Ionic-CARE Triton X6

čističky vzduchu s ionizérem

Rozhlížíte se po účinné čističce vzduchu, která vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička vzduchu s ionizátorem Ionic-CARE Triton X6 čistí vzduch nejen téměř neslyšitelně a účinně ale také bez zbytečných nákladů na výměnné filtry. Cirkulaci čištěného vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž realizuje sestava elektrod, které pohybují vzduchem díky tzv. elektronového větru, čímž jsou dokonale nahrazeny zastaralé ventilátory, které však i dnes mnohé konkurenční čističky stále používají a jejich použití je tak nejen neúčinné ale také velmi neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE polapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je zachycen nejen části prachu, jenž se vyskytuje ve vzduchu, avšak také chemikálie, kouř z cigaret, pyly a další alergeny. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 odstraní ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu velmi vhodná i pro alergiky. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 výkonovými stupni a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky vzduchu je tak velmi málo nákladný i z pohledu spotřeby elektrické energie. čističky vzduchu s ionizérem, skvělá čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Čistička Ionic-CARE je bez nadsázky jednou z nejvíce pořizovaných čističek v ČR ale i v zahraničí. Což je způsobeno nejen její skvělou účinností, jež je až 96% ale taky nízkou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička Ionic-CARE je opatřena elektrostatickými filtry, jenž se omývají a není tedy potřeba je měnit. Jak bylo napsáno v předchozím popisu, není potřeba nakupovat nové filtry. Čistička vzduchu je téměř bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku zařízení, jenž mohou jiné čističky vyluzovat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má ionizátor, jenž dokonale ničí bakterie, viry, plísně a chemikálie a díky tomu je velmi vhodná i pro lidi trpící alergií a lidi trpící astmatem. Velkou výhodou je také jednoduchá oblusha čističky. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a poté již přístroj funguje úplně samostatně, ovládání tak zvládne skutečně úplně každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což je dle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čističky vzduchu s ionizérem, čistička, jenž si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čistička Ionic-CARE

Jde o pokrokovou technologii, jež účinně odstraňuje zápachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí látky ze vzduchu vytvářením záporných iontů. Ionizátor je neuvěřitelně velkým bojovníkem v bitvě s alergiemi. Ve vzduchu, který vdechujeme, by mělo být min. 800 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě se můžeme běžně setkat s koncentrací okolo 10000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v bytě se tyto cifry hýbou kolem nuly, a to je samozřejmě chyba. Přitom ionizovaný vzduch je velmi prospěšný lidskému zdraví, má skvělý vliv na lidské tělo, bdělost, zkvalitňuje krevní cirkulaci a zlepšuje práci mozku, zlepšuje funkci paměti, motoriku a zlepšuje imunitu.

Jak už jsme uváděli výše, ionizovaný vzduch taktéž zmírňuje alergií, což je hlavně v pylových obdobích záchrana všech alergiků, kteří v tomto období jinak poměrně dost trpí. Právě proto se cítíme tak skvěle v lese, u moře, u vody, prostě v přírodě - je to právě díky vysoké kumulaci záporných iontů ve vzduchu. Do lesa se však normální pracující člověk nedostane již tak často, jak by měl a i proto se do čističek vzduchu začly montovat ionizátory vzduchu. Odborníci zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor najdete samozřejmě i v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Čističky Ionic-CARE slouží i ke spolehlivému odstraňování nečistot, díky čemuž ochraňuje zejména plíce a dýchací cesty. Funguje na principu filtrpvání vzduchu v pokojích alergenů, prachových částeček nebo virů a bakterií. Jelikož se styl života lidské civilizace stále mění, trávíme v místnostech o mnoho více času, než naši předkové. Z toho důvodu bychom se měli starat o čistotu vzduchu, který dýcháme.

Čističky Ionic-CARE pro domácnost je určená zejména alergikům či kuřákům. Pokud trávíte poměrně dost hodin zavření v kanceláři, lékařských ordinacích, školkách, školách, hotelech ale samozřejmě doma, v tom případě zcela určitě oceníte bonusy čističky vzduchu s ionizátorem, jež navozuje chvíle plné příjemně čistého vzduchu - takového, který známe po bouři ale také po vydatném dešti. čističky vzduchu s ionizérem, čistička vzduchu nejenom pro domácnosti.

čističky vzduchu s ionizérem

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi s alergiemi napomáhá alergikům v mnoha směrech. Jedním z faktorů je to, že pomůže snížit množství alergenů ve vzduchu a ještě napomůže k lepšímu dýchání díky ionizátoru, jenž je součástí čističky. Nejúčinněji potom čistička působí na alergie na pyl, zvířecí alergeny, plísně či jiné nepříjemné alergeny, které efektivně odstraňuje z místností, kde je čistička umístěna. Alergeny tak postupně mizí a člověk s alergií se má mnohem lepší podmínky pro život a lépe snáší alergie.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není primárně určena jen pro domácnosti. Své nenahraditelné místo najde také všude tam, kde je větší výskyt osob. Ve vzduchu, který je znečištěný se nalézají kromě alergenů i viry a bakterie, jenž způsobují větší šance na onemocnění. Právě proto dnes poměrně hodně odborníků doporučuje čističku vzduchu i do ordinací, kde se předpokládá právě vyšší výskyt virů a bakterií.

