Čistička vzduchu Ionic-CARE

čističky vzduchu s omyvatelným filtrem

Díváte se po účinné čističce vzduchu, jenž vzduch v místnosti skutečně čistí a navíc s účinností až 96%? Čistička Ionic-CARE vzduch čistí nejen téměř bez hluku a účinně ale také s nulovými výdaji na výměnné filtry. Pohyb vzduchu uvnitř čističky vzduchu totiž zajišťuje soustava elektrod, jež pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž jsou chytře nahrazeny nemotorné ventilátory, jenž však ještě v současné době některé konkurenční čističky vzduchu stále využívají a jejich používání je tedy nejen neefektivní ale také neekonomické. Nečistoty jsou v čističce Ionic-CARE lapeny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1100 cm2 skvěle je chycen nejen části prachu, který je přítomný ve vzduchu, ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny. Čistička Ionic-CARE vyfiltruje ze vzduchu spolehlivě i bakterie, viry, základy plísní ale také rozpadové prvky radonu, díky tomu je tato čistička vzduchu zejména vhodná i pro lidi trpící alergiemi. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 disponuje 3 stupni výkonu a spotřeba je maximálně 12 W, provoz čističky je díky tomu levný i co se týče spotřeby elektrické energie. čističky vzduchu s omyvatelným filtrem, skvělá čistička vzduchu za dostupnou cenu.

Nejoblíbenější čistička vzduchu na českém trhu

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je bez nadsázky jednou z nejvíce pořizovaných čističek vzduchu v Česku ale také v zahraničí. Je to dáno nejen její vysokou účinností, která je až 96% ale taky lidovou cenou, díky níž je čistička vzduchu dostupná doslova všem.

Snadná údržba i provoz

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je osazena elektrostatickými filtry, které lze omýt a tedy není třeba je měnit. Jak už bylo napsáno výše, není třeba kupovat nové filtry. Ionic-CARE Triton X6 je dokonale bezhlučný čistič, proto Vás nebude rušit u televize, nebo spánku a Vy si tedy budete moci vychutnat čistý vzduch bez nepříjemného hluku, jež mohou jiné čističky vzduchu vydávat. Čistička Ionic-CARE Triton X6 má v sobě zabudovaný ionizátor vzduchu, jenž spolehlivě ničí viry, bakterie, chemikálie a plísně a díky tomu se skvěle hodí i pro lidi trpící alergií a astmatiky. Obří výhodou je i snadná oblusha čističky vzduchu. Stačí si navolit 1 ze 3 rychlostí čištění a potom již přístroj funguje zcela samostatně, obsluhu tedy zvládne opravdu úplně každý. Čističku vzduchu stačí jenom jednou za čas vyčistit, jakmile se rozsvítí dioda, což bývá podle znečištění vzduchu zhruba 1x za 7 dnů. čističky vzduchu s omyvatelným filtrem, čistička, kterou si oblíbíte.

 

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionic-CARE Triton X6

Jde o technologii, jež velmi účinně ničí zápachy, plyny, bakterie a jiné nežádoucí částice ze vzduchu v místnosti tvorbou záporných iontů. Ionizátor se stal neuvěřitelně velkým bojovníkem v bitvě s nejrůznějšími alergiemi. Ve vzduchu, který dýcháme, by určitě mělo být min. 900 iontů se záporným nábojem na cm3.

V lese a celkově v přírodě je možné se běžně setkat s až neuvěřitelnou koncentrací okolo 10 000 vzdušných aniontů na cm3, např. na horách, nebo v lese, u řeky apod. Žel Bohu, v domácnosti se tyto hodnoty hýbou okolo nuly, což je špatně. Přičemž ionizovaný vzduch je velmi prospěšný našemu zdraví, má pozitivní účinek na tělo, vitalitu, zkvalitňuje krevní oběh a nabuzuje výkon mozku, zkvalitňuje funkci paměti, koordinaci pohybů a napomáhá lepší imunitě.

