jak by bylo vhodné a i proto se do čističek začly implementovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor najdete také v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu pro lidi trpící alergiemi

Ionic-CARE Triton X6 funguje i k účinnému filtrování nečistot, díky čemuž ochraňuje předně dýchací cesty. Pracuje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Jelikož se způsob života naší civilizace pořád mění, trávíme v budovách více a více času. Už z tohoto důvodu bychom měli věnovat pozornost tomu, co dýcháme.

Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost je určena především kuřákům a alergikům. Pokud trávíte mnoho času zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, pak jistě oceníte přednosti čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, jaký dobře známe po bouři nebo po vydatném dešti. čističky vzduchu s ionizátorem recenze, čistička nejenom do domácnosti.

čističky vzduchu s ionizátorem recenze

Čistička Ionic-CARE pro lidi s alergiemi slouží lidem s alerií v nesčetně směrech. Jedním z faktorů je to, že pomůže snížit množství alergenů v ovzduší a ještě napomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky vzduchu. Nejefektivněji pak čistička účinkuje na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či jiné alergeny, jež efektivně odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Alergeny tak postupně mizí a alergik se má příjemnější podmínky pro život a snadněji snáší útrapy alergií.

Čistička vzduchu Triton X6 ovšem není primárně určena pouze do bytů. Nepostradatelné místečko nalezne také tam, kde se pohybuje více osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nacházejí kromě alergenů taky viry a bakterie, které mají vliv na zvýšení šanci na onemocnění. Také proto dnes hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu i do ordinací, kde bývá vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

  • 96% účinnost při zachytávání poletujících nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 pozice výkonu čističky
  • Minimální provozní náklady, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění přístroje
  • Kvalitní provedení, moderní design, 3 verze barev
  • čističky vzduchu s ionizátorem recenze

Čistička Ionic-CARE Triton X6 spolehlivě zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, vyfiltruje alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže také snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. To všechno má za cál zkvalitnění imunitního systému člověka, zvýšení pracovní výkonnosti, nárůst energie a samozřejmě také lepší náladu, což je ověřeno a mnoho doktorů čističky "předepisuje" místo antidepresiv. S čističkou si navíc také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Triton X6

Rádi byste žili zdravě? Pak se nebojte investovat do poctivé čističky vzduchu Ionic-CARE. Nejedná se pouze o zdraví Vás, ale taky o zdraví rodiny nebo Vašich návštěv. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a jenž zdravější vzduch. Je zřejmé, že kvalitnější vzduch má na tělo a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejenom, že pomáhá udržovat krevní oběh ve zdravém a funkčním stavu, ale také zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci všech pohybů. Ještě si ke všemu přičtěte zbavení vzduchu od nežádoucích malých částic, jenž mají nejčastěji podobu alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také navíc vlastnost snížení množství přítomných bakterií, a to až o neskutečných 85%. Zde je jasný důkaz, že prostředí, ve kterém žijete, se stane opravdu zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát neúnosných nákladů za náhradní filtry. Moderní filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají totiž neomezenou záruku. Jejich náklady jsou nulové, protože se nevyměňují - jsou totiž omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je také to, že čističky dokáží polapit až 96% škodlivých částic nalézajících ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, jenž spočívá pouze v občasném otření, a to vlhkým hadříkem. Pokud se v místnosti kouří, pak všechno zařídí voda se saponátem. Čistit můžete potom 1x za 3 – 7 dní a zabere opravdu jenom několik chvil.

Téměř nehlučný provoz

Ionic-CARE Triton X6 využívá nejúspěšnější koncepci, co se týče domácích čističek. Díky jejímu naprosto tichému chodu. Hlučnost chodu činí jen 8dB. Co se týká příkonu, ten má 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektřinu budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za podobnou cenu za jeden den udělat? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom sobě, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Ionty ve vzduchu

Součástí filtrovaného vzduchu jsou i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat nejméně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, jenž obsahuje téměř 10.000 aniontů na cm3. To je pak také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme po zdravotní stránce tak dobře. Právě díky vyšší koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům táhne. Co se týče interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Čistý vzduch - to nejlepší pro Vás

Byly provedeny pokusy, které zřetelně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěným ovzduším. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se zvyšuje riziko rakoviny a to více než dvanáckrát. Znovu se tak ukázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdraví lidí. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na celém světě trpí takzvaným syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, problémy s koncentrací, astma nebo alergii. Právě alergie jsou problémem trápícím především děti. Proto je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je třeba si uvědomit, že domov je místo, kde trávíte až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička Ionic-CARE

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je velmi levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky vzduchu

Jednoduchý provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Lepší vzduch si tedy mohou dopřát úplně všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně zdravý a čistý a brzy to na sobě poznáte.