Výhody Čističky Ionic-CARE

  • Vysoká účinnost při zachycení poletujících nečistot
  • Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
  • Bez nákladů na filtry s neomezenou životností
  • Nehlučný provoz, 3 stupně výkonu
  • Minimální náklady, méně než 2 Kč denně
  • Jednoduchá obsluha, údržba i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé provedení, moderní design, 3 verze barev
  • čističky vzduchu s ionizérem

Čistička Ionic-CARE Triton X6 dokonale zlepší dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zničí bakterie a viry. Čistička vzduchu pomůže snížit vliv radonu na lidský organismus přes dýchací cesty. To vše má za cál zkvalitnění imunity, zvýšení pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je ověřeno a velmi mnoho doktorů čističku vzduchu "doporučuje" místo léků na depresi. S čističkou vzduchu si navíc i zkvalitníte svůj spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička Ionic-CARE

Rádi byste žili zdravě? Pak se tedy rozhodně nebojte investovat do poctivé čističky Ionic-CARE Triton X6. Nejde pouze o zdraví Vás, avšak o lepší zdraví celé Vaší rodiny nebo Vašich návštěv. Dopřejte si čerstvý vzduch, jenž má pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je logické, že kvalitnější vzduch má na lidské tělo a jeho zdraví velice zásadní vliv. Nejen, že pomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a motoriku. Navíc si ke všemu připočítejte vyfiltrování vzduchu od nežádoucích částic, jež nesou často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také cigaretového kouře a výsledkem je úžasně čisté prostředí pro Váš lepší život. Čistička vzduchu Ionic Care s ionizátorem má také funkci snížení výskytu bakterií, a to až o neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane skutečně zdravějším pro Váš život.

Filtry s neomezenou zárukou

Nemusíte se už bát vysokých nákladů za výměnné filtry do čističky vzduchu. Moderní elektrostatické filtry, které mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, jelikož se nevyměňují - jsou omyvatelné. Skvělou funkcí je také to, že čističky dokáží polapit až 96% pevných částic jenž jsou obsaženy ve vzduchu. Naše čistička vzduchu pro domácnost vyniká svou jednoduchou údržbou, která spočívá pouze v otření, a to navlhčeným hadříkem. Pakliže se v místnosti kouří, potom vše zařídí saponát s vodou. Čistit můžete potom 1x za 3 – 7 dní a zabere jenom pár chvil.

Dokonale neslyšitelný provoz

Ionic-CARE Triton X6 používá tu nejúspěšnější koncepci, co se týče domácích čističek vzduchu. A to díky jejímu dokonale tichému provozu. Hlučnost provozu je jen 8dB. Co se potom týká příkonu, ten má čistička 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat kolem 2 Kč na den provozu. Co pro sebe dokážete za podobnou cenu za 1 den učinit? A to nezmiňujeme to, že si s čističkou zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejenom pro sebe, ale i své rodině a známým.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou částí filtrovaného vzduchu jsou také vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž vdechujeme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. V lese vdechujeme vzduch, jenž obsahuje až 10000 vzdušných aniontů na cm3. I to je jeden z důvodů, proč se v venku cítíme tak vítečně. Právě kvůli vyšší koncentraci vzdušných iontů to lidi k takovým místům tak přitahuje. Co se týká interiéru, zde se hodnoty vzdušných aniontů nebezpečně přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - to nejlepší pro Vaše zdraví

Byly prováděny studie, které zřetelně dokazují souvislost mezi výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Zjistilo se, že pokud žijete blízko zdroje znečištění, potom se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než 12x. Znovu se tedy dokázalo, jak je čistička vzduchu Ionic Care významná pro zdraví lidí. Aniž si to někdo z nás uvědomuje, polovina lidí na celém světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento efekt má za následek bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou koncentraci, astma nebo alergii. A právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím hlavně děti. Díky tomu je čistička pro alergiky vhodnou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde lidé tráví až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit nanejvýš pohodlně.

 

Levný provoz čističky

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je úsporná čistička vzduchu a její provoz je levný. Provoz čističky Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadná obsluha čističky

Snadný provoz čističky

Čističku s ionizátorem umí obsluhovat opravdu každý, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Čistý vzduch si tak opravdu mohou dopřát úplně všichni.

Čistý a zdravý vzduch

Zdravý a čistý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, opravdu zdravý a čistý a brzy to na sobě poznáte.