Jak bylo napsáno výše, ionizovaný vzduch také zmírňuje příznaky alergie, což je nejčastěji v pylových obdobích spása všech alergiků, kteří v těchto chvílích jinak poměrně dost trpí. Právě proto je nám tak skvěle u moře, vlese, u vody, zkrátka v přírodě - je to právě díky vysoké koncentraci záporných iontů ve vzduchu. Na procházku do přírody se ale normální obyčejný člověk nevypraví již tak často, jak by měl a proto se do čističek vzduchu začly instalovat ionizátory vzduchu. Vědci a odborníci na životní prostředí zjistili, že ionizovaný vzduch prospívá lidskému zdraví a proto ionizátor vzduchu najdete také v čističce Ionic-CARE Triton X6.

Čistička vzduchu Triton X6 pro lidi trpící alergiemi

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 funguje také ke spolehlivému odstraňování pevných nečistot, čímž ochraňuje předně naše dýchací cesty. Funguje na principu zbavování vzduchu v pokojích alergenů, prachových částic či virů a bakterií. Jelikož se styl našeho života pořád mění, trávíme v uzavřených prostorách mnohem více času, než dřív. Už z tohoto důvodu bychom měli čistému vzduchu věnovat pozornost.

Čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro domácnost se výborně hodí pro všechny alergiky ale i kuřáky. Jestliže trávíte hodně hodin zavření v kancelářích, lékařských ordinacích, mateřských školách, školách, hotelech ale samozřejmě taky doma, potom určitě oceníte výhody čističky vzduchu s ionizátorem, která navozuje atmosféru příjemně čistého vzduchu - takového, jaký známe po bouři ale také po dešti. čističky vzduchu s omyvatelným filtrem, čistička vzduchu nejen pro domácnosti.

čističky vzduchu s omyvatelným filtrem

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 pro lidi s alergií pomáhá lidem s alerií v mnoha směrech. Jedním faktorem je to, že se postará o snížení počty alergenů v ovzduší a ještě pomůže k mnohem lepšímu dýchání díky ionizátoru, který je součástí čističky. Nejlépe potom čistička působí na pylové alergie, zvířecí alergeny, plísně a další alergeny, jež spolehlivě odstraňuje z čištěných místností. Postupně alergeny mizí a člověk s alergií se cítí lépe a snáze překonává útrapy alergií.

Čistička vzduchu Triton X6 ale není primárně určena jenom pro domácnosti. Nenahraditelné místo nalezne také všude tam, kde je větší výskyt osob. Ve znečištěném vzduchu se nachází kromě alergenů taky viry a bakterie, jež mají za následek větší šanci na onemocnění. I proto dnes řada odborníků doporučuje Ionic-CARE Triton X6 i do ordinací, kde bývá vyšší výskyt bakterií a virů.

Výhody Čističky vzduchu

  • Vysoká účinnost při zachycení poletujících částic
  • Čistička vzduchu a ionizátor v jednom
  • Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
  • Bezhlučný provoz, 3 pozice výkonu
  • Zanedbatelné náklady na provoz, méně než 2 Kč denně
  • Snadná obsluha, údržba ale i čištění čističky vzduchu
  • Poctivé provedení, moderní vzhled, 3 verze barev
  • čističky vzduchu s omyvatelným filtrem

Čistička Triton X6 spolehlivě zlepší lidské dýchání díky ionizátoru vzduchu, odstraní alergeny a prach a zneškodní viry a bakterie. Čistička vzduchu pomůže snížit působení škodlivého na organismus lidí přes dýchací cesty. To všechno má za cál zlepšení imunitního systému, zlepšení pracovního výkonu, nárůst energie a v neposlední řadě také lepší náladu, což je potvrzeno odborníky a mnoho lékařů čističku vzduchu "doporučuje" místo léků na depresi. S čističkou si také zkvalitníte spánek a snížíte krevní tlak.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Rádi byste žili zdravě? V tom případě se rozhodně nebojte investovat do kvalitní čističky Ionic-CARE. Nejde pouze o zdraví Vás, ale taky o zdraví celé rodiny nebo Vašich spolubydlících. Čistička Vám dopřeje kvalitní vzduch, jenž přinese pozitivní vliv ionizace a který kvalitnější vzduch. Je jasné, že čistější vzduch má na tělo a jeho zdraví velmi zásadní vliv. Nejen, že napomáhá udržovat krevní oběh ve vitálním stavu, ale taky zkvalitňuje činnost mozku, paměť a koordinaci pohybů. Navíc si k tomu všemu připočtěte zbavení vzduchu od nežádoucích částic, jenž mají velmi často tvář alergenů, plísní, pylů nebo také kouře z cigaret a výsledkem je perfektně čisté prostředí ve kterém se Vám bude žít mnohem lépe. Čistička vzduchu s ionizátorem má i funkci snížení množství přítomných bakterií, a to až o doslova neuvěřitelných 85%. Zde je nevyvratitelný důkaz, že prostředí, v němž žijete, se stane opravdu zdravějším.

Filtry s doživotní zárukou

Už se nemusíte obávat neúnosných nákladů za náhradní filtry do čističky. Tyto moderní elektrostatické filtry, jenž mají celkovou plochu 1000 cm2, mají doživotní záruku. Náklady na filtry jsou téměř nulové, protože se nevyměňují - protože jsou omyvatelné. Vyjímečnou funkcí je také to, že jsou čističky schopny polapit až 96% škodlivých částic obsažených ve vzduchu. Naše čistička pro domácnost je známá svou jednoduchou údržbou, která spočívá jen v otření, a to navlhčeným hadříkem. Jestliže se v místnosti kouří, pak všechno vyřídí voda se saponátem. Čistit můžete pak 1x za 3 – 7 dní a zabere opravdu jenom několik vteřin.

Téměř nehlučný provoz

Čistička vzduchu využívá tu nejvhodnější koncepci, co se týká domácích čističek. A to díky jejímu naprosto nehlučenému chodu. Hlučnost chodu činí pouhých 8dB. Co se potom týká příkonu, ten činí 15 Wattů. Z toho plyne, že se náklady na elektrickou energii budou pohybovat okolo 2 Kč na den. Co pro sebe můžete za tuto cenu za jeden den udělat? A to nezmiňujeme to, že si zajistíte jak čerstvý, tak i zdravý vzduch, a to nejen pro sebe, ale i svým známým a samozřejmě své rodině.

Vzdušné ionty

Neodmyslitelnou součástí filtrovaného vzduchu jsou samozřejmě i vzdušné ionty, přesněji iontová nerovnováha. Vzduch, jenž dýcháme, by měl obsahovat minimálně 800 záporných iontů, tedy aniontů na cm3. Venku dýcháme vzduch, který obsahuje až 10000 vzdušných aniontů na cm3. To je také jeden z důvodů, proč se v přírodě cítíme tak vítečně. Právě díky vysoké koncentraci vzdušných iontů nás to tolik k těmto místům tak přitahuje. Co se týče interiéru, tam se hodnoty vzdušných aniontů přibližují k nule.

Lepší a čistší vzduch - základ zdraví

Bylo provedeno mnoho studií, jež zcela jasně dokazují souvislost s výskytem rakoviny a znečištěním ovzduší. Přišlo se na to, že pokud žijete poblíž zdroje znečištění, tak se zvyšuje hrozba vzniku rakoviny a to více než 12x. Opět se tedy ukázalo, jak je čistička Ionic Care významná pro zdravý lidský život. Mnozí to ani netuší, polovina lidí na světě trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Tento syndrom má za následky bolesti hlavy, problémy se spánkem, sníženou koncentraci, astma nebo alergii. Právě alergie jsou jeden z nejčastějších problémů trápícím především děti. Díky tomu je čistička vzduchu pro alergiky skvělou volbou pro domácnosti s dětmi. Je nutné si uvědomit, že dům je místo, kde trávíme až 80% svého života, proto se v něm musíte cítit maximálně pohodlně.

 

Levný chod čističky

Úsporná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu je úsporná čistička a její provoz je neuvěřitelně levný. Provoz čističky vzduchu Vás vyjde denně na cca 1,6 Kč.

Snadný provoz čističky

Snadný provoz čističky

Čističku vzduchu s ionizátorem umí obsluhovat skutečně kdokoliv, s nadsázkou lze říci, že i dítě. Lepší vzduch si tedy mohou dopřát všichni.

Zdravý a čistý vzduch

Čistý a zdravý vzduch

Díky ionizátoru bude vzduch v místnosti, kde se čistí, skutečně čistý a zdravý a velmi brzy to na sobě pocítíte.